Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medica Polska


Gotówka, Karta płatnicza

Fascialtaping / kinesiotaping (plastrowanie) • od 20 zł

Masaż tkanek głębokich • od 100 zł

Terapia mięśniowo powięziowa • od 100 zł +1 więcej


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Certyfikowany Terapeuta Manualny w modelu Holistycznym wg Andrzeja Rakowskiego

Student KMI w koncepcji Anatomy Trains - ZAKOŃCZONY CYKL FRSB


Leczone choroby

  • Rwa kulszowa
  • Rwa udowa
  • Ból pachwiny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Wysoka 9/9, Mława

od 20 zł

Gabinet Fizjoterapii FizjoARTul. Wysoka 9/9, Mława

od 100 zł

Gabinet Fizjoterapii FizjoARTul. Wysoka 9/9, Mława

od 100 zł

Gabinet Fizjoterapii FizjoARTul. Wysoka 9/9, Mława

od 100 zł

Gabinet Fizjoterapii FizjoART

Opinie

5

Ogólna ocena
10 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii FizjoART

Pan Marcin to profesjonalista. Udałem się na wizytę w związku z natarczywym bólem nogi i biodra podczas biegania. Po omówieniu problemu i postawieniu diagnozy, od razu przeszliśmy do terapii. Niesamowite, jaką wiedzą i doświadczeniem w pracy z pacjentem wykazuje się Pan Marcin. Po pierwszym spotkaniu ból w nodze i biodrze praktycznie zniknął, a mięśnie są rozluźnione i chętne do biegania. Czeka mnie jeszcze jedno spotkanie, ale i tak już otrzymałem wiele pozytywnej energii i wiem, że kontuzja zostanie w 100% wyleczona. Polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalizm pod każdym względem, zastosowana terapia, ćwiczenia odpowiednio dobrane do urazu pozwoliły na szybkie odzyskanie sprawności.
Jak najbardziej polecam, zaangażowanie w pomoc dla pacjenta widoczne na każdym kroku, współpraca z pacjentem odpowiednio wytłumaczone ćwiczenia które można później wykonywać w domu.
To wszystko owocuje szybkim powrotem do sprawności. Dodatkowo atmosfera do której chce się wracać, widać, że Pan Marcin jest profesjonalistą w swoim zawodzie a jego podejście do pacjentów świadczy o zaangażowaniu w pracę.
Po uszkodzeniu główki kości promieniowej zarówno po wypadku jak i zabiegu operacyjnym, bardzo szybko ręka doprowadzona do pełnej sprawności ruchowej.


J
Użytkownik zweryfikowany

Chciałabym bardzo podziękować Panu Marcinowi . Długo szukałam fizjoterapeuty, który mógłby mi pomóc. Po pierwszej wizycie w Fizjoarcie, przekonałam się , że w końcu znalazłam. Pan Marcin nie tylko znał moje rzadkie schorzenie ale wiedział jak mi pomóc. Chciałabym podkreślić fakt ogromnej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Po pierwszej wizycie zostałam uwolniona od kilkuletniego bólu, co dla mnie było szokiem bo od dwóch lat bezskutecznie leczę się u " specjalistów".Dziś nadal chodzę na rehabilitację do Pana Marcina ale wiem, że każda wizyta przybliża mnie do pełnego wyzdrowienia


D
Użytkownik zweryfikowany

Chciałbym bardzo podziękować Panu Marcinowi za naprawdę profesjonalne podejście do sprawy ;) Każda godzina spędzona na rehabilitacji w gabinecie pod okiem Pana Marcina jak najbardziej na +. Dzięki niemu oraz jego pracy włożoną we mnie mogę dalej czynnie uprawiać i robić to co kocham.Fachowa opieka,profesjonalne podejście,dokładne wytłumaczenie opisu ćwiczeń wykonywanych ,pieniążki godne wydane na bardzo dobrego fizjoterapeutę !!!
Zdecydowanie Polecam !

Marcin Madeja

Cieszę się, że mogłem pomóc i dziękuję za zostawienie opinii. Pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany

Przede wszystkim chciałam podziękować za naprawienie kolana, fachowość i atmosferę. Przyznam, że nie spodziewałam się, że tak szybko odzyskam nogę. Do FizjoArt trafiłam miesiąc po rekonstrukcji ACL (zabieg miałam 11 marca). Kolano zginało się tylko w 45%. Po tygodniu poczułam różnicę. Przestałam patrzeć na nogi w czasie chodzenia, zwracać uwagę na krawężniki, uważać na każdy stawiany krok. Po dwóch tygodniach przestałam "zamiatać" nogą. Pan Marcin to nie tylko doskonały specjalista od kolan i nie tylko, ale także świetny psycholog. Udowodnił, że rehabilitacja, nawet po skomplikowanym zabiegu i po długim okresie oczekiwania, nie jest dla niego żadnym problemem. Pomógł mi uwierzyć, że przy jego pomocy i ogromnej pracy własnej, moge być sprawna jak kiedyś. I tak się stało, ale musiałam go słuchać. Teraz, sześć miesięcy po operacji, mogę robić wszystko, nawet grać w piłkę z dziećmi. Polecam FizjoArt bo wykonują kawał dobrej roboty. Dziękuję Panie Marcinie i życzę wiele cierpliwości z pacjentami takimi jak ja. Anna O.

Marcin Madeja

Serdecznie dziękujemy Pani Aniu. Pozdrawiamy i życzymy zdrowia. Zespół FizjoART


T
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Marcina i Aleksandrę jako rehabilitantów, miałem z obojgiem zajęcia w zależności od poziomu rehabilitacji przez ponad 7 miesięcy. Bardzo profesjonalnie podchodzą do pacjentów i co najlepsze - indywidualnie: jeden pacjent - jeden rehabilitannt. Cena rehabilitacji na dobrym poziomie. Poziom rehabilitacji - wysoki. Dużo nie trzeba mówić: jestem po dwóch operacjach kolana - zerwane wiązadło krzyżowe przednie i boczne, czas od wypadku do drugiej operacji 16mcy. Po dobrze przepracowanej rehabilitacji od maja tego roku już 4-krotnie byłem w górach, nadrabiam zaległości :) kolano zachowuje się normalnie i nie widzę żadnej różnicy między nogami.
Pozdrawiam Tomasz R.


Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam Pana Marcina jako profesjonalnego fizjoterapeutę ponieważ rozwiązał mój problem. Potrafi w sposób jasny i klarowny przedstawić przyczynę bólu, skutecznie go wyeliminować oraz zaproponować profilaktykę aby ból nie powrócił w przyszłości.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan Marcin jest rehabilitantem jakich mała. Korzystałam z pomocy różnych rehabilitantów jednak dopiero Pan Marcin sprawił, że funkcjonuje bez leków. Jest osobą bardzo kontaktową, sympatyczną, z poczuciem humoru - a najważniejsze, że jego terapia przynosi efekty. Po prawie dwóch latach ponownie korzystam z jego pomocy, bo wiem, że rehabilitacja np. w szpitalu nie przyniesie takich efektów jak u Pana Marcina.
Zdecydowanie polecam!!!!


E
Użytkownik zweryfikowany

Pan Marcin jest fachowcem jakich mało - uprzejmy, rzeczowy, odpowie na każde pytanie, a co najważniejsze jego terapia przyniosła w moim przypatku pożądane efekty - a byłam przed nim u innych "specjalistów" i nic dobrego z tego nie wyszło. Naprawdę godny polecenia!!!

Marcin Madeja

Serdecznie dziękujemy za dodaną opinie. Pozdrawiamy. Zespół FizjoART


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Marcin jest niezwykle profesjonalnym a także uprzejmym fizjoterapeutą. Pomógł mi w moich dolegliwościach, wytłumaczył na czym polegają i co mogę robić aby zapobiec ich nawrotom w przyszłości. Zdecydowanie polecam!

Marcin Madeja

Serdecznie dziękujemy za dodaną opinie. Pozdrawiamy. Zespół FizjoART


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

USG uda wykazało entezopatię przyczepu bliższego grupy mięśniowej goleniowo-kulszowej.
Dolegliwości to głównie ból (bardziej dyskomfort) podczas siedzenia ciągnący się (co ciekawe) w górę wzdłuż pośladka i lędźwi.
Brak bólu w ruchu (np. podczas spaceru), natomiast ból 1-3 dni po wykonaniu różnego rodzaju ćwiczeń, nie podczas.
Dodatkowo sztywność nogi rano, po przebudzeniu, który ustaję zaraz po wstaniu i wykonaniu paru kroków.
Czy źródłem bólu może rzeczywiście być ta entezopatia uda?

Witam,
Po zapoznaniu się z objawami fizjoterapeuta musiałby sprawdzić skąd pochodzi w.w. dolegliwość. Entezopatia to medyczne określenie miejsc o największym możliwym dla pacjenta rejonie dolegliwości - stwierdzone przez USG bądź subiektywne odczucie - w tym przypadku USG.
Zazwyczaj rejon przyczepu jest bólowy ponieważ skrócona jest cała grupa kulszowo-goleniowa obydwu kończyn dolnych poprzez złe nawykowe siedzenie, bądź złą aktywność fizyczną np. brak odpowiednich ćwiczeń rozciągających/rozluźniających dla całej taśmy tylnej ciała.
Naszym zadaniem jako fizjoterapeutów jest zbadanie czy w tracie ruchu bądź spoczynku nie dochodzi do nadmiernego przodo bądź tyłopochylenia miednicy (najczęściej przodopochylenie), bądź czy pozycja spoczynkowa miednicy jest prawidłowa, ponieważ właśnie to zjawisko będzie prowokować do przeciążeń przyczepu na guzie kulszowym pociągając więzadło krzyżowo-guzowe i lędźwiową część prostownika grzbietu - powodując ból.
W tym przypadku jeśli obiektywne badania lekarskie (USG) stwierdziły że jest entezopatia to trzeba poszukać przyczyny jej powstania :)

Serdecznie dziękuje za pytanie :)
Pozdrawiam
Marcin Madeja

Marcin Madeja

STAW BARKOWY
Widoczna jest asymetria względem drugiego barku (jest on trochę bardziej wysunięty i niżej położony). Ćwicząc przed lustrem ich odmienne położenie jest łatwo zauważalne. Inaczej też układają/rozrastają się mięśnie barków i też tricepsu. W trakcie ćwiczeń chcąc utrzymać prawidłową postawę muszę co powtórzenie korygować postawę. Czasami z przodu barku w trakcie unoszenia ręki przed siebie jest wyczuwalny lekki ból, który puszcza po chwili. Zdarza się, że z opuszczonym ramieniem ten sam znośny ból daje o sobie znać przez krótką chwilę.
Czy możliwe jest, że taka dysproporcja położenia barków jest normalna?
Skąd wynika ból i do kogo się zgłosić w celu dokładniejszej weryfikacji? Ortopeda, fizjoterapeuta? Jakie badania w takiej sytuacji należy przeprowadzić?

Witam,
Sugerowałbym poszukać fizterapeuty - ROLFERA, bądź fizjoterapeuty po skończonym Anatomy Trains - FRSB lub wyżej, w zależności od miasta. POzdrawiam

Marcin Madeja

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Certyfikowany Terapeuta Manualny w modelu Holistycznym wg Andrzeja Rakowskiego

Student KMI w koncepcji Anatomy Trains - ZAKOŃCZONY CYKL FRSB


Leczone choroby

  • Rwa kulszowa
  • Rwa udowa
  • Ból pachwiny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna