Marcin Nadratowski, chirurg Mława

lek. Marcin Nadratowski

Zapisz

Chirurg więcej

7 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Chrobrego 2a, Mława
MEDIC-CENTER

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Chrobrego 2a, Mława

MEDIC-CENTER

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MEDIC-CENTER

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Takich lekarzy mam potrzeba, wspaniałe podejscie do pacjenta. Jestem zachwycona, bardzo polecam Pana doktora :)


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz wielokrotnie operował moje dzieci żadnych uwag nie mam do doktora polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy chirurga.


Użytkownik zweryfikowany

Doktor zrobił na mnie ogromne wrażenie, dlatego chcę podzielić się spostrzeżeniami na temat Jego osoby i Jego pracy. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, lekarz profesjonalnie (ale zrozumiałym językiem dla laika) przedstawił mi na czym będzie polegał zabieg i wyznaczył datę tego zabiegu. Nie musiałam długo czekać. To była drobna rzecz do usunięcia, mimo to,bardzo się denerwowałam. Mój niepokój zniknął, kiedy zobaczyłam uśmiechnięte oczy chirurga (był w masce), które zdawały się mówić " wszystko będzie dobrze".I tak było. Czuwał nad każdym etapem leczenia ( osobiście zdjął szwy) i okazywał żywe zainteresowanie postępem wyzdrowienia. W tej chwili czekam na kolejną wizytę i rozmowę na temat wyników (ale jestem spokojna).
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza ponieważ, doktor Marcin jest sympatycznym, dobrym i życzliwym człowiekiem; oddanym lekarzem oraz profesjonalistą w swoim fachu. Przebywanie w Jego towarzystwie to sama przyjemność. Jestem przekonana że to prawdziwy lekarz z powołania (nie dostał ode mnie ani złotówki ,a mimo to, zajął się mną jak bym była najważniejszą pacjentką).


C
Użytkownik zweryfikowany

Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Błyskawiczna diagnoza i szybki zabieg. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Cieszę się, iż wreszcie można wyrazić swoją opinię o tym lekarzu gdyż zasługuje on na najwyższe oceny co widać po wcześniejszych komentarzach. Ten lekarz przeczy opinii, iż lekarzom zależy tylko na pieniądzach gdyż jest on bardzo oddany pacjentom a do tego bardzo kompetentnym lekarzem. Wielokrotnie korzystałem z porad a także z zabiegów wykonywanych przez tego lekarza i zawsze było to zakończone sukcesem. Chciałbym aby więcej było takich lekarzy jak dr Nadratowski który może być wykończony po kilku operacjach z rzędu a mimo to z uśmiechem i bez odmowy pomocy pomaga kolejnym pacjentom. Zawsze sympatyczny, grzeczny i wiecznie zabiegany (w pozytywnym znaczeniu) a do tego skuteczny jako lekarz. Życzę wszystkim aby zawsze spotykali na swojej drodze tak oddanych, uczciwych i kompetentnych lekarzy.


M
Użytkownik zweryfikowany

Miły, sympatyczny i dobry lekarz. Postawił właściwą diagnozę a do tego przeprowadził z powodzeniem operację. Polecam


T
Użytkownik zweryfikowany

Polecam serdecznie. Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Cierpliwie i bardzo dokładnie wszystko wyjaśnia a co najważniejsze potrafi skutecznie pomóc pacjentowi jak było w moim przypadku.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie