lek.

Marek Sarzyński

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Wykształcenie: Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie: 1990 Specjalizacje: I i II stopień położnictwa i ginekologii ... więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wykształcenie: Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie: 1990

  Specjalizacje: I i II stopień położnictwa i ginekologii
  European University Diploma Of Gynaecological Operative Endoscopy.
  Francja. Clermont-Ferrand 2001.

  Praca:
  Oddział Ginekologiczny Szpitala w Stalowej Woli: 1990-2006
  Oddział Pomocy Doraźnej w Stalowej Woli: 1990-1999
  Prywatny Gabinet Lekarski w Stalowej Woli: od 1996 - nadal
  Poradnia dla Kobiet ZRYWPOL w Stalowej Woli: 2004-2008
  CM-LIM / LUXMED Warszawa: 2009-2012
  Oddział Ginekologiczny Szpitala w Nisku: 2012-nadal
  Poradnia dla Kobiet w Nisku: 2012-nadal

  Prace naukowe oraz publikacje:

  Praca do I stopnia specjalizacji: Cytologia.
  Praca do II stopnia specjalizacji: IUGR - Hipotrofia płodu.
  IUGR - Hipotrofia płodu – sesja plakatowa na Zjeździe Perinatologii w Poznaniu + publikacja.
  „ABC KTG dla lekarzy i studentów”.
  Prace nad siatką centylową noworodków dla rejonu Stalowej Woli.

  Zainteresowania pozamedyczne: tango argentyńskie, sztuka, turystyka, sport, pianino, gitara.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
102 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Ciężko cokolwiek jeszcze dobrego dodać o Doktorze, bo wszystko jest już napisane przez moje poprzedniczki. Wyjątkowy człowiek... dla mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam

 • I

  Pan dr Sarzyński to prawidziwy profesjonalista , lekarz z powołania . Cudowny , ciepły , serdeczny czlowiek z niesamowitym podejsciem . Każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze . Pan doktor poświeca pacjentce bardzo dużo uwagi , dokładnie przeprowadza każde badanie , podchodzi do problemu całościowo , stawia trafne diagnozy . Doskonały lekarz i dobry człowiek . Szczerze polecam ! :)

 • Z

  Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, niestety z powodu zmiany miejsca zamieszkania jestem zmuszona szukać innego i wiem, że ciężko będzie go zastąpić. Bardzo sympatyczny człowiek, poświęca dużo uwagi pacjentowi, niezależnie czy w prywatnym gabinecie czy w przychodni. W tym zawodzie jest to ważne, tym bardziej jeśli pierwszy raz idzie się do ginekologa. Poza tym merytoryczne podejście do problemów oceniam pozytywnie. Zawsze miałam nakreślony pełny obraz leczenia i możliwych sposobów. Bardzo żałuję, że nie przyjmuje już w Warszawie i mam szczerą nadzieję, że to się jeszcze zmieni :)

 • K

  Wspaniały lekarz, cudowny , ciepły człowiek. Podejście niesamowite...Polecam zdecydowanie .Pozdrawiam doktorze :)

 • Do Pana dr. Sarzyńskiego poszłam na pierwsza wizytę tego typu i wspominam ja bardzo dobrze. Dr. wiedział ze to moja pierwsza wizyta u ginekologa i starał się mnie nie krępować, tłumaczył wszystko co robił i co powinnam wiedzieć. Szczerze polecam!!!

 • A

  To jest najbardziej ludzki lekarz jakiego miałam okazję spotkać w życiu. Podchodzi do pacjenta z troską, dokładnością i traktuje organizm jako całość. Zawsze skrupulatnie zapisuje wszystko w karcie pacjenta dzięki czemu przy kolejnych wizytach nic Mu nigdy nie umknie. Potrafi stworzyć bardzo przyjazną atmosferę dzięki czemu kobieta czuje się bardzo swobodnie. Chodzę do Niego ja i moja Mama i polecam każdemu.

 • Jestem pacjentkom Pana doktora i uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem. Dolegliwości jakie mi towarzyszyły zostały wyleczone przez Pana doktora w dość szybkim czasie. To bardzo miły i profesjonalny lekarz, widać że lubi to co robi. Minusem jest to, że nie ma USG w gabinecie oraz to, że bardzo ciężko się dostać do niego na NFZ d przychodni w Nisku. Próbowałam już kilka razy (po namowie Pana doktora) i za każdym razem panie w recepcji mówią, że nie przyjmują zapisów bo nie ma miejsca. Nie wiem jak to jest i dlaczego tak jest.

 • Genialny lekarz;) niesamowicie przyjemny pierwszy raz spotkałam takiego wspanialaego lekarza;) wizyta u niego to sama przyjemnosc;))) polecam jak najbardziej!!!;))

 • Byłam u bardzo wielu ginekologów, ale po raz pierwszy w życiu poczułam że jestem u właściwego człowieka na właściwym miejscu. Leczyłam sie ponad rok i dopiero Doktor Sarzyński znalazł przyczyne, nawracających zapaleń.Wspaniele że na miejscu robi biocenoze pochwy i bada ph, dlatego od razu wiadomo co stanowi przyczyne zapalenia.Bardzo rzeczowy, dokładny i doświadczony lekarz a w dodatku przemiły człowiek.
  Polecam.

 • JEST NAJLEPSZYM GINEKOLOGIEM NA SWIECIE! ;) Z cała odpowiedzialnoscia polecam Pana Doktora!!!Jest to Lekarz jakich juz niema, nie dosc ze w pełni profesjonalny to przemiły i strasznie zeczliwy człowiek ;) Ma duzo cierpliwosci a przedewszystkim potrafi słuchac i rzeczowo odpowiada na zadane pytania(nawet te bardzo trudne) Niczego nie lekceważy(wiem bo byłam juz u nie jednego Lekarza zanim trafiłam do Pana Doktora) i o każda pacjentke dba na najwyzszym poziomie! Prowadził moja druga ciaze i jestem teraz szczesliwa mama cudownego Synka a wszystko dzieki Panu Doktorowi...;) Polecam z całego serca ;) (...i rozumiem co czuja i pisza te pacjetki ktorych juz Pan Doktor nie moze prowadzic...bo naprawde jest czego zadroscic miec tak Cudownego Lekarza!)