Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Wiosenna 2, Opole
Stomatologia Lizurej

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Posiada przewód doktorski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Ucze...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby przyzębia
  • Próchnica
  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Wiosenna 2, Opole

Stomatologia Lizurejul. Wiosenna 2, Opole

Stomatologia Lizurejul. Wiosenna 2, Opole

Stomatologia Lizurejul. Wiosenna 2, Opole

Stomatologia Lizurejul. Wiosenna 2, Opole

Stomatologia Lizurej

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Stomatologia Lizurej Inny

Dziękuję Panu Doktorowi za uratowanie zęba przeznaczonego w opinii uprzedniego stomatologa do wyrwania. Żałuję, że nie skorzystałam wcześniej z usług Doktora, dając kredyt zaufania mojej stomatolog. Pan Michał Lizurej wzbudza zaufanie, czuje się, że powierza się swoje zdrowie profesjonaliście w dodatku delikatnym i troskliwym. Jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności i kultury lekarza. Będę chodziła w końcu do stomatologa bez strachu i bez dodatkowych „atrakcji” typu krzyki na pomoc stomatologiczną, jak to było w uprzednim gabinecie, gdzie uczęszczałam. Jestem pełna nadziei na „profesjonalne odnowienie uśmiechu”. Dziękuję. Joanna.

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia Lizurej

Długo bałam się wizyty u stomatologa i zwlekałam z rozpoczęciem leczenia. Po pierwszej wizycie i bardzo kulturalnym i przyjaznym kontakcie z personelem wiem,że będę tu wracać.Polecam wszystkim "strachliwym". Po zapoznaniu osobistym oraz z wywieszonymi dyplomami i wyróżnieniami Pana Doktora -każdy z pacjentów wie,że ma do czynienia ze świetnym specjalistom.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia Lizurej ubytki, leczenie kanałowe

Uważam, że w tym gabinecie lekarz bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Stomatolog nie jest "sztywny", a czasami bywa nawet żartobliwy. Jednak najważniejsze wg mnie jest to, że leczenie u niego jest skuteczne, trwałe, a estetyka wykonania usług od lat stoi na wysokim poziomie. I co najważniejsze dla mnie : znieczulenie podawane jest na zawołanie :) Asystenci stomatologa zawsze uśmiechnięci, co dobrze świadczy o ich pracodawcy. Polecam wizytę w tym miejscu.

I
Użytkownik zweryfikowany

Żaluję,że nie ma oceny celującej.Jestem trudną pacjentką,szybko się stresuję a strach hiperbolizuję,doktor cierpliwie z wyczuciem, ogromnym profesjonalizmem podjął się leczenia,starał się mnie uspokoić,wspierał mnie.Umówilam się na następną wizytę i wiem ,że nie ma się czym stresować.Polecam wszystkim panikującym.

A
Użytkownik zweryfikowany

rewelacyjny lekarz, przemiła obsługa, żadnego stresu wizyta u pana Michała to przyjemność. serdecznie dziękuję bo dzięki temu lekarzowi przestałam się bać zabiegów stomatologicznych żadnego bólu zawsze wiem co mnie czeka :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Szukałam stomatologa, który przyjmie mnie szybko, a akurat do tych, których polecali mi znajomi, były kolejki. Wyczytałam, że otrzymał tę nagrodę NTO, więc się skusiłam i umówiłam na wizytę. Już przy pierwszym kontakcie czuć chłód od tego stomatologa, mało co tłumaczył, szczególnie podczas zabiegu. Powiedział, co trzeba zrobić, że jest ubytek, skarżyłam się też na starą kanałówkę, stwierdził, że trzeba jeszcze raz ją zrobić, ale pierw ten z dziurą. Potem okazało się, że zrobił dwa zęby na raz, a ja się zastanawiam czemu półtora godziny z rozdziawioną buzią siedzę, drży mi szczęka i nie wiem co mi jest robione. Podczas drugiej wizyty, była kontynuacja leczenia zęba z ubytkiem. Spytał się czy dać znieczulenie, ustaliliśmy, że znieczuli, gdy będzie widzieć, że duży ból mi to sprawia. No i wierci, z dwa razy miałam odruch ciała, skończył wiercić. I co? jak skończył wiercić dał mi znieczulenie, a potem zaczął zalepiać zęba. Nie było długiego wiercenia, a to ono jest najboleśniejsze i dopiero po nim dał znieczulenie. Jak skończył nic nie powiedział, więc zagadałam o tego zęba kanałowego, bo nie rozwiązał poprzednio problemu z nim związanego. Stwierdził, że w takim razie jeszcze raz trzeba go sprawdzić. No ale robił go przy poprzedniej wizycie! Problem jest taki, że gościu nie zauważył wszystkich kanałów, przeczyścił to, co zauważył, zaś w tym kanale, gdzie jest problem, nie zauważył i nie zrobił a jeszcze próbuje wmówić, że to on ma rację. Nie wiem za co dostał tę nagrodę, może sodówka uderzyła mu do głowy, kiedyś był inny, starał się, stąd to nagrodzenie. Teraz mi się nie wydał miły, ani uprzejmy, nie uśmiecha się, jest sztywny, nie tłumaczy, nie warto tak daleko jeździć, w dodatku teraz 3 miesiące trzeba czekać na kolejną wizytę. Nie polecam!

lek. dent. Michał Lizurej

Pacjent o takiej historii choroby nie figuruje w kartotekach naszych pacjentów. Metodyka leczenia wyżej opisanego przypadku nigdy nie miała miejsca oraz nie jest stosowana w naszym gabinecie.

Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam gabinet Stomatologia Lizurej.Widać ze stomatologia to P doktora pasja i zamiłowanie do zawodu. Bardzo rzadko trafia się właśnie na takich lekarzy w dzisiejszym świecie.Pracownicy bardzo uprzejmi.
Pozdrawiam :)

N
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam na lekarza dzisiaj (niedziela)z bólem zęba. Informacje że po umówieniu się telefonicznym lekarz mnie przyjmie otrzymałam od znajomej. I faktycznie... szybka organizacja i szybka pomoc. Polecam wszystkim :) a lekarzowi jeszcze raz dziękuję za spokojne popołudnie :)

P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry stomatolog,mówi wprost pacjentowi o jego stanie uzębienia ,nie owija w bawełnę, zdziwiony jestem krytyką pacjentki i obciążaniem za swoje zaniedbania lekarza . Wrażenia Pani powinny być poparte wiedzą a nie stawianiem nieuzasadnionych krzywdzących zarzutów lekarzowi. Pacjent.

Ł
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wszystkim. Lekarz stomatolog z krwi i kości. Cała moja rodzina jest zadowolona. Proteza wykonana idealnie, odzwierciedla faktyczne wcześniejsze uzębienie, odtworzone na podstawie zdjęcia. To nie jest jakaś proteza która wygląda sztucznie. Pozostali domownicy są pod opieką lekarza. Ściśle trzyma się zasad, więc Pani w ciąży powinna wiedzieć że antybiotyku ani znieczulenia się nie podaje. Polecamy całą rodziną. Podrawiamy

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Posiada przewód doktorski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Ucze...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby przyzębia
  • Próchnica
  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Powiązane wyszukiwania