Adres

Cekanowska 12, Tomaszów Mazowiecki
Lecznica (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica już dwa psy, leczone od wielu lat, nie po prostu jedna wizyta

Wydawało mi się, że opinie niepotrzebne, bo u tego wyjątkowego człowieka i lekarza drzwi się nie zamykają. Ale wiem, że wielu posiadaczy zwierzaków nie wie dokąd iść i komu zaufać. Moje psy były leczone z codziennych przypadłości, ale także z poważnych chorób, jak cukrzyca z komplikacjami, za które mało który weterynarz się bierze. Cokolwiek dobrego bym powiedział, będzie śmiesznie mało. Kiedyś powiedziałem doktorowi, że gdybym miał jakiś problem ze sobą, wolałbym przyjść do niego niż do jakiegoś "konowała od ludzi". Na dzień dobry i do widzenia jest ciepły, serdeczny uśmiech, od którego nabiera się pewności, że się dobrze trafiło i że już nigdy nie będzie się szukać kogoś innego :)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Zapalenie układu moczowego, sterylizacja

Najwspanialszy lekarz, lepszego nie. znajdę a szukałam długo. Dojeżdżam z kotką ponad 100km ze względu na najlepszą opiekę. Pan doktor wyleczył kotkę z nawracających zapaleń układu moczowego. Sterylizacja i opieka nad zwierzakiem po zabiegu na najlepszym poziomie. Pan doktor jak i jego współpracownicy to ludzie o wielkich sercach, z powołaniem. Zawsze będę polecać lecznicę Canis.


Użytkownik zweryfikowany

Byłem u tego weta z moim psem i powiem że jestem pod wrażeniem,mój pies ma się dobrze,szybka diagnoza i przede wszystkim trafna.Polecam tą lecznicę


S
Użytkownik zweryfikowany

Świetny fachowiec i do tego kocha zwierzęta. Idealne połączenie. Polecam wszystkim! Warto przyjechać nawet z innego miasta ponieważ rzadko zdarza się taki talent w tej dziedzinie.


G
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz i dobry człowiek zarazem. Polecam właścicielom świnek morskich, zna się na tych gryzoniach bardzo dobrze, a mało który weterynarz to potrafi! Pani doktor także świetna! Gratuluję wyboru pracownika, nareszcie ktoś dorównuje Panu Sierantowi! Dziękuję za opiekę nad naszą ferajną!


S
Użytkownik zweryfikowany

Absolutnie najlepszy weterynarz!! Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i widać wielką chęć pomocy.
Nie tylko pomaga, ale dokładnie tłumaczy właścicielowi co zwierzakowi dolega i skąd się to wzięło.


,
Użytkownik zweryfikowany

..miałam psinkę która była chora po ugryzieniu przez kleszcza,doktor Sierant wyleczył ją chociaż stan był bardzo powazny,znajomi też leczą swoje psy u tego właśnie weterynarza i zawsze są zadowoleni z fachowej i serdecznej opieki nad pupilami,nie ma cudownych leków na wszystkie choroby i na starość ale są wspaniali i odpowiedzialni ludzie-do takich zaliczam właśnie doktora Sieranta,teraz mam yorka i też korzystamy z Jego opieki medycznej


Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny!!!Dwa razy uratował mojemu psu życie, jedną łapa był już na tęczowej drodze.Za całe leczenie, z operacją, zmianą opatrunków, kroplówkami i niezliczoną ilością zastrzyków zapłaciłam baaaaaaardzo mało.U innych lekarzy już bym zbankrutowała. Jest weterynarzem z powołania i miłości do zwierząt. Nie namawia na bezsensowne wydawanie pieniędzy i niepotrzebne zabiegi, choć by mógł, jak robi zresztą dużo innych jego kolegów po fachu.
POLECAM! Wiem,ze moje psy są pod dobrą opieką.


E
Użytkownik zweryfikowany

kilka razy dr.Marcin wyleczył i uratował(sunie) nasze zwierzaki !,moim zdaniem to świetny i b. kompetentny lekarz.Podobnie jak dr.Monika i dr.Sławek.Oni naprawdę lubią zwierzęta i fachowo im pomagają .Naprawdę polecam jeśli już jest konieczność poważnego leczenia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam z moją Blumką do doktora Żegoty stwierdził że ma anemie i dostała żółty proszek. Zrobił wielką awanturę że nie dbam o psa. Byłam zaniepokojona stanem mojego pupila więc udałam się do doktora Sieranta. Wykrył u niej poważną chorobę boreliozę wywołana przez kleszcza. Gdyby nie doktor Sierant mój pies przez Żegotę już by teraz nie żył. Jeśli wasz pies jest chory to tylko Doktor Sierant!!!!!!!! I uważajcie na kleszcze...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie