lek.

Maria Liwacz

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

97 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
53 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Oferuję usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu dorosłych. Rejestracja w godzinach: 10 - 14 W innych godzinach nieczynna. Od 01.03.2018 przyjmowani będą wyłącznie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
97 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.Usługa: badanie wzroku pod kontem jaskry i zaćmy oraz dobór szkiel do wady - astygmatyzm

  Profesjonalnie , bardzo staranne i cierpliwie badania . Jak najbardziej polecam .Jestem zadowolona z przebiegu wizyty .

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jak zawsze sympatyczna, przeprowadziła u dziecka dokładne badanie i wszystko wyjaśniła. Polecam wizytę u Pani Doktor.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.

  Pani doktor jest jedynym lekarzem w Koszalinie, który zauważył i rozpoznał problem w oczach. profesjonalne podejście, wszystko dokładnie i prosto wytłumaczone. serdecznie dziękuję i polecam.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.

  Najlepszy okulista w Koszalinie ,zanim trafiłam do pani doktor ,trochę minęło czasu ,chodzimy wszyscy mąż , córka i ja . Zawsze skrupulatnie wytłumaczy , doradzi i jest bardzo dokładna .Z czystym sumieniem polecam

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski.Usługa: wskazanie okulisty przy okazji zmiany okularów

  Lekarza okulistę podczas rutynowego badania wzroku zaniepokoiły zmiany tak w prawym, jak i w lewym oku. Zaleciła mi profesjonalne badanie. Skorzystałam z pomocy pani doktor Liwacz. Polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.

  Z całą odpowiedzialnością polecam wizyty u Pani Doktor. Posiada dużą wiedzę i na wszystko znajdzie rozwiązanie. Godna zaufania, spokojna i opanowana, z cudownym podejściem do dzieci.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.

  Profesjonalne podejscie do pacjenta. Polecam, pani dokotor bardzo mila, przebada dokladnie i odpowie w zrozumialy sposob na pytania. Zachecam do wizyty, ktora przebiegla bez pospiechu.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.

  Bardzo to pierwsza wizyta. Dotychczas korzystałem z porad okulisty jedynie przy zakupie okularów u optyka. W gabinecie Pani doktor uzyskałem wyczerpujące informacje na temat choroby, receptę na leki i skierowanie na dalsze lecenie. Podczas wizyty byłem poddany szczegółowym badaniom w celu stwierdzenia skuteczności widzenia przy zastosowaniu różnej mocy soczewek łącznie z badaniem ciśnienia w oku. Następnie miałem zakropioną atropinę i ponownie przeszedłem badania z zastosowaniem profesjonalnej aparatury. Leczenie przez Panią doktor będzie kontynuowane. Polecam gorąco gabinet z uwagi na miłą i profesjonalną atmosferę oraz wiedzę zawodową Pani doktor.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.Usługa: leczenie wad wzroku

  Bardzo profesjonalne i uprzejme podejście do pacjenta. Wizyta składała się najpierw ze standardowych badań(czytanie z tablicy), a potem zakraplanie oczu i na maszynach. Kolejna wizyta w marcu. Polecam

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski.Usługa: leczenie wad wzroku

  Bardzo miła i profesjonalna Pani Doktor. Podczas wizyty na początku miałem standardowe testy(czytanie z tablicy), następnie miałem zakrapiane oczy(chyba atropiną) kilkukrotnie z odstępami czasu, a potem sprawdzany stan siatkówki i robiony test na maszynie "z obrazkiem". Jestem umówiony na dobieranie szkieł i mam dobre przeczucia co do kolejnej wizyty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Oferuję usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu dorosłych.

  Rejestracja w godzinach: 10 - 14
  W innych godzinach nieczynna.

  Od 01.03.2018 przyjmowani będą wyłącznie pacjenci powyżej 18 roku życia,
  wyjątkiem są dzieci,które już wcześniej były pacjentami dr Liwacz.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Najbliższe terminy:

kolejne dni