lek. wet.

Michał Czingon

verifiedCreated with Sketch.

Weterynarz

25 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
248 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem wydziału medycyny weterynaryjnej Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W roku 2008 zdobyłem tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej,którą zajmuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał Czingon

  Lekarz profesjonalny, miły i bardzo konkretny.Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Zadowolony pacjent oraz opiekun.

 • A
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał CzingonUsługa: odrobaczenie

  Polecam, Pan Doktor ma podejście do kotów i potrafi cierpliwie odpowiadać na pytanie właścicieli. Poza tym w gabinecie są przesymparyczni asystenci na 4 łapach :)

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał CzingonUsługa: wizyta z kotkiem-znajdą

  Atmosfera u pana doktora jest wspaniała. Koty - stali lokatorzy gabinetu, sympatyczny pan doktor i super podejście do zwierzaka :) Do tego wszystko fajnie wytłumaczone, ustalone dalsze działanie, poinformowanie co i jak (przyszłam z kotkiem-znajdą więc miałam trochę banalnych pytań). Do tego wizyta punktualnie, co pewnie jest ważne jak zwierzaki się stresują wizytą :) Polecam!

 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał Czingon

  Weterynarz z powołania. Super podejście do zwierząt i do właściciela. Pan Michał zna odpowiedź na każde nurtujące nas pytanie, zawsze wykonuje wszystkie potrzebne badania, a przy tym za niską cenę. Bardzo szybko został ulubieńcem naszego pupila. W gabinecie asystują mu dwa kotki.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał Czingon

  Byłam miło zaskoczona podejście pana doktora do mojego kota. Kot się bardzo denerwował, za to pan doktor umiał go uspokoić. Wizyta przebiegła idealnie, dostałam poradę kot został zaszczepiony przepadany a ja dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania

 • A
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał CzingonUsługa: zerwanie wiezadla krzyżowego u kota

  Pan doktor uratował nogę mojego kota. Nikt w Rybniku nie chciał się podjąć operacji nogi, byłam odsyłana z gabinetu do gabinetu z powodu braku chirurga.. Pozytywna informację na temat Pana doktora znalazłam na forum dla kociarzy i jak się okazało, dołączam do grona zadowolonych pacjentów ;-) warto było pojechać do Katowic.

 • P

  Pan Doktor kocha zwierzęta. Ma bardzo dobre podejście do swoich pacjentów i ich właścicieli. Miły i kompetentny. Zawsze jest pewność, że jest się przyjętym w gabinecie przez tego samego lekarza, co zapewnia ciągłość leczenia. Bardzo polecam! Właścicielka Kici.

 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał CzingonUsługa: problemy z układem moczowym i pęcherzem

  Od 8 lat jestem szczęśliwą posiadaczką suczki rasy shih-tzu. Po raz pierwszy spotkałam tak kompetentnego i zaangażowanego w sprawę weterynarza. Ogromna wiedza i doświadczenie a także miła aparycja Pana doktora sprawiają, że nawet w trudnych przypadkach człowiek patrzy optymistycznie. Trafiłam do gabinetu w Zabrzu z ukochanym pieskiem w stanie poważnym. Otrzymałam natychmiastową pomoc doraźną i plan leczenia. Cieszę się, że w tym nieszczęściu pupil trafił w najlepsze ręce.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Michał CzingonUsługa: wizysta okulistyczna

  Profesjonalizm, wiedza i świetne podejście. Mój pies panikuje po samym wejściu do gabinetu, nic nie pogarsza sytuacji bardziej niż zirytowany lekarz. W przypadku Pana Michała nie ma mowy o takiej reakcji. Polecam tego weterynarza.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm w wykonywaniu zawodu lekarza weterynarii oraz wysoka kultura i wyjątkowa empatia w stosunku do zwierząt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem wydziału medycyny weterynaryjnej Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W roku 2008 zdobyłem tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej,którą zajmuję się od początku swojej kariery zawodowej.

  W gabinecie towarzyszy mi zaadoptowane kocie rodzeństwo Bolek i Lola starające się pełnić rolę gospodarzy i asystentów. W domu czekają na mnie jeszcze dwa koty - Major i Esia

Edukacja

 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (1991)

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki