lek. wet.

Michał Czingon

Weterynarz

19 opinii +dodaj

Umów wizytę 207 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem wydziału medycyny weterynaryjnej Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W roku 2008 zdobyłem tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej,którą zajmuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Pan Doktor kocha zwierzęta. Ma bardzo dobre podejście do swoich pacjentów i ich właścicieli. Miły i kompetentny. Zawsze jest pewność, że jest się przyjętym w gabinecie przez tego samego lekarza, co zapewnia ciągłość leczenia. Bardzo polecam! Właścicielka Kici.

 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał CzingonUsługa: problemy z układem moczowym i pęcherzem

  Od 8 lat jestem szczęśliwą posiadaczką suczki rasy shih-tzu. Po raz pierwszy spotkałam tak kompetentnego i zaangażowanego w sprawę weterynarza. Ogromna wiedza i doświadczenie a także miła aparycja Pana doktora sprawiają, że nawet w trudnych przypadkach człowiek patrzy optymistycznie. Trafiłam do gabinetu w Zabrzu z ukochanym pieskiem w stanie poważnym. Otrzymałam natychmiastową pomoc doraźną i plan leczenia. Cieszę się, że w tym nieszczęściu pupil trafił w najlepsze ręce.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał CzingonUsługa: wizysta okulistyczna

  Profesjonalizm, wiedza i świetne podejście. Mój pies panikuje po samym wejściu do gabinetu, nic nie pogarsza sytuacji bardziej niż zirytowany lekarz. W przypadku Pana Michała nie ma mowy o takiej reakcji. Polecam tego weterynarza.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm w wykonywaniu zawodu lekarza weterynarii oraz wysoka kultura i wyjątkowa empatia w stosunku do zwierząt

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał Czingon

  Bardzo profesjonalnie podchodzi do zwierząt, oraz ich właścicieli, przystępnie tłumaczy , zawsze uśmiechnięty.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał Czingon

  Wizyta bardzo pozytywna.Dostalam dokładne instrukcje jak postępować z psem w trakcie infekcji,podejście lekarza do psa rewelacyjne.Lekarz z sercem,polecam w 100%

 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał Czingon

  Bardzo dobry lekarz - co najważniejsze -
  z powołania, a ponadto przesympatyczny człowiek. Świetne podejście do moich kocich pacjentów, miła, bezstresowa wizyta, pomimo, iż była to pierwsze odwiedziny u weterynarza zarówno dla mnie jak i dla kociaków. Gorąco polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał Czingon

  Świetny weterynarz. Nie dość, że zna się na swoim fachu, to jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjemna, zwłaszcza, że to mój pierwszy weterynarz dla kotków i cieszę się, że od razu trafiłam na tak wspaniałego weterynarza z pasją i sercem do swojwgo zawodu. Poprzednie opinie jak najbardziej adekwatne! Polecam serdecznie.

 • T
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał CzingonUsługa: pierwsza wizyta nowo zakupionego szczeniaka

  Profesjonalne,kompleksowe przebadanie pieska.Doglebne informacje na temat zdrowia i opieki nad pupilem a wszystko to podane zrozumiale dla właściciela.Pan doktor zaimponował mi nie tylko wiedza medyczna ale przede wszystkim podejściem do zwierząt które poprostu kocha.Jaka szkoda ze tak mało jest takich lekarzy.Goraco polecam te lecznice.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał CzingonUsługa: utykanie na przednią łapę

  Profesjonalne podejście do zwierząt i wytłumaczenie właścicielom zwierząt co się dzieje. Jest to weterynarz z powołania i godny polecenia ????

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem wydziału medycyny weterynaryjnej Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W roku 2008 zdobyłem tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej,którą zajmuję się od początku swojej kariery zawodowej.

  W gabinecie towarzyszy mi zaadoptowane kocie rodzeństwo Bolek i Lola starające się pełnić rolę gospodarzy i asystentów. W domu czekają na mnie jeszcze dwa koty - Major i Esia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (1991)

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki