Adres

Byczyńska 5, Grunwald , Poznań
Gabinet ortodontyczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet ortodontyczny

Pani doktor z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodziła do leczenia,dobry i miły kontakt. Polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam. Trafiłam do Pani doktor ponad rok temu z dużą wadą zębów przednich, a do tego zaszłam w ciążę. Pani doktor zajęła się moim przypadkiem w tym szczególnym dla mnie stanie bardzo fachowo, wykazując się dużą empatią. Każdą wizytę wspominam bardzo miło, pomimo, że noszenie aparatu stałego nie należy do przyjemności. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani doktor leczenie dobiega już końca, a zęby są już równiutkie ;-) Będę polecać wszystkim przyszłym pacjentom ;-)


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem Bardzo zadowolona...miałam bardzo dużą wade zgryzu...chodziłam od dentysty do dentysty i nikt nie chiał mi pomoc gdy trafiłam do P.Marii wszystko się zmieniło...doświadczenie i rzetelność sprawia, że będę polecała wszystkim przyszłym pacjentom :) I do tego bradzo nieskich cenach :)

Maria Pospieszyńska

Pani Agnieszka jest bardzo sumienną osobą. Przychodzi na każdą wizytę i stosuje moje zalecenia, Myślę, że dlatego współpraca nam się pomyślnie układa
Maria P.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Maria jest wspaniałym fachowcem, miałam problem ze zgryzem po którym już teraz nie ma śladu, a dodatkowym atutem jest NISKA CENA usług, co myślę że w połączeniu z doskonałym ortodontą daje pożądany efekt. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

W marcu 2011r. dr M.Pospieszyńska podjęła się korekcji zgryzu / zgryz otwarty ze zwężeniem łuków zębowych/ mojego 17 letniego syna, mimo planowanego przez nas wyjazdu na dłuższy czas za granicę.
Dzięki ustaleniu najodpowiedniejszego do wady planu leczenia, rzadkość wizyt, 2-4 miesięcy nie miała negatywnego wpływu na postęp korekcji łuku górnego.
Już w grudniu możliwym było rozpoczęcie korekcji łuku dolnego bez konieczności usunięcia 4 zdrowych zębów.
Biorąc pod uwagę wybór dobrego, a korzystnego cenowo aparatu przez Panią Doktor w połączeniu z umiarkowanymi kosztami wizyt kontrolnych, dyspozycyjnością Pani Doktor, poradami drogą mailową, uważam powierzenie leczenia syna dr Pospieszyńskiej za najlepszy wybór ortodonty w Poznaniu, a zarazem kontakt ze wspaniałym, uczciwym lekarzem leczącym na najwyższym poziomie pacjentów dysponujących ograniczonym budżetem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie