Adresy (2)

ul. Kołłątaja 50, Otwock
Centrum Medyczne nad Świdrem (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
05-402 Otwock Kołłataja 50, Otwock
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Moje doświadczenie

O mnie

długoletni staz kliniczny i w lecznictwie otwartym . Udzial w pracach naukowych i dydaktycznychUsługi i ceny

Odczulanie


ul. Kołłątaja 50, Otwock

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne nad Świdrem


05-402 Otwock Kołłataja 50, Otwock

Brak informacji o cenie

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska


Testy skórne


ul. Kołłątaja 50, Otwock

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne nad Świdrem


05-402 Otwock Kołłataja 50, Otwock

Brak informacji o cenie

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani Marii z przewlekłym kaszlem, dodam że bardzo przewlekłym. Kaszel męczy mnie od 4 lat. Byłam u wielu lekarzy, nawet 10 dni w szpitalu Chorób Płuc i Gruźlicy i nic. Kaszel nadal mnie męczy przez cały dzień. W końcu zapisałam się do dr Chorążykiewicz. Po długim wywiadzie, powiedziała że się nie podda. Dostałam wiele badań i skierowanie do laryngologa. Od laryngologa dostałam skierowanie na badanie videolaryngoskopię krtani. I udało się. Jest diagnoza: refluksowe zapalenie krtani. Rozpoczynam leczenie, podobno długa droga przede mną. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor, że nie odesłała mnie do innych lekarzy, tylko szukała choroby. Jeszcze raz wielkie dzięki.


I
Użytkownik zweryfikowany

Bylam pierwszy raz na wizycie u alergologa Pani doktor wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie po pierwsze przemiła wszystko dokładnie sie wypytywala i co najważniejsze pierwszy raz się spotkalam ze lekarz nie patrzył na zegarek ze za drzwiami czeka kolejny pacjent. W gabinecie na czas mojej obecności tak jakby zegarek stanął w miejsce skrupulatnie i do końca na każde pytanie była odpowiedź, dostałam trochę innych ulotek do czytania i skierowanie do dalszej diagnostyki.


E
Użytkownik zweryfikowany

Z przyjemnością i satysfakcją wystawiam ten komentarz. Do Pani doktor trafiłam z masakrycznym atopowym zapaleniem skóry w okolicach oczu. Obrzęk i swędzenie były nie do zniesienia od wielu miesięcy. Leczenie dermatologiczne, objawowe nie dawało żadnego skutku. Pani doktor po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu zaordynowała mi indywidualną terapię, z której, jak dotychczas jestem bardzo zadowolona i co najważniejsze dolegliwości i cierpienie ustąpiły. Z pełnym przekonaniem polecam tego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Doktor,którą cechuje duży profesjonalizm i kompetencja, dodatkowo Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, a dla mnie jest to znaczące, ponieważ do lekarzy zawsze chodzę z dwójką dzieci, co bardzo często rozprasza i dekoncentruje, Pani Doktor wykazała się wielką wyrozumiałością i cierpliwością. Chciałabym jeszcze wspomnieć, że bardzo często konsultowałam się z Panią Doktor również telefonicznie, zawsze odbierała telefon i służyła dobrą radą. Pani Doktor rozwiała wszelkie moje wątpliwości związane z dolegliwością mojej córki, którą przy każdej wizycie dokładnie badała. Szczerze polecam!!!!


C
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowany ze wspólnej współpracy lekarsko - opiekuńczej. Nieczęsto możemy się spotkać z lekarzami, którzy podchodzą do sprawy pacjenta tak indywidualnie i z tak ogromnym zaangażowaniem. Nie chciałabym bezpodstawnie słodzic, wiec swoje słowa porę przykładem...
Walczyłam dwa tygodnie z liszajem na własną rękę metodami domowymi, stan ran widocznych na twarzy się pogorszał, zasięgnęłam porady lekarza internisty - w dalszym stopniu nic. Zaczerwienienia i rany stawały się coraz większe od ust - przez policzek. Szukając lekarzy prywatnych w okolicach Otwocka udało mi się zdobyć numer Pani Marii. Przepisany mi został antybiotyk oraz aerozol na zewnętrzne wykwity. Efekty dostrzegalne były już po dwóch dobach. Wtedy to kontrolne spotkałam się po raz drugi z Panią Doktor, gdzie dalej zostałam pokierowana przez niezwykle dokuczkiwą i niepiękną chorobę. Kolejną wizytę mam umówiona już za kilka dni, aby sprawdzić przebieg leczenia. Mam jasne prognozy dla wyleczenia tego paskudztwa.
Jeszcze raz polecam :)


S
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, zarówno pediatra jak i alergolog. Pani doktor bardzo pomogła naszej córeczce. Przede wszystkim jest to bardzo miła osoba więc wizyta była przyjemna dla dziecka i nawet testy skórne wykonane przez panią doktor, dziecko całkiem dobrze zniosło. Pani doktor cały czas mówiła do dziecka, opowiadała, a nawet śpiewała. Dzięki zaangażowaniu i kompetencjom pani doktor, można było wykluczyć ciężkie choroby, a także znaleźć przyczynę złego stanu zdrowia. Pani doktor nie zbagatelizowała żadnych naszych słów, czy naszego zaniepokojenia. Pomogła nam bardzo i jesteśmy ogromnie wdzięczni. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu dziecko dostało odpowiednie leki i objawy ustąpiły z dnia na dzień. Jestem szczęśliwa, że trafiliśmy do pani doktor Chorążykiewicz. Dziękujemy za wspaniałą opiekę i wszystkim pacjentom życzymy żeby każdy lekarz był tak miły, profesjonalny i pomocny jak pani doktor. Wdzięczni rodzice Julii.


Użytkownik zweryfikowany

W zasadzie nie wypowiadam się na temat lekarzy, niezależnie od tego czy jestem z nich zadowolona czy nie, ale tu muszę przestrzec innych biednych rodziców. Pani doktor przyjęła moje 3 letnie dziecko i po wywiadzie gdzie to została poinformowana, że mała skarży się na ból uch, nawet do niego nie zajrzała!Diagnoza- Świnka- podobno pediatra od razu potrafi określić czy to świnka czy nie, Pani doktor z ogromnym stażem jakoś nie potrafi, dziecko męczyło się 4 dni z gorączką, na kolejnej wizycie powiedziała, że ona nie wie co dziecku jest, dodam, że dalej do ucha nie zajrzała, skierowała na badania krwi i tyle! Tego samego dnia poszliśmy do innego lekarza i ten od razu spojrzał w ucho okazało się,że ostre zapalenie ucha, do dziś borykamy się z tym problem, a dziecko cierpi! Życzę Panie doktor dużo zdrowia i więcej celnych diagnoz, bo szkoda dzieci!


K
Użytkownik zweryfikowany

Kiedyś przez kilka lat to była Pani dr pediatra mojego syna. Życzliwa, ujmująca, staranna, sympatyczna. Jednakże sposób leczenia alergii naszego syna nie powodował poprawy jego zdrowia, lecz alergia była bez zmian, wciąz taka sama, ani lepsza, ani gorsza. Natomiast ilośc leków które syn zażywał była zatrważająca. Pani Doktor na pewno ma ogromne doświadzcenie, lecz jestesmy przeciwnikami kupowania pełnych toreb leków w aptece co kilka dni.
Później syn zaczał byc leczony homeopatycznie, mineły wszystkie objawy wszelakich chorów jakie miał. Znikneła alergia, rzekoma astma, i inne zakłócenia zdrowia. Nie spozywa od wielu lat żadnych leków oprócz homeopatii. Jest zdrów jak rybka.
Pan Doktor to przesympatyczna Osoba, mająca wielką wiedzę medyczną, lecz niechętna na leczenie niekonwencjonalne, a szkoda. W naszym przypadku spraawdziło sie w 100%, polecam innym :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest dobrym, dokładnie badającym Małego Pacjenta lekarzem. Podczas badania Maluszka zawsze patrzy kompleksowo na przebyte przez Dziecko choroby oraz dokładnie sprawdza stan zdrowia Dziecka, tzn. nie weryfikuje jedynie tematów związanych z alergią/alergiami. Pani Doktor jest osobą w podeszłym wieku wobec tego samo badanie, zapisywanie zaleceń, przepisywanie recept, trwają niezmiernie długo. Poza tym pani Doktor przyjmuje niesamowicie dużo Pacjentów (również na tzw. wizyty dodatkowe), co powoduje wydłużanie okresu oczekiwania na umówioną na konkretną godzinę wizytę (w Lux Med). Jeśli chodzi o stawianie diagnozy, to Pani Doktor zaleca wiele działań, diet itp. czysto profilaktycznie, co oczywiście nie jest złym działaniem lecz może warto byłoby się zastanowić nad jego sensem. Pani Doktor Maria Chorążykiewicz jest człowiekiem kochającym Dzieci, choć czasem surowym dla Rodziców.


Z
Użytkownik zweryfikowany

zaangażowana w dokładne postawienie właściwej diagnozy co czasem wydaje się i9ż jest zbyt dociekliwa . Kompetentna ,przejmuje sie stanem zdrowia pacjenta. Leczy skutecznie. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

długoletni staz kliniczny i w lecznictwie otwartym . Udzial w pracach naukowych i dydaktycznychSpecjalizacje

  • Alergologia
  • Pediatria