Adres

Powstańców Śląskich 1b, Zgierz
Gabinet Weterynaryjny JUŻAK

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Weterynaryjny JUŻAK zabieg ropomacicze

Pan doktor uratował moją sukę (owczarek kaukaski). Szybka i trafna diagnoza (ropomacicze już w stanie daleko rozwiniętym), natychmiastowa operacja (akurat był wolny termin). Sukę odebrałam wczoraj późnym wieczorem w dobrym stanie. Mam nadzieję,że szybko wróci do formy. Polecam pana doktora wszystkim właścicielom czworonogów. Moim zdaniem najlepszy weterynarz w Zgierzu. Dodam że koszty nieduże, chociaż pies duży :-). Pod opieką pana doktora są też moje dwa koty i zawsze można liczyć tutaj na fachową i niedrogą pomoc. Panie doktorze- dziękuję z całego serca....


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Weterynaryjny JUŻAK leczenie skaleczeń

Bardzo dobry lekarz, zna się na leczeniu zwierząt.Bardzo sobie chwalę leczenie w tym gabinecie ma wyrozumiałe podejście do mojego spaniela :)


Użytkownik zweryfikowany

Jestem zachwycona lekarzem Marcinem Mamińskim. Jego podejście do kotów jest fenomenalne. Nie ma sytuacji w której lekarz nie pomoże. Dodatkowo nigdy nie miałam problemu, aby przyjął mnie po godzinach pracy mimo, iż ma do tego prawo .

Dodatkowo pragnę nadmienić, iż jest to lekarz nastawiony na to, aby pomagać zwierzętom,a nie zarabiać pieniądze. Taka postawa jest widziana rzadko wśród lekarzy weterynarii.

Dziękuję za wszystko i nie umiem sobie wyobrazić lepszego lekarza .


Użytkownik zweryfikowany

SUPER lekarz polecam wszystkim bardzo wyrozumialy jesli chodzi o finanse i dobre rady BARDZO DZIEKUJE ZA KOTA i jego nieszczesny ogon


Użytkownik zweryfikowany

Dr. Mamiński to świetny fachowiec z ludzkim podejściem do naszych małych przyjaciół oraz ich właścicieli. Miałam ogromne szczęście być właścicielką mojej ukochanej suni bokserki Diany. Dzięki opiece p. Dr Mamińskiego moja Diancia dożyła pełnych 16 lat, co w przypadku tej rasy jest bardzo rzadko spotykane. Niestety w poniedziałek 08 czerwca z ciężkim bólem serca musiałyśmy się pożegnać. Pan Doktor zawsze z ogromną troską, fachowością i odpowiednim podejściem leczył naszą sunię przez ładnych kilka lat. Jestem bardzo zadowolona, że Zgierz ma takiego wspaniałego lekarza, który z oddaniem i uczciwością leczy naszych ukochanych pupili. Bardzo wdzięczna za opiekę nad moją Diancią, życzę dalszych sukcesów, samych wracających do zdrowia pacjentów. Z wyrazami głębokiego szacunku i uznania dla pracy jaką wykonuje nasz Pan Doktor. Ewa


Użytkownik zweryfikowany

Na początku zaprowadziłam psa do lecznicy weterynaryjnej doktora Szulca. Zapłaciłam 250zł za jakieś niepotrzebne badania, zastrzyki, które w ciągu trzech dni nie pomogły. York nadal nie był zdrowy, słabł. Udałam się do doktora Mamińskiego, jak się okazało, jak to mały szczeniak, zjadł coś niestrawnego, z czym żołądek nie mógł sobie poradzić i stąd takie, a nie inne rezultaty. Dostał zastrzyk, a w zasadzie, to przez 3 dni po jednym i pies jak nowo narodzony. :) Polecam, mam oprócz tego owczarka niemieckiego, który również od małego, jak i york wszystkie wizyty, szczepienia przechodzi u Pana Doktora.


K
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz. Super człowiek.Przyjmuje zwierzaki nawet bez opłat,doradza i diagnozuje. Wet z powołania.


E
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy weterynarz w tej szerokości geograficznej - u mojego 13-letniego, rasowego psa przeprowadził operację wycięcia kamieni z pęcherza i cewki. Był to zabieg obarczony dużym ryzykiem, ale udał się wyśmienicie - psisko nadal pędzi do lekarza z machaniem ogona, mimo podeszłego wieku, Piguły na serce zapisane przez pana Marcina naprawdę zdziałały cuda, stary sznaucer szybko wbiega po schodach i cieszy się na gości niczym młody bóg. Inni weterynarze brali za najdrobniejszą czynność jak za zboże, ale pan Doktor nie wymaga płatności na garnitur Armaniego. Po prostu wykształcony, rzetelny facet z odpowiednim podejściem do zwierząt. Serdecznie polecam!


U
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały lekarz, cechujący się bardzo dobrym podejściem do zwierząt o czy świadczy fakt że moja suczka Golden Retriever nie boi się wizyty, a nawet chodzi tam z chęcią:)Dr Mamiński zawsze ma czas żeby odpowiedzieć na wszystkie moje pytania związane ze stanem zdrowia mojego psa, a jestem bardzo dociekliwym właścicielem bardzo przewrażliwionym na punkcie swojego pupila.Z czystym sumieniem polecam.


O
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Bazując na kilkunastoletnich doświadczeniach z kilkoma lecznicami weterynaryjnymi na terenie Zgierza, o Doktorze Mamińskim mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Fakt, iż od kilku już lat niezmiennie udaję się nie tylko szukając pomocy w nagłych przypadkach, czy też zabiegach sezonowych, ale także po doraźną poradę, niech świadczy o tym, że lecznicę Jużak, jak i osobę samego p. Mamińskiego darzę daleko posuniętym zaufaniem, jeśli chodzi o sprawy zdrowotne moich zwierząt (4 psy i 2 koty). Mówiąc więcej, żadna z osób, którym miałem okazję polecić usługi doktora Mamińskiego, nie rozczarowała się, i z tego, co mi wiadomo, wszyscy są stałymi klientami lecznicy Jużak. Doktor Mamiński, oprócz profesjonalizmu i rzetelności, charakteryzuje się również czysto ludzkim podejściem do pewnych spraw, co niejednokrotnie pomaga zniwelować stres związany z badaniem czy zabiegiem, zarówno u zwierzęcia jak i jego opiekuna, a jednocześnie sprzyja tworzeniu bardzo przyjaznej i miłej atmosfery w lecznicy. Polecam z czystym sumieniem wszystkim, którym leży na sercu dobre zdrowie ich podopiecznych oraz ich wspaniałe samopoczucie! Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie