Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 81 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Tel do kontaktu: + http://marcin.wojtyga.mp.pl/
Akademia Medyczna Wydział Lekarski w Poznaniu ukończona w 1993 r., I stopień specjalizacji z pediatrii w 1997 roku, II stopień…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam. Mam pytanie w pewnej sprawie. Mam 32 lata. Często miałem różne problemy żołądkowe w swoim życiu. Biegunki, zaparcia, bóle żołądka. Zróżnicowana dieta nie była moją mocną stroną i nie dbałem o to. Ważyłem ok 78 kg przy wzroście 188cm. Od 2 lat u mojego lekarza szukałem przyczyn tych problemów.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Wojtyga

  W celu rozwiązania Pana problemu należy przeprowdzić szereg badań diagnostycznych w kierunku schorzeń układu pokarmowego: nieswoiste zapalenia jelit , choroby pasożytnicze, zaburznia wchłaniania i trawienia,… Więcej

 • Dzień dobry, mój synek ma pleśniawkę. Właśnie będzie kończył 3 miesiąc. Dostaliśmy 2 razy Nystatyne w zawiesinie do pędzlowania. Niestety zeszła tylko cześć pleśniawki. Trzeci raz już nic nie dostaliśmy. Pojechałam, więc do innego pediatry i przepisał mi mieszankę : tetracyklinie 0,5 ; Encostoni 0,05… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Wojtyga

  Istotnie skaładniki miesanki nie potwierdzają takiej przyczyny pleśniawki. Osobiście nie stosowałem takiego leczenia. Pleśniawka jest bardzo częstą przypadłością u niemowlaków i nie zawsze jest konieczna… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Tel do kontaktu: + http://marcin.wojtyga.mp.pl/
  Akademia Medyczna Wydział Lekarski w Poznaniu ukończona w 1993 r., I stopień specjalizacji z pediatrii w 1997 roku, II stopień specjalizacji z medycyny rodzinnej w 2002 roku. Kierownik Służby Zdrowia Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu. Od 1999 roku lekarz pierwszego kontaktu w Przychodni MSW w Nowym Sączu. Sprawuję opiekę medyczną nad całymi rodzinami. Wykonuję wizyty domowe z dojazdem do pacjenta. Koorduję również opiekę pielęgniarską i psychologiczną. Szczególne dziedziny, w których się realizuję to pediatria, epidemiologia, medycyna sportowa i ratownictwo medyczne.

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna
 • Pediatria

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: GABINET LEKARSKI MARCIN WOJTYGA PRZYCHODNIA MSWiA W NOWYM SĄCZU

  Wizyta umówiona z dnia na dzień. Przeprowadzony dokładny wywiad i badanie. Dobre podejście do najmłodszych pacjentów. Lekarz godny polecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET LEKARSKI MARCIN WOJTYGA PRZYCHODNIA MSWiA W NOWYM SĄCZU

  Bardzo miły sympatyczny i dokładny lekarz. Polecam jak najbardziej ????Super podejście do dzieci!!przystępna cena.Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET LEKARSKI MARCIN WOJTYGA PRZYCHODNIA MSWiA W NOWYM SĄCZUUsługa: wizyta lekarska

  Sympatyczne podejście bez zbędnego stresu - dobry kontakt zarówno z Rodzicami, jak i małym pacjentem. Szczegółowo przeprowadzone badanie, diagnoza trafna a zaproponowana kuracja jasno przedstawiona i co najważniejsze skuteczna. Zdecydowanie trafiliśmy pod dobry adres - będziemy korzystać :) Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretny, do tego sympatyczny. Ma dobre podejście do małego pacjenta. Najważniejsze,że postawił trafną diagnozę, leczenie skuteczne ????

 • S
  Lokalizacja: GABINET LEKARSKI MARCIN WOJTYGA PRZYCHODNIA MSWiA W NOWYM SĄCZU

  Doskonały lekarz! Szybko i skutecznie postawił poprawną diagnozę i rozpoczął leczenie. Konkretny, będący w stałym kontakcie, o dobrym podejściu do pacjenta. Nie sądziłam, że tak dobrego lekarza można znaleźć w Nowym Sączu. Z całego serca polecam!

 • J

  To jedyny lekarz pediatra któremu ufam i nie boję się powierzyć mu swoje dzieci. Lekarz który stawia diagnozę na podstawie dokładnego badania i wywiadu a nie tylko szybkiego odsłuchania. Polecam szczerze

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z bardzo dobrym podejsciem do dzieci, szczegolowo i cierpliwie wyjasnia sposob leczenia oraz odpowiada na pytania rodzica. Jesli jest taka mozliwosc to leczy bez podawania antybiotykow.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET LEKARSKI MARCIN WOJTYGA PRZYCHODNIA MSWiA W NOWYM SĄCZU

  Bardzo kompetentny lekarz! Profesjonalne podejście do pacjenta nawet tego najmłodszego.Bardzo konkretne i szczegółowe badanie. Polecam wszystkim gorąco!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam doktora M.Wojtyga. Super kontakt telefoniczny, cierpliwy, spokojny. Byliśmy z synem po raz pierwszy (przyjmuje w sobotę w Grybowie - super) okazało się,że dziecko ma mononukleozę , dzięki doktorowi szybko wpadliśmy na trop tej podstępnej choroby. Dziękuję.

 • A

  Bardzo kompetentny lekarz! Profesjonalne podejście do pacjenta nawet tego najmłodszego - nasza córeczka u Pana dr czuje sie bardzo dobrze. Bardzo konkretne i szczegółowe badanie. Polecam wszystkim gorąco!