Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Pierwsza wizyta - konsultacja • 120 zł

Regularna wizyta • 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od kilku lat zajmuję się pacjentami po urazach sportowych i o...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Kontuzje sportowe
  • Urazy ortopedyczne

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Bydgoska 33, Olsztyn

120 zł

Centrum Sportu i Rehabilitacji BiernatBydgoska 33, Olsztyn

120 zł

Centrum Sportu i Rehabilitacji Biernat

Opinie

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Swietny specjalista z ogromna wiedza. Praca w przyjemnej atmosferze. Moje kolana zrozumial lepiej przez videokonferencje niz inni fizjoterapeuci twarza w twarz. Efekty po krotkim czasie cwiczen. Jeszcze jestem na drodze do pelnego wyzdrowienia i mam nadzieje bede jeszcze miala okazje na dalsza wspolprace. Polecam z pelna odpowiedzialnoscia.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Sportu i Rehabilitacji Biernat fizjoterapia

Perfekcja, profesjonalizm, imponująca wiedza i zaangażowanie godne podziwu, tak najkrócej mogę opisać Pana Mateusza. Odkąd trafiłam pod jego opiekę, nie wyobrażam sobie zmienić Fizjoterapeuty. Żaden wcześniejszy specjalista nie był w stanie mi pomóc, Pan Mateusz zanim zabrał się za leczenie, bardzo dokładnie przeanalizował moją osobę, dobrał odpowiednie ćwiczenia, powiedział na co mam uważać i nad czym pracować. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam z pełną odpowiedzialnością.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Sportu i Rehabilitacji Biernat Złamana rzepka, podejrzenie zerwania więzadła ACL

Wspaniały człowiek z dużym poczuciem humoru a zarazem profesjonalista, który posiada ogromną wiedzę i pasję do swego zawodu. Postawiona diagnoza, wdrożenie odpowiednich ćwiczeń uchroniły mnie przed operacją kolana i za to bardzo dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany

O Mateuszu mogę się wypowiedzieć jedynie w superlatywach. Widać, że jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę i stara się wykorzystać całą swoją wiedzę oraz umiejętności, aby pomóc pacjentowi.
Mi bardzo pomógł, dzięki wizytom oraz zaleconych przez niego ćwiczeniom moje dolegliwości całkowicie minęły i nie powracają, pomimo nadmiernej dawki sportu którą sobie sama serwuje.


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam z pełną odpowiedzialnością! Młody, ambitny człowiek z wielkim zaangażowaniem i sercem do każdego pacjenta ! Mi bardzo pomógł za co bardzo serdecznie Dziękuję !!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalista najwyższych lotów!
Znajomość ciała człowieka ma opanowana perfekcyjnie.
Wyleczy każde stadium bólowe, wyprowadzi każdego pacjenta na prosta.
Do dnia dzisiejszego w razie potrzeby korzystam z jego usług.
Polecam wszystkim ceniącym sobie profesjonalizm i solidność.


A
Użytkownik zweryfikowany

Znakomity Specjalista, który w krótkim czasie wyleczył mnie z przewlekłych bóli kręgosłupa. Podczas każdego spotkania dawało się odczuć bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i niezwykle miłą atmosfera. Co tydzień byłam zobowiązana do "składania relacji" z wykonywanych ćwiczeń oraz tego, czy odczuwam ból bądź dyskomfort. Widać było, że Panu Mateuszowi zależy na tym, by mi pomóc, a nie naciągnąć na kasę, Serdecznie polecam pana Mateusza, ponieważ wykazuje dużą empatię, zaangażowanie wobec pacjenta, a także ma wysoce specjalistyczną wiedzę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące rezonans magnetyczny

Witam, mam do Pana ogromną prośbę na chodzi o opis rezonansu, nie bardzo go rozumiem, a wizytę u swojego lekarza mam za jakieś 3 tygodnie dlatego ciekawi mnie co wyszło z opisu. Opis później.
Wykonano badanie MR lewego stawu kolanowego w płaszczyznach cór. Trans. Sag. W obrazach T1, T2, zależnych oraz PD. Brak rozpoznania i danych klinicznych. Badanie obarczone artefaktami ruchowymi w niektórych sekwencjach. Stan po rekonstrukcji ACL. Przeszczep widoczny fragmentarycznie z powodu bardzo licznych artefaktów metalicznych. Sygnał przeszczepu na wys. Szpary stawowej podwyższony, jego zarysy i struktura zatarte, co może sugerować częściowe uszkodzenie więzadła.PCL zachowane. Wysięk w zachyłkach i przedziałach kolana o grubości 11mm. Cechy złożonego pęknięcia obejmującego tylny róg i trzon MM. Łąkotka boczna o typowym niskim sygnale. Uszkodzenie I stopnia MCL. Chondromalacja I/II stopnia rzepki. Kanał piszczelowy przeszczepu o średnicy ok. 10mm z widoczna stuba biowchłanialna. Cechy przerostu błony maziowej kolana. Ślad płynu wzdłuż ścięgna i brzuśca mięśnia podkolanowego. LCL, więzadło właściwe rzepki i troczki, ścięgna mięśnia czworoglowego, pasmo biodrówko-piszczelowe, okolica gęsiej stopy ścięgnistej nie wykazują zmian.

Proszę o odpowiedz
, dziękuje pozdrawiam

Po samym opisie ciężko jest stwierdzić zaawansowanie zmian i powinien zrobić to lekarz. Dużo zależy też od badania klinicznego i objawów które nie są tu opisane. Wygląda tak jakby miał Pan jakiś uraz którego Pan nie opisuje więc za mało jest danych żeby móc coś jednoznacznie stwierdzić.

mgr Mateusz Worobel

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od kilku lat zajmuję się pacjentami po urazach sportowych i o...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Kontuzje sportowe
  • Urazy ortopedyczne

Powiązane wyszukiwania