Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu poród cc

Fantastyczny lekarz. Już podczas kwalifikacji do cesarskiego cięcia zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie osoby kompetentnej, ciepłej i życzliwej. Razem z innym lekarzem przeprowadzała cięcie cesarskie w szpitalu w Pruszkowie. Żadnych zastrzeżeń, wszystko przebiegło sprawnie. Informowała na bieżąco co się dzieje. Po wszystkim przyszła powiedzieć, że nie było komplikacji - taki kontakt po operacji był bardzo potrzebny.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wspaniała Pani Doktor, pomimo młodego wieku jest bardzo kompetentna, ale jest bardzo ciepła i w ogóle nie stwarza dystansu na linii ,,doktor- pacjent". Polecam!! :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani dr. (obecnie pod nazwiskiem Woźniak) jest cudowna! z wielką uwagą i cierpliwością wysłuchuje pacjenta.
Zajęła się mną bardzo troskliwie pomimo, że przyszłam właściwie z błahostką. Zbadała mnie bardzo dokładnie, tłumacząc co robi i dlaczego. Bardzo delikatna przy badaniu :-)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Cudowny ciepły komponentny lekarz Pani doktor poświęca dużo czasu pacjentom odpowiada szczegółowo na Wszystkie pytania aż nie chce Wychodzić się z gabinetu super lekarz!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wspaniała Pani doktor. Gorąco polecam. Wszystko tłumaczy dokładnie i przejrzyście. Atmosfera jest bardzo przyjazna, jak wizyta u przyjaciółki.


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo polecam Panią doktor- miła i rzeczowa kobieta :) Dawno nie trafiłam na tak sympatycznego i spokojnego lekarza, na pewno nie była to moja ostatnia wizyta.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Świetna lekarka, naprawdę gorąco polecam i podpisuję się pod wszystkimi wypowiedziami innych pacjentek.


A

Wspaniały lekarz. Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zawsze uśmiechnięta, w pełni profesjonalna, poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania, można na Panią Doktor liczyć w każdej sytuacji. Polecam bardzo gorąco jako profesjonalnego lekarza i wspaniałego człowieka.


M

Pani Doktor ma wszystkie cechy wymarzonego lekarza,jednocześnie chcę obronić jej asystentkę,która nie może wszystkim ulegać, by ze wspaniałego lekarza pacjentki nie zrobiły wypalonej rutyniary


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani ginekolog z powołaniem do zawodu. Bardzo ciepła osoba. Zawsze chętnie odpowiada na pytania pacjentki, nawet te oczywiste i banalne. Chodziłam do niej prawie całą ciążę i zawsze widziałam ją pogodną z takim samym pozytywnym nastawieniem. Choć czasem było już po godzinach jej przyjmowania lub za drzwiami gabinetu był dziki tłum. Nie zdarzyło się aby mnie zbyła lub była poirytowana. Z każdą wizytą miałam wrażenie że traktuje mnie jak dobrą koleżankę, a nie kolejną pacjentkę z listy. Dociekliwa, skrupulatnie sprawdza badania i jeśli ją coś niepokoi wysyła na szczegółowe badania żeby mieć pewność w stawianej diagnozie. Każda pacjentka jest dla niej bardzo ważna, pamięta co się u niej dzieje. Czasem sama biega i załatwia sprawy w imieniu pacjentki.
Tłumy przed gabinetem i możliwość zapisania się dopiero na 2 miesiące wcześniej to również dowód że jest dobrym specjalistą. Czekając przed gabinetem trzeba być cierpliwym bo często wizyty u niej opóźniają się. Przyczyny nie są po jej stronie. Powodem są tysiące rzeczy które chce od niej personel przychodni/szpitala lub przychodzące z opóźnieniem pacjentki bo zbyt długo czekały na pomiarach.
Polecam !!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie