Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Certyfikowany Terapeuta Manualny w modelu Holistycznym wg Andrzeja Rakowskiego

Student KMI w koncepcji Anatomy Trains - ZAKOŃCZONY CYKL FRSB
więcej

 • STAW BARKOWY

  STAW BARKOWY
  Widoczna jest asymetria względem drugiego barku (jest on trochę bardziej wysunięty i niżej położony). Ćwicząc przed lustrem ich odmienne położenie jest łatwo zauważalne. Inaczej też układają/rozrastają się mięśnie barków i też tricepsu. W trakcie ćwiczeń chcąc utrzymać prawidłową… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Madeja

  Witam,
  Sugerowałbym poszukać fizterapeuty - ROLFERA, bądź fizjoterapeuty po skończonym Anatomy Trains - FRSB lub wyżej, w zależności od miasta. POzdrawiam

 • USG uda wykazało entezopatię przyczepu bliższego grupy mięśniowej goleniowo-kulszowej.
  Dolegliwości to głównie ból (bardziej dyskomfort) podczas siedzenia ciągnący się (co ciekawe) w górę wzdłuż pośladka i lędźwi.
  Brak bólu w ruchu (np. podczas spaceru), natomiast ból 1-3 dni po wykonaniu… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Madeja

  Witam,
  Po zapoznaniu się z objawami fizjoterapeuta musiałby sprawdzić skąd pochodzi w.w. dolegliwość. Entezopatia to medyczne określenie miejsc o największym możliwym dla pacjenta rejonie dolegliwości… Więcej

Adresy i cenniki usług

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, Medica Polska

  Usługi

  Masaż tkanek głębokich od 100 zł
  Terapia mięśniowo powięziowa od 100 zł
  Fascialtaping / kinesiotaping (plastrowanie) od 20 zł

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Certyfikowany Terapeuta Manualny w modelu Holistycznym wg Andrzeja Rakowskiego

  Student KMI w koncepcji Anatomy Trains - ZAKOŃCZONY CYKL FRSB

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii FizjoART

  Pan Marcin to profesjonalista. Udałem się na wizytę w związku z natarczywym bólem nogi i biodra podczas biegania. Po omówieniu problemu i postawieniu diagnozy, od razu przeszliśmy do terapii. Niesamowite, jaką wiedzą i doświadczeniem w pracy z pacjentem wykazuje się Pan Marcin. Po pierwszym spotkaniu ból w nodze i biodrze praktycznie zniknął, a mięśnie są rozluźnione i chętne do biegania. Czeka mnie jeszcze jedno spotkanie, ale i tak już otrzymałem wiele pozytywnej energii i wiem, że kontuzja zostanie w 100% wyleczona. Polecam!

 • K

  Profesjonalizm pod każdym względem, zastosowana terapia, ćwiczenia odpowiednio dobrane do urazu pozwoliły na szybkie odzyskanie sprawności.
  Jak najbardziej polecam, zaangażowanie w pomoc dla pacjenta widoczne na każdym kroku, współpraca z pacjentem odpowiednio wytłumaczone ćwiczenia które można później wykonywać w domu.
  To wszystko owocuje szybkim powrotem do sprawności. Dodatkowo atmosfera do której chce się wracać, widać, że Pan Marcin jest profesjonalistą w swoim zawodzie a jego podejście do pacjentów świadczy o zaangażowaniu w pracę.
  Po uszkodzeniu główki kości promieniowej zarówno po wypadku jak i zabiegu operacyjnym, bardzo szybko ręka doprowadzona do pełnej sprawności ruchowej.

 • J

  Chciałabym bardzo podziękować Panu Marcinowi . Długo szukałam fizjoterapeuty, który mógłby mi pomóc. Po pierwszej wizycie w Fizjoarcie, przekonałam się , że w końcu znalazłam. Pan Marcin nie tylko znał moje rzadkie schorzenie ale wiedział jak mi pomóc. Chciałabym podkreślić fakt ogromnej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Po pierwszej wizycie zostałam uwolniona od kilkuletniego bólu, co dla mnie było szokiem bo od dwóch lat bezskutecznie leczę się u " specjalistów".Dziś nadal chodzę na rehabilitację do Pana Marcina ale wiem, że każda wizyta przybliża mnie do pełnego wyzdrowienia

 • D

  Chciałbym bardzo podziękować Panu Marcinowi za naprawdę profesjonalne podejście do sprawy ;) Każda godzina spędzona na rehabilitacji w gabinecie pod okiem Pana Marcina jak najbardziej na +. Dzięki niemu oraz jego pracy włożoną we mnie mogę dalej czynnie uprawiać i robić to co kocham.Fachowa opieka,profesjonalne podejście,dokładne wytłumaczenie opisu ćwiczeń wykonywanych ,pieniążki godne wydane na bardzo dobrego fizjoterapeutę !!!
  Zdecydowanie Polecam !

  Marcin Madeja2016-06-13

  Cieszę się, że mogłem pomóc i dziękuję za zostawienie opinii. Pozdrawiam

 • A

  Przede wszystkim chciałam podziękować za naprawienie kolana, fachowość i atmosferę. Przyznam, że nie spodziewałam się, że tak szybko odzyskam nogę. Do FizjoArt trafiłam miesiąc po rekonstrukcji ACL (zabieg miałam 11 marca). Kolano zginało się tylko w 45%. Po tygodniu poczułam różnicę. Przestałam patrzeć na nogi w czasie chodzenia, zwracać uwagę na krawężniki, uważać na każdy stawiany krok. Po dwóch tygodniach przestałam "zamiatać" nogą. Pan Marcin to nie tylko doskonały specjalista od kolan i nie tylko, ale także świetny psycholog. Udowodnił, że rehabilitacja, nawet po skomplikowanym zabiegu i po długim okresie oczekiwania, nie jest dla niego żadnym problemem. Pomógł mi uwierzyć, że przy jego pomocy i ogromnej pracy własnej, moge być sprawna jak kiedyś. I tak się stało, ale musiałam go słuchać. Teraz, sześć miesięcy po operacji, mogę robić wszystko, nawet grać w piłkę z dziećmi. Polecam FizjoArt bo wykonują kawał dobrej roboty. Dziękuję Panie Marcinie i życzę wiele cierpliwości z pacjentami takimi jak ja. Anna O.

  Marcin Madeja2015-10-18

  Serdecznie dziękujemy Pani Aniu. Pozdrawiamy i życzymy zdrowia. Zespół FizjoART

 • T

  Polecam Marcina i Aleksandrę jako rehabilitantów, miałem z obojgiem zajęcia w zależności od poziomu rehabilitacji przez ponad 7 miesięcy. Bardzo profesjonalnie podchodzą do pacjentów i co najlepsze - indywidualnie: jeden pacjent - jeden rehabilitannt. Cena rehabilitacji na dobrym poziomie. Poziom rehabilitacji - wysoki. Dużo nie trzeba mówić: jestem po dwóch operacjach kolana - zerwane wiązadło krzyżowe przednie i boczne, czas od wypadku do drugiej operacji 16mcy. Po dobrze przepracowanej rehabilitacji od maja tego roku już 4-krotnie byłem w górach, nadrabiam zaległości :) kolano zachowuje się normalnie i nie widzę żadnej różnicy między nogami.
  Pozdrawiam Tomasz R.

 • Ł

  Zdecydowanie polecam Pana Marcina jako profesjonalnego fizjoterapeutę ponieważ rozwiązał mój problem. Potrafi w sposób jasny i klarowny przedstawić przyczynę bólu, skutecznie go wyeliminować oraz zaproponować profilaktykę aby ból nie powrócił w przyszłości.

 • J

  Pan Marcin jest rehabilitantem jakich mała. Korzystałam z pomocy różnych rehabilitantów jednak dopiero Pan Marcin sprawił, że funkcjonuje bez leków. Jest osobą bardzo kontaktową, sympatyczną, z poczuciem humoru - a najważniejsze, że jego terapia przynosi efekty. Po prawie dwóch latach ponownie korzystam z jego pomocy, bo wiem, że rehabilitacja np. w szpitalu nie przyniesie takich efektów jak u Pana Marcina.
  Zdecydowanie polecam!!!!

 • Pan Marcin jest fachowcem jakich mało - uprzejmy, rzeczowy, odpowie na każde pytanie, a co najważniejsze jego terapia przyniosła w moim przypatku pożądane efekty - a byłam przed nim u innych "specjalistów" i nic dobrego z tego nie wyszło. Naprawdę godny polecenia!!!

  Marcin Madeja2014-04-16

  Serdecznie dziękujemy za dodaną opinie. Pozdrawiamy. Zespół FizjoART

 • Pan Marcin jest niezwykle profesjonalnym a także uprzejmym fizjoterapeutą. Pomógł mi w moich dolegliwościach, wytłumaczył na czym polegają i co mogę robić aby zapobiec ich nawrotom w przyszłości. Zdecydowanie polecam!

  Marcin Madeja2014-04-15

  Serdecznie dziękujemy za dodaną opinie. Pozdrawiamy. Zespół FizjoART