Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych

Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


200 zł

Konsultacja online

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, a konsultacje prowadzę telefonicznie lub online poprzez komunikator WhatsApp. Wierzę, ż...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Marlena jest bardzo dobrym psychologiem. Jest bardzo mila i budząca zaufanie. Nie wierzyłam, ze będę potrafiła się przed kimś odtworzyć i przekazać mój problem. Pani Marlena zrobiła to fachowo, spokojnie i cierpliwie doszła do każdego zakątka mojego umysłu, umiała sukcesywnie skorygować zniekształcone myśli i powoli uwalniać mnie od OCD. Terapie odbywały się zawsze punktualnie i trwały nawet dłużej niż zarezerwowane 50 minut, bez dodatkowych kosztów, bo Pani Marlena jako profesjonalista doprowadzała terapie do końca, tzn. do punktu , który pozwalał mi dotrwać do następnego spotkania. Zawsze była perfekcjonalnie przygotowana i pamiętała wszystkie informacje o moim problemie. Dziś się rozstałyśmy bo dobrze już sobie radze i moje życie nabrało kolorów. Jeśli znów będę w dołku na pewno do niej wrócę….Jeśli cierpisz na OCD tzw. nerwice natręctw , nie zastanawiaj się , zrób pierwszy krok. Na prawdę warto! Polecam Panią Marlene!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Nawracająca się depresja , ataki paniki , bóle psychosomatyczne … zmusiły mnie do konsultacji z psychologiem i jest nią Pani Marlena Podgorska która okazała się bardzo sympatyczna , empatyczna , konkretna , punktualna i bardzo wsłuchana w problem osoba . Bardzo szybko zdobyła moje zaufanie i jest naprawdę osoba godna polecenia .
M. W.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Dzięki spotkaniom z panią Marleną udało mi się poukładać moje sprawy i odzyskać radość z życia. Pani Marlena jest osobą empatyczną i bardzo uważną, więc nie miałam problemu by się otworzyć. Polecam wszystkim, którzy potrzebują zmian w swoim życiu.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Skorzystałam z jednorazowej konsultacji telefonicznej. Otrzymałam fachową pomoc z której jestem zadowolona. Polecam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Marlena jest zaangażowana w swoją pracę, zaskoczyło mnie, że tak dobrze pamięta różne rzeczy, które mówiłem np. kilka spotkań wcześniej. Czułem się uważnie słuchany i nie byłem oceniany, więc nie miałem problemów żeby się otworzyć. Nauczyła mnie jak sobie radzić, dzięki terapii moje życie teraz jest szczęśliwsze. Bardzo polecam sesje z panią Marleną.


G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na terapię właśnie z panią Marleną. Jest ona osobą profesjonalną i bardzo szybko zyskała moje zaufanie. Obawiałam się , że może mi być trudno otworzyć się przed obcą osobą, ale pani Marlena szybko rozwiała moje obawy i sprawiła, że podczas każdego naszego spotkania na Skype czułam się komfortowo. Ważny był dla mnie fakt, że pani Marlena słucha, stara się zrozumieć i nie narzuca interpretacji ani rozwiązań, oraz to, że miałam zawsze poczucie, że mam wpływ na kształt terapii, a nie jestem tylko biernym odbiorcą (co niestety zdarzyło mi się w kontakcie z innymi terapeutami).
Terapia bardzo dużo mi dała - pozwoliła mi zrozumieć źródła wielu moich problemów i spojrzeć na nie w nowy sposób; bardzo pomocne były też zastosowane metody i techniki. Dzięki terapii czuję się lepiej, lżej i po raz pierwszy od bardzo dawna czuję, że problemy, które uważałam za nierozwiązywalne, można rozwiązać mając odpowiednią pomoc.
Zdecydowanie polecam panią Marlenę jako psychoterapeutkę!


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy osobiste

Trafiłam do Pani Marleny poszukując psychologa w nurcie behawioralno-poznawczym. Zależało mi także na możliwości konsultacji on-line, gdyż byłam niemobilna po operacji, którą przeszłam.
Cotygodniowe spotkania na skype z Panią Marleną były i są w pewnym sensie nadal, dla mnie bardzo owocne. Jestem zadowolona z efektów terapii, która się już zakończyła.
Podczas spotkań czułam się bardzo komfortowo. Pani Marlena wykazywała zawsze niezwykłą uważność, swoistą delikatność w komunikacji i wrażliwość. Dla mnie w pełni profesjonalne podejście (a dodam, że często obcuję z psychologami i pedagogami, gdyż pracuję w branży edukacyjnej).
Oferowała mi (i omówiła ze mną na konkretnym moim własnym przykładzie) określone narzędzia do pracy ze sobą - które okazały się dla mnie bardzo skuteczne i które mogę wykorzystywać nadal samodzielnie, stosując je także do innych problemów. Przy czym zaznaczę, iż wcześniej uczestniczyłam w terapiach w innych nurtach i z innymi specjalistami, a dopiero po pracy z Panią Marleną zanotowałam u siebie konkretny postęp.
Bardzo odpowiadała mi praca z Panią Marleną, uważam, że to nie tylko świetna specjalistka, ale także bardzo mądra i racjonalna Osoba, przy tym wrażliwa i empatyczna, skupiająca swoją całą uwagę na Kliencie.
Trochę żałuję, że zakończyłyśmy nasze spotkania :) Ale w terapii zawsze przychodzi taki moment i jest on naturalną koleją rzeczy, wskazującą także na pewien sukces :) Cieszy mnie jednak to, że w razie potrzeby, mogę zawsze do Pani Marleny napisać z prośbą o dodatkową konsultację.
Polecam serdecznie konsultacje u Pani Marleny wszystkim tym, którzy poszukują konkretnej pomocy (świetne narzędzia, uwaga terapeuty, wysłuchanie, pomoc i porada).
Dziękuję Pani Marlenie i życzę Jej wszystkiego najlepszego zawodowo i prywatnie. Joanna B.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byłam wykończona moimi napadami paniki i nie mogłam już bez lęku wychodzić sama z domu. Wtedy zaczęłam szukać pomocy i trafiłam do pani Marleny. Pierwsze efekty terapii nadeszły już po kilku sesjach, co mnie bardzo zaskoczyło, bo terapia kojarzyła mi się raczej z jakąś wielomiesięczną gehenną. Pani Marlena okazała się empatyczną, opanowaną osobą, bardzo wspierała mnie w przezwyciężaniu moich lęków i czułam, że jest naprawdę zaangażowana. Bardzo polecam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Zespòł paranoidalny

Zdiagnozowano u mine zespół paranoidalny. Z Panią Marleną odbywałam terapię przez około 3 miesiące. Ze względu na to iz na stałe mieszkam za granicą komunikowalysmy się przez platformę skyp. Ze strony Pani Marleny otrzymałam rzetelną i fachową pomoc za co bardzo dziękuje. Jest to specjalista godny polecenia.


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pracuję jeżdżąc po Polsce, więc korzystałem z terapii na skypie. Pani Marlena pomogła mi zmienić moje życie na lepsze. Oceniło mnie już wiele osób, a Pani Marlena tego nie zrobiła, za co byłem jej bardzo wdzięczny i dzięki temu łatwiej było mi się otworzyć. W czasie terapii przekonałem się jak wiele zależy od moich myśli i zrozumiałem, że moja przeszłość nie musi zrujnować mojej przyszłości. Pani Marlena jest empatyczna i czułem jej zaangażowanie w terapię. Bardzo polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania