lek.

Michał Kłosiński

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

52 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Asystent Oddziału Urazów Wielonarządowych, Ortopedii i Neuroortopedii Szpitala Specialistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Asystent w Katedrze Anatomii Collegium Medicum w Krakowie. Doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i FizjoterapiiUsługa: konsultacja ortopedyczna

  Sprawna, punktualna obsługa. Konkretne i wyczerpujące informacje. Pomoc w niezwłocznym uruchomieniu leczenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor to świetny profesjonalista, który w czasie wizyty nie spieszy się: dokładnie zbiera wywiad, przeprowadza badanie fizykalne i USG, bardzo dokładnie i życzliwie informuje, w jaki sposób prowadzić dalsze leczenie, w razie potrzeby poleca specjalistów w zakresie fizjoterapii. Panie Doktorze szacunek!:)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Kłosiński, MichałUsługa: konsultacja ortopedyczna, USG

  . Bardzo dobry lekarz, konkretny, wyjaśnia dokładnie aspekty choroby w sposób zrozumiały dla pacjenta. Empatyczny i bardzo uprzejmy

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Kłosiński, MichałUsługa: konsultacja ortopedyczna

  Z ciekawości zerknąłem na "przykładowe opinie" i pierwsza z nich doskonale pasuje do mojej sytuacji: Do gabinetu pana doktora trafiłem wskutek urazu, jakiego doznałem na stoku narciarskim w lutym bieżącego roku. Choć z początku kontuzja wydawała się niegroźna, po tygodniu zaczęła bardzo dokuczać i nie mogło obyć się bez wizyty u specjalisty. Pan doktor prawidłowo zdiagnozował mój przypadek i zalecił wizyty u fizjoterapeuty. Po dwóch miesiącach rehabilitacji jestem już gotów wrócić do uprawiania sportów. Wspaniały ortopeda. Serdecznie polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Kłosiński, MichałUsługa: konsultacja ortopedyczna

  Lekarz konkretny i kompetentny. Wysłuchał, zbadał i dokładnie wyjaśnił dalsze leczenie nie pomijając argumentów za i przeciw zabiegowi. Cały czas skupiony na pacjenci i uśmiechnięty. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: Kłosiński, MichałUsługa: konsultacja ortopedyczna, USG

  Pelen profezjonalizm,juz drugi raz maz trafil do dr.Klosinskiego,tym razem z zapaleniem kaletki wyrostka lokciowego,za pierwszym razem doktor przeprowadzil fachowo operacje kolana w szpitalu Rydygiera.Jezeli do ortopedy to tylko do dr Michala Klosinskiego.Dziekujemy panie doktorze.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NeuropedicaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jestem po mikrodiscektomi. Operacja kręgosłupa udała się bez powikłań. Doktor Kłosiński to lekarz z powołania. Poświęca pacjentowi dużo uwagi. Zaufałem mu w 100% na pierwszej wizycie.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Kłosiński, MichałUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wizyta odbyła się punktualnie bez czekania , pełny profesjonalizm , miła atmosfera , punkcja kolana wykonana perfekcyjnie , lekarz godny polecenia. Na pewno skorzystam jeszcze z jego usług.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest bardzo rzeczowym, niezwykle kompetentnym i dbającym o dobro pacjenta specjalistą. Pacjent otrzymuje bardzo rzeczowe i jasne wyjaśnienia oraz wskazów. Pan dr Kłosiński swoją pracę wykonuje za pomocą rąk, umysłu i z zaangażowaniem. W mojej opinii Doktor posiada oprócz wiedzy ten talent, który pozwala mu być naprawdę bardzo dobrym ortopedą.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: uszkodzone kolano

  Pan Doktor bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz i co należy obecnie do rzadkosci empatyczny i sympatyczny. Poświęca duzo czasu pacjentowi na badanie i objaśnienie
  Gorąco polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Asystent Oddziału Urazów Wielonarządowych, Ortopedii i Neuroortopedii Szpitala Specialistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Asystent w Katedrze Anatomii Collegium Medicum w Krakowie.
  Doświadczenie zawodowe:
  - schorzenia ortopedyczne i traumatologia narządu ruchu
  - usg układu kosto-stawowego

  Certyfikaty:
  - Knee Arthroscopy Course, Strasbourg, 14.09.2009
  - Diagnostyka ultrasonograficzna narządu ruchu, Zamość,
  - Akademia Chirurgii Ortopedycznej – „Warsztaty Chirurgii Kolana”,
  Warszawa
  - Diagnostyka obrazowa narządu ruchu z uwzględnieniem problemów diagnostyki zakrzepicy układu żylnego, Ustroń, 03-04 grudnia 2010
  AOTrauma Course – Principles in Operative Fracture Management, Białystok

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu