Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Władysława Raginisa 19/3, Szczecin
re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • od 150 zł

Poradnictwo psychologiczne • od 150 zł

Zwykła wizyta • od 150 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest skuteczną formą leczenia wielu zaburzeń psychicznych, szczególnie depresji i stanów lękowych. Nurt ten podkr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


ul. Władysława Raginisa 19/3, Szczecin

od 150 zł

re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski

Pozostałe usługi

Poradnictwo psychologiczne


ul. Władysława Raginisa 19/3, Szczecin

od 150 zł

re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski


Zwykła wizyta


ul. Władysława Raginisa 19/3, Szczecin

od 150 zł

re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski poradnictwo psychologiczne

Polecam pana Michała z całego serca.
Trafiłam do jego gabinetu w trudnym momencie swojego życia. Z problemami, z którymi sama nie potrafiłam sobie poradzić. Teraz - po terapii - uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski

Po wsparcie terapeutyczne do p. Michała zgłosiłam się, gdy kolejny już raz doświadczyłam "epizodu mieszanego" w przebiegu Choroby Afektywnej Dwubiegunowej.
Na początku zależało mi tylko, by móc wrócić do "normalnego funkcjonowania" w życiu zawodowym i społecznym i faktycznie proponowane w ramach terapii poznawczo-behawioralnej ćwiczenia w jasnej i logicznej strukturze bardzo mi w tym pomogły.
W trakcie terapii zdecydowałam się jednak jeszcze na pogłębioną pracę nad schematami budowanych przeze mnie relacji (z zastosowaniem "terapii schematów"), co dało mi większy wgląd w siebie i możliwość świadomego wyboru tego, jakie relacje chcę tworzyć.
Przez cały ten okres intensywnej pracy nad sobą - czułam się bardzo bezpiecznie. Techniki i narzędzia proponowane przez p. Michała na terapii nie tylko były bowiem oparte na jego bardzo dużej wiedzy związanej z tymi dwoma nurtami psychoterapeutycznymi, ale również na jego umiejętności nawiązania głębokiego, empatycznego kontaktu, połączonego z bardzo mi odpowiadającym poczuciem humoru.
Jako, że nie jestem osobą mieszkającą w Szczecinie - więc dla mnie ważna i wspierająca proces zdrowienia była możliwość łączenia sesji w gabinecie z sesjami przez telefon.
Zdecydowanie mogę (i chcę) polecić p. Michała jako terapeutę dla wszystkich tych osób, które szukają wsparcia w tych momentach i sytuacjach życiowych, gdy wydaje się, że "już nic/niewiele da się zrobić", po to, by odkryć, że tak naprawdę da się zrobić jeszcze "całkiem wiele" :-)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski zaburzenia lękowe

Do Pana Michała trafiłam już w bardzo kiepskim stanie. Cierpię na zaburzenia lękowe, zmagałam się z wieloma objawami, między innymi: napady lęku, napady paniki, gonitwa myśli, derealizacja..miałam również ogromna blokadę jeśli chodzi o robienie rzeczy, które sprawiają mi dziś przyjemność. Mam na myśli to, ze lęk powodował, ze unikalam sytuacji,które kiedyś nie sprawiały mi problemu, w obawie o to, ze wywołają one u mnie dyskomfort i dodatkowe nasilenie objawow(np.wyjazdy poza miasto). Terapia poznawczo-behawioralna nauczyła mnie lepiej zrozumieć samo pojęcie jakim jest „lęk” i jak się z nim obchodzić. Pan Michał to przesympatyczny i rzeczowy człowiek, widać, ze to co robi nie wynika tylko z tego, ze taki ma zawód i już, ale, ze chce pomagać ludziom przy czym jest w tym wszystkim bardzo naturalny, co wpłynęło na to, ze byłam w stanie się otworzyć i przede wszystkim współpracować. Z czystym sumieniem moge polecić terapie u Pana Michała, z zaburzeniami lękowymi zmagam się już od ponad 4 lat, a tak naprawdę od kiedy trafiłam do niego na terapie, przeszłam największy progres. Poznałam wiele technik radzenia sobie z napadami lęku, zrozumiałam siebie co ułatwiło uporać mi się z wydarzeniami z przeszłości i nareszcie jestem w stanie funkcjonować jak normalny człowiek, za co bardzo dziękuje! Upór i zaangażowanie, które Pan Michał obudził we mnie, widzę nie tylko ja, ale również moi bliscy. Jestem bardzo wdzięczna Panu Michałowi za to, ze wyprowadził mnie na właściwe tory i mam zamiar podążać wskazana przez niego droga. Jeszcze raz serdecznie i z całego serca polecam!!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski

Rozpoczęłam terapię z powodu trudnych doświadczeń, które wydarzyly się w przeszłości oraz utraty radości i celu.Terapia u Pana Michała pomogła mi na nowo zacząć czerpać radość z życia, realizować marzenia i podnieść samoocenę. Nauczyłam się asertwnie zachowywać w relacjach z bliskimi, co podniosłojakość tych relacji.. Polecam Pana Michała jako specjalistę terapii poznawczo - behawioralnej z ogromną wiedzą merytoryczną i doświadczeniem. Terapia byla rzeczowa, efektywna i odbywała się w atmosferze szacunku. Dzieki niej na trwałe zmieniłam myślenie o sobie i życiu, co pozwala mi być szczęliwą na co dzień.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski

Do Pana Michała trafiłam z zaburzeniami lękowymi oraz PTSD. Po kilku miesiącach terapii pozbyłam się leków oraz inaczej spojrzałam na swoje dotychczasowe życie oraz oswoiłam trudne wydarzenia z przeszłości. Pan Michał jest specjalistą w terapii poznawczo-behawioralnej, jest bardzo empatyczny, rzeczowy, spotkania odbywają się w atmosferze wzajemnego zaufania i dyskrecji. Potrafi bardzo jasno wytłumaczyć na czym polegają zaburzenia i symptomy związane z zaburzeniami emocjonalnymi oraz z samym procesem terapii. Dzięki terapii poprawiłam swoje relacje z bliskimi oraz wytyczyłam nowe cele życiowe i zawodowe. Terapia jest skuteczna również w przypadku osób, które zmagają się z zaniżoną samooceną. Bardzo polecam wizyty u tego terapeuty.


D
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Michała. Spotkania pozwoliły mi na dotarcie i zrozumienia swoich emocji, poukładania ich. Pan Michał miał bardzo dobre, konstrutkywne podejście i w efekcie byłem w stanie zrozumieć siebie i zaakceptować swoją przeszłość. Terapia jest interesująca, bo Pan Michał wspera się ciekawymi narzędziami które samoczynnie wyzwoliły we mnie odpowiedzi. Polecam terapię wszystkim, którzy chcieliby "zamknąć" cięzkie rozdziały w swoim życiu i cieszyć się na nowo chwilami przyszłości.


M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy specjalista, z jakim pracowałam. Niesamowity profesjonalizm, bardzo wysoka kultura osobista, poczucie humoru i życzliwość. Rozpoczynając pracę z Panem Michałem, miałam depresje, nie wiedziałam, czego chce od życia, dokąd powinnam iść, co robić. Po pół roku pracy nauczyłam się o sobie więcej niż przez trzy lata pracy podczas terapii dla DDA. Odkryłam swój potencjał. Wykonałam ciężką pracę nad odbudową pewności siebie i zaufania do zasobów i siły, jaką posiadam. Mimo że moje spotkania z Panem Michałem dobiegły końca, ja nadal korzystam z wszystkich technik radzenia sobie z emocjami, które nauczyłam się podczas naszej współpracy. Pierwszy raz po wielu latach bycia w terapii mam poczucie, że już wszystko poukładałam, że już nie ma niezałatwionych spraw lub sytuacji, w których nie wiem, jak sobie poradzę. Praca z Panem Michałem była cudownym zamknięciem procesu zdrowienia, za co jestem niesamowicie wdzięczna.
Polecam Pana Michała każdemu, kto chciałby spróbować terapii behawioralnej.


Ł
Użytkownik zweryfikowany

Na temat Pana Michała mógłbym pisać bardzo dużo. Trafiłem do niego z OCD, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi. Na początku terapii nie wierzyłem w jej powodzenie. Nie była to moja pierwsza terapia, warto nadmienić, stąd brak wiary. W moim przypadku została zastosowana terapia behawioralna, polegająca na zrozumieniu problemu i zastasowaniu odpowiednich zabiegów w celu wyzbycia się dreczących zachowań. Na początku było bardzo ciężko, jednak po pewnym czasie zauważyłem, że to zaczyna działać. Było mi coraz lepiej, z wizyty na wizytę, aż w końcu doszedłem do etapu, w którym zapomniałem, że coś takiego mam. Niewiarygodne, lecz prawdziwe! Polecam Wszystkim Pana Michała, dla mnie jest cudotwórcą! :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Z panem Michałem pracowałam nad przezwyciężeniem fobii społecznej. Z pewnością mogę powiedzieć że jest on b.dobrym specjalistą. Cała terapia przebiegała według konkretnego planu, nic nie działo się przypadkowo. Pan Michał jest terapeutą rzeczowym i konkretnym, jasno stawia kolejne cele, motywuje do działania. Pomaga przezwyciężyć najtrudniejsze momenty i stanowi oparcie w trakcie całej terapii. W moim przypadku najważniejsze jest to że terapia z jego pomocą okazała się być skuteczna, poprawiła jakość mojego życia. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Michała wszystkim którzy poszukują pomocy specjalisty.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest skuteczną formą leczenia wielu zaburzeń psychicznych, szczególnie depresji i stanów lękowych. Nurt ten podkr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Powiązane wyszukiwania