lek. wet.

Michał Czingon

verifiedCreated with Sketch.

Weterynarz

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
203 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem wydziału medycyny weterynaryjnej Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W roku 2008 zdobyłem tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej,którą zajmuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał Czingon

  Weterynarz z powołania. Super podejście do zwierząt i do właściciela. Pan Michał zna odpowiedź na każde nurtujące nas pytanie, zawsze wykonuje wszystkie potrzebne badania, a przy tym za niską cenę. Bardzo szybko został ulubieńcem naszego pupila. W gabinecie asystują mu dwa kotki.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał Czingon

  Byłam miło zaskoczona podejście pana doktora do mojego kota. Kot się bardzo denerwował, za to pan doktor umiał go uspokoić. Wizyta przebiegła idealnie, dostałam poradę kot został zaszczepiony przepadany a ja dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania

 • A
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał CzingonUsługa: zerwanie wiezadla krzyżowego u kota

  Pan doktor uratował nogę mojego kota. Nikt w Rybniku nie chciał się podjąć operacji nogi, byłam odsyłana z gabinetu do gabinetu z powodu braku chirurga.. Pozytywna informację na temat Pana doktora znalazłam na forum dla kociarzy i jak się okazało, dołączam do grona zadowolonych pacjentów ;-) warto było pojechać do Katowic.

 • P

  Pan Doktor kocha zwierzęta. Ma bardzo dobre podejście do swoich pacjentów i ich właścicieli. Miły i kompetentny. Zawsze jest pewność, że jest się przyjętym w gabinecie przez tego samego lekarza, co zapewnia ciągłość leczenia. Bardzo polecam! Właścicielka Kici.

 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał CzingonUsługa: problemy z układem moczowym i pęcherzem

  Od 8 lat jestem szczęśliwą posiadaczką suczki rasy shih-tzu. Po raz pierwszy spotkałam tak kompetentnego i zaangażowanego w sprawę weterynarza. Ogromna wiedza i doświadczenie a także miła aparycja Pana doktora sprawiają, że nawet w trudnych przypadkach człowiek patrzy optymistycznie. Trafiłam do gabinetu w Zabrzu z ukochanym pieskiem w stanie poważnym. Otrzymałam natychmiastową pomoc doraźną i plan leczenia. Cieszę się, że w tym nieszczęściu pupil trafił w najlepsze ręce.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał CzingonUsługa: wizysta okulistyczna

  Profesjonalizm, wiedza i świetne podejście. Mój pies panikuje po samym wejściu do gabinetu, nic nie pogarsza sytuacji bardziej niż zirytowany lekarz. W przypadku Pana Michała nie ma mowy o takiej reakcji. Polecam tego weterynarza.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm w wykonywaniu zawodu lekarza weterynarii oraz wysoka kultura i wyjątkowa empatia w stosunku do zwierząt

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał Czingon

  Bardzo profesjonalnie podchodzi do zwierząt, oraz ich właścicieli, przystępnie tłumaczy , zawsze uśmiechnięty.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał Czingon

  Wizyta bardzo pozytywna.Dostalam dokładne instrukcje jak postępować z psem w trakcie infekcji,podejście lekarza do psa rewelacyjne.Lekarz z sercem,polecam w 100%

 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał Czingon

  Bardzo dobry lekarz - co najważniejsze -
  z powołania, a ponadto przesympatyczny człowiek. Świetne podejście do moich kocich pacjentów, miła, bezstresowa wizyta, pomimo, iż była to pierwsze odwiedziny u weterynarza zarówno dla mnie jak i dla kociaków. Gorąco polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem wydziału medycyny weterynaryjnej Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W roku 2008 zdobyłem tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej,którą zajmuję się od początku swojej kariery zawodowej.

  W gabinecie towarzyszy mi zaadoptowane kocie rodzeństwo Bolek i Lola starające się pełnić rolę gospodarzy i asystentów. W domu czekają na mnie jeszcze dwa koty - Major i Esia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (1991)

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki