Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł

Konsultacja psychologiczna dla pary online • 170 zł

Psychotherapy in English • 150 zł


Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


W celu nawiązania kontaktu bardzo proszę o pobranie komunikatora Skype. Po zainstalowaniu oprogramowania w oknie wyszukiwarki Skype proszę wpisać moje imię i nazwisko: Maria Snarska. Proszę o wybranie kontaktu, którego zdjęcie odpowiada zdjęciu profilowemu zamieszczonym na znanym lekarzu.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do wspólnego spotkania, terapii bez wychodzenia z domu. Prowadzę spotkania online z wykorzystaniem Skype'a. Na co dzień pracuję z młody...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Ośrodk Terapii Systemowej w Krakowie

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


120 zł

Konsultacja online

Konsultacja pary 150

Pozostałe usługi

Konsultacja psychologiczna dla pary online


170 zł

Konsultacja online


Psychotherapy in English


150 zł

Konsultacja online

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo długo zajęło mi podjęcie decyzji o terapii. Nie mogłem sobie wyobrazić, że mam rozmawiać o swoich problemach z kimś zupełnie obcym. Cieszę się, że trafiłem na Panią Marię. Już po pierwszym spotkaniu czułem, że to, co wcześniej wydawało mi się nie do przejścia - jest możliwe. Od razu poczułem się swobodnie, rozmowy były bardzo naturalne a jednocześnie konkretne. Na żadnym etapie nie czułem oceny, czułem się zrozumiany. Dziękuję za pomoc!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Po kilku próbach i dość sceptycznym podejściu do terapii w ogóle, spotkanie z Panią Marią, było tym, czego potrzebowałam. Czułam szczere zaangażowanie i zainteresowanie swoją sytuacją. Zadawane pytania były konkretne i otworzyły mi oczy na wiele spraw, o których wcześniej nie myślałam. Najważniejsza była dla otwartość i łatwość rozmowy z Panią Marią. Nie czułam swoich dotychczasowych blokad, to było dla mnie szczególnie ważne.. Polecam wszystkim, którym towarzyszy podobny trud mówienia o sobie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Trafiłam do Pani Marii kompletnie rozbita po ciężkich przejściach związanych z rozstaniem. Nie umiałam się odnaleźć  sama w nowej rzeczywistości, a to, co się ze mną działo miało bezpośrednie przełożenie na moją pracę zawodową i relacje z bliskimi. Dzięki terapii u Pani Marysi udało mi się rozpoznać i zrozumieć różne moje schematy działania, dużo lepiej poznałam siebie, nauczyłam się nowych sposobów radzenia sobie ze swoimi trudnościami, wyciszyłam się, a do spraw z przeszłości nabrałam dystansu. Terapii zawdzięczam większą pewność siebie i zdrowsze podchodzenie do relacji w ogóle. To był mój początek pracy nad sobą.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Kiedy trafiliśmy do Pani Marii z partnerem nasz związek przeżywał poważny kryzys, nie potrafiliśmy ze sobą rozmawiać, próby omówienia tego, co się z nami dzieje kończyły się długimi okresami milczenia. Spotkania z Panią Marią stworzyły bezpieczną przestrzeń do spokojnego mówienia o sobie, swoich potrzebach i oczekiwaniach. Po raz pierwszy od bardzo dawna udało nam się wysłuchać tego, co każde z nas ma do powiedzenia, poczuliśmy się ważni. Terapia nie była dla nas łatwa, każde spotkanie było dużym wyzwaniem, ale dzięki niej dziś potrafimy ze sobą nie tylko rozmawiać, ale i kłócić się bez poczucia, że grozi nam rozstanie. Oboje mamy poczucie, że lepiej się rozumiemy i potrafimy zadbać o swoje potrzeby. Polecamy kontakt z Panią Marią - nam zdecydowanie pomógł.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Chodzę na terapię do Pani Marii już od ponad 2 lat i w tym czasie wiele się zmieniło w moim życiu i w moim myśleniu na lepsze. Mam depresję oraz zaburzenia odżywiania, oprócz terapii korzystam z pomocy farmakologicznej i z licznych ćwiczeń lub technik które pomagają mi w codziennym życiu a są wynikiem konsultacji z panią Marią. Jestem zadowolona ze współpracy, na terapii panuje bezpieczna atmosfera zaufania i szczerości, jeżeli mam z czymś problem albo nie rozumiem, zawsze mogę liczyć na wsparcie, spokojne wytłumaczenie. Czuję ze mogę się wypowiadać swobodnie, na różne tematy, a z drugiej strony otrzymuje profesjonalne wsparcie, zrozumienie. To na terapii właśnie się uczę ze można pracować nad sobą i swoimi nawykami. Jestem zadowolona z terapii I polecam kontakt z Panią Marią każdemu komu ciężko przychodzi mówienie o sobie, zrozumienie siebie, a zwłaszcza osobom którym "brakuje czasem nadziei".


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Spotkania z panią Marią pozwoliły mi przepracować problemy w bliskiej relacji, które ciążyły mi od lat. Dzięki spotkaniom nauczyłam się dbać o siebie i stawiać granice. Podczas spotkań czułam duży spokój i w każdym momencie wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Dzięki obecnemu podczas sesji poczuciu humoru spojrzałam również z dystansem na wiele spraw. Dziękuję bardzo! Ela


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja psychoterapeutyczna

Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na panią Marię. Jest konkretna i rzeczowa, potrafi otworzyć oczy, dzięki czemu umiem teraz inaczej spojrzeć na mój problem. Jest przy tym bardzo kompetentnym psychologiem, dzięki czemu chcę zastosować zaproponowane przez nią rozwiązania. To Pani Psycholog, która wzmacnia i wręcz dodaje skrzydeł.
Jeszcze raz dziękuję za okazaną życzliwość, pomoc i za wykorzystanie Pani ogromnej wiedzy psychologicznej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 52 lata Chciałem zapytać jestem nerwowy ,wybuchy gniewu ciągłe zmęczenie i biegunki .
  A jak wybuchła epidemia korono wirusa to już mam dużo obiawów
  Bóle pleców
  klatki piersiowej pieczenie oczu twarzy rąk
  złe samopoczucie lęki
  Raz jest dobrze raz żle a nieraz umieram i tak już trzy miesiące
  Nieraz rano się źle czuje a popołudniu dobrze i na odwrót
  złe samopoczucie przychodzi nagle nie wiadomo od czego ale objawów korono wirusa nie mam ani kaszlu gorączki tylko problem z oddychaniem nieraz temperatura po obudzeniu 36,6 potem 37,1 lub 372
  Proszę o pomoc

  Dzień dobry,

  Objawy, które Pan opisał mogą być częściowo związane ze zmianą sytuacji jaką jest: pandemia koronawirusa. Nowa rzeczywistość i niepokój, który ona budzi są powodem stresu u wielu osób. A sam stres przejawia się na wiele sposób m.in. różnymi objawami z ciała (tj. bóle głowy, czasami wręcz migrenowe, problemy od strony układu pokarmowego lub/i oddechowego, lekko podwyższona temperatura czyli tzw. stan podgorączkowy lub lekko zaniżona temperatura - również mogą być informacją nadmiernym stresie i wpływie jaki ma on nasz organizm).

  Jeśli jednak objawy, których Pan doświadcza są silne, uporczywe, utrudniające w sposób znaczący codzienne funkcjonowanie - zawsze należy najpierw skosuztować się z lekarzem. Jeśli objawy nie będą miały uzasadnienia biologicznego, wtedy warto zastanowić się nad poszukaniem dla siebie wsparcia psychologicznego/emocjonalnego.
  Pozdrawiam, MS

  mgr Maria Snarska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do wspólnego spotkania, terapii bez wychodzenia z domu. Prowadzę spotkania online z wykorzystaniem Skype'a. Na co dzień pracuję z młody...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Ośrodk Terapii Systemowej w Krakowie

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Oddział dzienny zaburzeń nerwicowych w Centrum Psychoterapii, Szpital Psychiatryczny SWZPZPOZ Nowowiejska
 • Stowarzyszenie dla Rodzin, Warszawa Praga
 • 2-letni staż w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii i Profilaktyki (MOP) w Warszawie
Zobacz więcej


Znajomość języków

Angielski, Polski