Adres

Tadeusza Romanowicza 5, Podgórze , Kraków
Centrum Medyczne NessMedica

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
12 341.....

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Chirurgia plastyczna jest moją pasją się od czasu studiów medycznych. Już wtedy wiedziałem, że ten dział chirurgii jest najbardziej fascynującą części...

Zobacz pełen opis


Zdjęcia


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne NessMedica

Polecam! Doktor ma bardzo profesjonalnie podejście do pacjentów,a przy tym jest niezwykle empatyczny. Cierpiałam na zespół cieśni nadgarstka. Przed zabiegiem ból spędzał mi sen z powiek. Dzięki Doktorowi mogę wreszcie przespać całą noc bez bólu. Przed zabiegiem bardzo szczegółowo wyjaśnił jak będzie wyglądał zabieg i co mnie po nim czeka. Pobyt w szpitalu wspominam bardzo dobrze. Doktor oraz jego zespół otoczyli mnie fachową opieką. Sam zabieg przeprowadzany profesjonalnie, a efekty są fenomenalne. Jestem 2 miesiące po zabiegu, a blizny ani śladu. Dzięki Doktorowi komfort mojego życia poprawił się o 100 procent. Polecam tego lekarza, profesjonalna opieka i miła atmosfera.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu blizna

Pan Doktor szybko i profesjonalnie zajął się moją blizną po operacji. Najpierw dowiedziałam się, jakie mam opcje na konsultacji. Doktor jest prawdziwym ekspertem w temacie różnego rodzaju blizn! Szybko, bezboleśnie i w dobrej atmosferze pozbyłam się tego problemu. Polecam tego lekarza!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne NessMedica

I know Dr. Nessler as a highly qualified plastic surgeon. I have attended a session at an international congress where Dr. Nessler gave an very informative lecture on the latest new international guidelines for treatment of wounds and burns.
I highly recommend Dr. Nessler expertise.
Melissa C Lutterodt
Assistant professor, MD, GP, PhD.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne NessMedica

Dr. Nessler is an excellent and very knowledgeable physician. He is very friendly, professional and answered all my questions throughout the visit. As a non-Polish speaker, he made the experience very comfortable as he speaks perfect English so I had no trouble communicating. His office is also very beautifully renovated. Overall he made it a very pleasant experience. I highly recommend Dr. Nessler and will definitely be returning in the future!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne NessMedica

Dr. Nessler jest świetnym specjalistą. Podejście do pacjenta ma bardzo profesjonalne, jest miły i rzeczowy. Na moje pytania odpowiedział w sposób jasny i zrozumiały. Polecam go wszystkim znajomym którzy szukają pomocy w medycynie estetycznej.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne NessMedica zmarszczki mimiczne na twarzy

Doktor Nessler to bardzo kulturalny i rzeczowy czlowiek. Podczas konsultacji z zakresu medycyny estetycznej wszystko mi dokładnie i szczegolowo wyjasnil. Jestem bardzo zadowolona z efektow koncowych zabiegow- co tu duzo mowic - z gabientu od Pana Doktora wyszlam mlodsza o kilka lat:))) Polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu usuniecie tłuszczaków na skórze głowy

Pan doktor Nessler to bardzo dobry fachowiec. Bardzo sprawnie usunął u mnie tłuszczaki na skórze głowy. Zmiany nie odrosły a blizny są prawie niewidoczne. Nosze krótką fryzurę wiec zależało mi na dobrym efekcie kosmetycznym. Polecam Pana doktora do tego typu zabiegów.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia, zabieg obejobejmował usuwanie znamienia dużych rozmiarów. Zależało mi bowiem aby blizna po zabiegu nie była skazą na moim ciele do końca życia. Usuwanie odbyło się w czterech etapach, aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy. Wszystko poprzedzone rzetelnym badaniami aby uniknąć komplikacji. Na koniec oczywiście zostały polecone odpowiednie maści.
Miałam także okazję odwiedzić Pana Doktora Nesslera na konsultacjach dotyczących ewentualnego poprawienia/plastyki blizny na stopie, która źle sie zagoiła po zszyciu jej dwa lata wcześniej przez innego lekarza. Na palcu zrobił się przykurcz, który zaczynał boleć. Po upływie czasu ból i dyskomfort był odczuwalny nawet podczas chodzenia lub dłuższego nadwyrężania... co dla mnie jako osoby aktywnej sportowo było tragedią. Dzięki Doktorowi ponownie mogę biegać, jeździć na snowboardzie bez obawy o ból, który wczesniej towarzyszył mi po każdym nawet najmniejszym wysiłku.
Dziekuje P. Doktorowi i oczywiście polecam !


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce tak kompetentnego i sympatycznego Pana Doktora.Pan Michał wprowadza luźną atmosferę która redukuje stres związany z wizytą .Zabieg usunięcia pieprzyka z twarzy został przeprowadzony z najwyższą starannością i precyzją a blizna jest prawie nie widoczna . Gorąco polecam. Elżbieta


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne NessMedica zapalenie skóry

Super lekarz. Nie tylko kompetentny i fachowo działający, ale również spokojny i opanowany. Świetnie i błyskawicznie zajął się zapaleniem skóry, polecił znakomite maści, zaogniona skóra doskonale się zagoiła i nie zostały żadne blizny. Polecam tego lekarza, profesjonalna opieka i miła atmosfera!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Chirurgia plastyczna jest moją pasją się od czasu studiów medycznych. Już wtedy wiedziałem, że ten dział chirurgii jest najbardziej fascynującą części...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Chirurgia plastyczna

Zdjęcia


Profile społecznościowe