lek.

Mariusz Małyga

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

5 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
205 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Wizyta przebiegła sprawnie, a postawiona diagnoza była trafna. Pełen profesjonalizm i dobra atmosfera.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

  Pojawiłam się u tego lekarza z bólem kolan i kręgosłupa. Profesjonalne podejście lekarza miło mnie zaskoczyło, jestem bardzo zadowolona. Lekarz widząc, że jestem w młodym wieku otwarcie powiedział, że postara mi się pomóc bo jestem zbyt młoda na zamartwianie się problemami zdrowotnymi. Bardzo miłe, empatyczne i profesjonalne podejście do pacjenta.

 • W
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry lekarz i specjalista. Świetny człowiek, ktory wierzy w pacjenta pomimo gdy inni zwatpili. Dal mi sile do walki dzięki Panu doktorowi dowiedziałam sie co mi jest i mam zastosowane leczenie po półrocznym szukaniu choroby . Dziękuję za wszystko i naprawdę polecam! Przyjazd z podlasia byl tego wart.

 • S

  byłem na oddziale ponad 3 tygodnie, życzliwy lekarz a co najważniejsze bardzo dobry fachowiec, jeśli pacjent chce współpracować to na pewno go nie zostawi wręcz przeciwnie stara się jak najbardziej pomóc i doradzić, jeśli trzeba to załatwi dla pacjenta dodatkowe leczenie, rehabilitację i resztę to co trzeba

 • J

  W marcu 2013 r. leczono mnie przez 3 tygodnie na rwę kulszową, jednak za sprawą Pana dr Mariusza Małygi okazało się, że to złamanie biodra. Pan ordynator skierował mnke na swój oddział ortopedyczny gdzie w trybie natychmiastowym przeprowadził osobiście operację endoprotezy biodra. Rozmowa z nim bardzo rzeczowa,wszystkich pacjentów traktuje życzliwie i z profesjonalnym podejściem do choroby. Oby więcej takich lekarzy z powołania. Maria Nagòrska ze Skarszew.

Doświadczenie i kwalifikacje

Najbliższe terminy:

kolejne dni