Marta Białasik, weterynarz Bytom

lek. wet. Marta Białasik

Weterynarz więcej

8 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Strzelców Bytomskich 129, Bytom
Gabinet weterynaryjny Synergia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Zajmuję się leczeniem królików i gryzoni. Szczęśliwa właścicielka owczarka szkockiego collie, zadziornego kundelka, królika barana francuskiego i jeg...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet weterynaryjny Synergia Inny

Duża wiedza , zaangażowanie, stały kontakt, bardzo fajne podejście do królika,naprawdę widać serce w tym co robi!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet weterynaryjny Synergia choroby królika

Bardzo dobry weterynarz z ogromnym doświadczeniem i pasją. Pomogła mojemu królikowi jak nikt inny. Od razu wie co robić, ze zwierzakami obchodzi się delikatnie. Wklada cale serce w swoją prace. Najlepszy gabinet na Śląsku jak nie w Polsce ????


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet weterynaryjny Synergia

Najlepszy weterynarz króliczy na Śląsku. Pani Marta ma bardzo duże doświadczenie i serce dla uszatych. Dojeżdżam aż z Żor i nie wyobrażam sobie leczyć moje króliki gdzieś indziej. Gdyby nie Pani doktor, moja Pyza mogłaby już nie być z nami, a tak ma się cudownie! Dziękujemy z całego serca!


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie wiem czy ktoś zakróliczony z okolic Śląska nie zna jeszcze Dr Marty i gabinetu Synergia a jeśli by tacy byli to chyba byłabym tym faktem zaskoczona. Bywam tam z moją królicą od lutego 2014 i zdążyłam już wyleczyć zęby (4-ry usunąć), wysterylizować i ogólnie poprawić jej stan zdrowia. Przeszłyśmy już wiele gabinetów weterynaryjnych ale chyba tylko Pani Doktor mogę spokojnie zostawić mojego futrzaka na zabieg bo wiem, że kto jak kto ale tamtejszy personel na pewno zrobi wszystko, żeby jej z powrotem przywrócić zdrowie. Co może być lepszego, bezpieczniejszego i bardziej profesjonalnego niż zakróliczony maksymalnie weterynarz ??? - nic mi nie przychodzi do głowy :) Polecam z czystym sumieniem wszystkim opiekunom królików i nie tylko. U Dr Marty naprawdę zdarzają się cuda :) warto przyjechać nawet z daleka żeby być pewnym, że lekarz zrobi wszystko żeby uratować zwierzaka :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Wszystkim osobom ze Śląska i okolic polecam! Jeżdżę z królikami specjalnie z innego miasta do Bytomia, mimo że u mnie jest kilka przychodni weterynaryjnych w pobliżu. Doktor Marta specjalizuje się w leczeniu zajęczaków (króliki) i mniejszych zwierząt, ale równie świetnie radzi sobie z leczeniem psów i kotów. Świetna diagnostyka, pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do zwierząt. Lekarz, który wszystko wytłumaczy opiekunom jasno, daje wskazówki jak odpowiednio należy opiekować się danym gatunkiem, jaką dietę należy stosować, na co zwracać uwagę itp. Gabinet, który prowadzi doktor Marta jest wyposażony bardzo dobrze (większość badań można zrobić na miejscu - szczególnie jest to przydatne, przy mniejszych zwierzętach, ponieważ nie wszystkie gabinety posiadają przystosowany sprzęt).
Gabinet posiada telefon alarmowy, na który można dzwonić o każdej porze dnia i nocy.
Dodatkowo Marta prowadzi bezinteresownie schronisko dla porzuconych i bezdomnych królików. Poświęca bardzo wiele energii i czasu na ratowanie zajęczaków oraz szukanie dla nich domu, promuje adopcje zwierząt oraz zdrowy tryb opieki nad zwierzętami.


N
Użytkownik zweryfikowany

Weterynarz z pasją i wspaniałym podejściem do zwierząt.Termin wizyty można zarezerwować telefonicznie na określoną godzinę.Polecam zwłaszcza właścicielom świnek morskich:-)


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania. Leczymy u niej naszych dwóch króliczych chłopców mimo, że mamy do gabinetu 35 km w jedną stronę. Jedna z nielicznych specjalistek od zajęczaków, ma ogromną wiedzę popartą doświadczeniem. Doskonały diagnosta, nie leczy "w ciemno". Uratowała naszego Mańka z paskudnego zatoru, praktycznie w ostatniej chwili. Dostępna pod telefonem jak i w razie potrzeby w gabinecie o każdej porze dnia i nocy. Pani doktor ma świetne podejście do zwierzaków, kocha je z ogromną wzajemnością. Ponadto bezinteresownie pomaga tym najbiedniejszym - porzuconym, bezdomnym.


B
Użytkownik zweryfikowany

Potężna wiedza, świetnie wyposażony gabinet. Charyzma i podjeście zarówno do pacjenta jak i jego właścicela. Fachowe porady, nie ma pytania na które by nie było odpowiedzi. Dostępność w sytuacji zagrożenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Zajmuję się leczeniem królików i gryzoni. Szczęśliwa właścicielka owczarka szkockiego collie, zadziornego kundelka, królika barana francuskiego i jeg...

Zobacz pełen opis