Adres

EGO Centrum Psychoterapii
Jagiellońska 78/c1, Przystanek, Legionowo

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja dietetyczna • Od 190 zł

Jadłospis 14-dniowy • 100 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Jagiellońska 78/c1, Legionowo

Od 190 zł

EGO Centrum Psychoterapii

Pozostałe usługi


Jagiellońska 78/c1, Legionowo

100 zł

EGO Centrum Psychoterapii

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista w zakresie dietetyki.
Jej domeną jest profilaktyka i dietoterapia chorób cywilizacyjnych oraz żywienie osób starszych. Szczególnie ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny
  • Dietetyka bariatryczna

Znajomość języków

  • Polski

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Dieta zaczyna się w głowie. A pani Marta potrafi tą głowę odpowiednio "ustawić". Wizyty kontrolne są bardzo motywujące i budujące. Pani Marta skupia się na tym, co dla mnie najważniejsze. Uważnie słucha i skutecznie wspiera. To wszystko daje świetne efekty w postaci gubionych centymetrów i kilogramów. Poza tym jedzenie jest bardzo smaczne. Już teraz wiem, że wiele potraw trafi na stałe do mojego menu.

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Serdecznie polecam Panią Martę.
Profesjonalizm, ogromna empatia, bardzo uważnie słucha pacjenta, smaczna i łatwa dieta dopasowana do potrzeb i możliwości myślę każdego. Świetny motywator, potrafi dodać nowej energii, siły i chęci na dalsze działania które zawsze kończą się pozytywnym wynikiem. Sama nie wierzyłam że tak łatwo i dobrze będzie mi szła ta walka z kilogramami. Serdecznie polecam, miło, profesjonalnie. Bezcenna motywatorka a to moim zdaniem bardzo ważne. Przesympatyczna i ciepła osoba.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam dzięki Pani Marcie ,a na kolejne spotkania chodzę z ogromną przyjemnością.Dziekuje za każdą rozmowę ,za usłyszenie i zrozumienie moich potrzeb żywieniowych.
Polecam Panią Martę Sztuczyńską z całego serca .


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Pani Marta słucha pacjenta, dieta jest dopasowana pod upodobania kulinarne oraz bierze pod uwagę zmiany pacjenta co do diety np: wprowadzenie nowych potraw itp. Polecam


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Mam szczęście być pod opieką Pani Marty od połowy lutego i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Od pierwszej wizyty Pani Marta zyskała moje pełne zaufanie jako dietetyk ale też ciepła, otwarta i pomocna osoba. Dzięki wsparciu Pani Marty, w tak krótkim czasie osiągnęłam bardzo dobre wyniki, które są niezwykle motywujące. I co najważniejsze, Pani Marta wszystko szczegółowo ze mną omówiła, uwzględniła moje ograniczenia w spożyciu niektórych produktów i zaprojektowała mi pyszną i różnorodną dietę. Śmiało mogę przyznać, że jem jak księżniczka. Wszystkie posiłki są dokładnie zaplanowane, z dbałością o najmniejszy detal. Jestem najedzona i bardzo zadowolona z ubytku wagi. Dietetyk naprawdę godny polecenia.


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Pani Marta jest profesjonalną i empatyczną specjalistką w swojej dziedzinie. Stara się odpowiadać na potrzeby pacjenta i zawsze doradzi, gdy pojawia się jakiś problem. Na wizyty przychodzi się z przyjemnością. Przede wszystkim widać pozytywne efekty wspólnych działań.


K
Profil zweryfikowany

Polecam Panią Martę! Jest profesjonalnym dietetykiem, potrafi ułożyć dietę, która w pelni odpowiada potrzebom zdrowotnym oraz smakowym a zarazem działa znakomicie! Zwraca uwagę na szczegóły, jest otwarta na wszelkie uwagi, przed ułożeniem diety przeprowadziła dokładny wywiad. Dzięki niej dowiedziałam się też ciekawych rzeczy o składzie ciała, o których nie miałam pojęcia. Jest bardzo sympatyczną osobą i spotkania przebiegają w miłej atmosferze. Jestem pewna, że ze wsparciem Pani Marty uda mi się osiągnać wymarzoną wagę.


A
Profil zweryfikowany

Fachowa wiedza i całkowity profesjonalizm. Do Pani Marty trafiłam kiedy już całkowicie straciłam nadzieje, na obniżenie swojej wagi. Muszę przyznać, że przed pierwszą wizytą byłam nastawiona sceptycznie, ale po przeprowadzeniu bardzo szczegółowego wywiadu i analizie składu, diametralnie zmieniłam swoje nastawienie. Pani Marta bardzo szczegółowo wypytała mnie nawet o najdrobniejsze szczególiki, dostosowała dietę do moich upodobań smakowych- dzięki czemu bardzo chętnie je przygotowuję i pałaszuję.
Poza tym Pani Marta jest niesamowicie życzliwą i sympatyczną osobą, która dobrze rozumie swojego pacjenta i każdego traktuje bardzo indywidualnie- co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Mimo,że od niedawna jestem pacjentka Pani Marty ( 3msc) to już widzę efekty nie tylko w postaci ubytków masy ciała, ale także samopoczuciu :)
Serdecznie polecam i wszystkim życzę trafić do takiego specjalisty jak Pani Marta :)


M
Profil zweryfikowany

Przez kilka lat walczyłam z nadwagą, bezskutecznie... od trzech miesięcy pracuję nad swoją wagą razem z Panią Martą i przyznam szczerze, po raz pierwszy wiem że osiągnę swój cel, Kilogramy uciekają, dieta została dopasowana do moich potrzeb zarówno czasowych jak i smakowych, w ogóle nie odczuwam tego, że się odchudzam. Pani Marta jest przesympatyczną osobą, która poza ugruntowaną wiedzą dotyczącą samego odżywiania potrafi ukierunkować sposób myślenia i pozytywnie nastawić do osiągnięcia celu małymi krokami. Jestem zadowolona z efektów i współpracy dlatego polecam Panią Dietetyk, 100% satysfakcji.


P
Profil zweryfikowany

Pełen profesjonalizm. Bardzo dokładny wywiad, na podstawie którego dostałem dietę dostosowaną do swojego trybu życia i potrzeb. No i co najważniejsze skuteczną:) Od pewnego czasu próbowałem zrzucić sporą ilość zbędnych kilogramów i dopiero diety i porady p. Marty dały zauważalny efekt, który udaje mi się utrzymać do dziś.
Wizyty odbywają się w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani Marta ma ogromną wiedzę którą potrafi bardzo przystępnie przekazywać, podczas wizyt można się dowiedzieć sporej ilości ciekawych i przydatnych rzeczy.
Trafiłem z polecenia i zdecydowanie polecał będę dalej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania