Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Marzena Biernacka. Jestem psychologiem oraz dyplomowanym psychoterapeutą. Doświadczenie zawodowe zdobyłam między innymi na Oddziale Dzienn...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Depresja
  • Lęki
  • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Szczerze i z głębi serca polecam Panią Marzenę. Dzięki niej moja jakość życia zdecydowanie się polepszyła. Moim problemem były ataki paniki, zapisałam się na terapię ponieważ byłam załamana i nie wiedziałam co robić. Dzięki terapii znalazłam źródło swoich lęków i zmieniłam postrzeganie mojej sytuacji. Pani Marzena nauczyła mnie podchodzić do siebie z delikatnością i wyrozumiałością. Dzieki terapii zaakceptowalam siebie i przestałam gonić za uznaniem innych, a moje relacje rodzinne, na których dawno postawiłam krzyżyk, poprawiły się. Pani Marzena jest cudowną autentyczną i pełną zrozumienia osobą, która potrafi stworzyć odpowiednie warunki do tego aby się w trakcie terapii otworzyć.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Marzena jest świetną specjalistką. Decyzja o psychoterapii była dla mnie dużym wyzwaniem, długo też z tym zwlekałam. Patrząc jednak z perspektywy czasu była to najlepsza decyzja w moim życiu.
Pani Marzena pomogła mi zrozumieć moje zachowania, schematy myślowe i dała narzędzia do samodzielnej pracy. Dzięki spotkaniom byłam w stanie zrozumieć wiele rzeczy w moim życiu i spojrzeć na nie z zupełnie innej strony. Nauczyłam, a raczej cały czas uczę się wyrażać swoje uczucia i myśli, z czym miałam kiedyś ogromny problem. Widzę teraz, że moje zachowanie lub sposoby radzenia z sytuacjami nie zmienią się od razu, że jest to proces, ale co jest bardzo ważne, to moja umiejętność zauważania tego. To taka mała rzecz, ale dopiero dzięki psychoterapii jestem w stanie to zrobić. Pomimo, że już skończyłam psychoterapię, to dzięki spotkaniom z Panią Marzeną mam teraz narzędzia do samodzielnej pracy nad sobą, co owocuje na każdym kroku. Pomimo, że dzieją się czasami trudne rzeczy w moim życiu to dzięki psychoterapii widzę ogromną różnicę w moim podejściu do tego. Za co ogromnie dziękuję.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Panią Marzenę. Dzięki niej udało mi się odkryć powtarzane schematy i zrozumieć przyczyny swojego postępowania. Polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Marzena jest nie tylko świetnym psychoterapeutą, ale również wspaniałym człowiekiem. Podczas psychoterapii, która trwała 1,5 roku, udało mi się wejść w kontakt z własnymi emocjami, zrozumieć dlaczego w różnych sytuacjach zachowuje się w schematyczny sposób. Pani Marzena pokazała mi sposoby radzenia sobie w sytuacjach dla mnie trudnych, pomogła mi również pogodzić się z tym, czego brakowało mi w dzieciństwie, pozwoliła wypłakać się i przebaczyć samej sobie, pokazała mi, jak braki z dzieciństwa mogą mieć ogromny wpływ na moje obecne życie. Pomogła mi również pogodzić się z moją niepełnosprawnością, wspierała mnie w stopniowych próbach nie ukrywania mojej niepełnosprawności, wyjścia z poczucia winy, okazując przy tym wiele serca i zrozumienia. Dzięki regularnym spotkaniom z Panią Marzeną stałam się dla siebie lepsza, łagodniejsza, zaczęłam doceniać swoją wartość, spotykać się z mężczyznami. Psychoterapia jest procesem, jej stopniowe efekty widzę każdego kolejnego dnia. Pani Marzeno jeszcze raz dziękuję!

Marzena Biernacka

Pani Kornelio,
Serdecznie dziękuję za opinię. Jest mi niezmiernie miło, że tak obszernie opisała Pani naszą współpracę. Cieszę się bardzo, że wprowadza Pani zmiany w swoje życie i jest to dla mnie największą nagrodą. Mocno trzymam za Panią kciuki i życzę wszystkiego dobrego!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Marzena Biernacka. Jestem psychologiem oraz dyplomowanym psychoterapeutą. Doświadczenie zawodowe zdobyłam między innymi na Oddziale Dzienn...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Depresja
  • Lęki
  • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia