Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych reumatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

Użytkownik zweryfikowany

Ja mam dokładnie odwrotne doświadczenie, pani doktor przyjęła mnie kiedyś już po zakończeniu swoich godzin pracy, poprosiłam ją, bo dziecko mi bardzo kasłało. Zapisała nam lek, który szybko podziałał, i poleciła szczepionkę doustną. A potem jeszcze jak spotkała moją mamę w sklepie, pytała, jak się mamy, więc nas zapamiętała. Bardzo kompetentna, ciepła lekarka. Polecam!


M

Mam niestety troszkę inne doświadczenie a zarazem zdanie odnosnie Pani doktor Michalczak .Zdazyła mi się pewna sytuacja gdzie czekając prawie ponad godzine pod gabinetem na pania doktor gdyż się spóżniła, po czym przyjeła raptem 5 osób a ja byłam jako 6 ostatnia nawet nie fatygowała się pani doktor wyjść i poinformować że juz nie przyjmie nikogo, tylko ja po wejsciu do gabinetu z bólem otrzymałam informacje ze nie zostane przyjęta bo pani doktor się spieszy
Przeciez to lekarze są dla paciętów i to nam potrącaja cięzkie pieniadze na ubespieczenia i za własne pieniadze mamy być tak traktowani to chyba nie na tym polega polityka lekarska


super specjalista
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


W
Użytkownik zweryfikowany

Takich lekarzy jest już coraz mniej, to są lekarze z powołania,są zawsze uśmiechnięci kiedy się na wizyte a jest to bardzo ważne kiedy jest się cierpiącym,potrafią słuchać ,zawsze czuję się lepiej wręcz zdrowa kiedy wychodzę z gabinetu lekarza.Są świetnymi fachowcami,życzę aby każdy trafił i miał takiego lekarza.


M

Polecam kazdemu! Swietni specjalisci!
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria