Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem Magistrem Fizjoterapii- absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Obecnie w trakcie 5-ci letnich studiów podyplomowych Sutherland College of Osteopathic Medicine… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: ból kolana

  Jestem po drugiej wizycie u Pana Marcina- człowiek godny polecenia! Dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem, dociekliwie doszukuje się źródła bólu. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, a od Pana Marcina przebija życzliwość, spokój i ogromne doświadczenie połączone ze wszechstronną wiedzą.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: wizyta fizjoterapeutyczna

  Do Pana Marcina trafiłam dzięki stronie internetowej z zawrotami głowy i bólem kręgosłupa. Po pierwszej wizycie poranne zawroty głowy ustąpiły, ból w kręgosłupie stał się znacznie mniejszy. Jestem umówiona na kolejną wizytę do Pana Marcina, który jest fachowcem w swojej dziedzinie oraz sympatycznym człowiekiem. Polecam.

 • Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: wizyta fizjoterapeutyczna

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Czuję ulgę i przyjemną pewność, że z moim kręgosłupem będzie Ok. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo. Polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: Wizyta fizjoterapeutyczna

  Do gabinetu Pana Marcina trafiłam dzięki tej stronie i umieszczonych na niej pozytywnym opiniom.
  Pojawiłam się u niego z powodu przewlekłego bólu w stawie biodrowym. Ból ten uniemożliwiał mi czerpanie radości z biegania – jednej z ulubionych przeze mnie form aktywności ruchowej. Ortopedzi, których wcześniej odwiedziłam twierdzili, że w „moim wieku” powinnam już sobie z bieganiem dać spokój. Łatwo powiedzieć...
  Pan Marcin dał mi nadzieję, że zaplanowane działania, zarówno te wykonywane w gabinecie: terapia manualna oraz zabiegi z zastosowaniem fali uderzeniowej, jak i zalecane ćwiczenia do wykonywania w domu, pozwolą pozbyć się lub przynajmniej zmniejszą dyskomfort związany z odczuwanym bólem. I tak się właśnie stało. Po czterech wizytach jest zdecydowanie lepiej!
  Panu Marcinowi z całego serca dziękuję! A szukającym pomocy fizjoterapeuty jego gabinet jak najbardziej polecam!

 • P
  Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: ból pleców - ciąża

  Efekty 2 spotkań z p. Marcinem przerosły moje najśmielsze oczekiwania!!! Spodziewałam się usłyszeć, że ciąża to ciąża i plecy mogą boleć, a tym czasem już po drugiej wizycie ból niemalże całkowicie zniknął.
  Pan Marcin jest osobą bardzo delikatną, kompetentną, pomocną i naprawdę znającą się na tym, co robi. Gabinet schludny i czysty, a atmosfera miła. Oprócz usunięcia objawów otrzymałam informację o źródle problemu oraz sposobach jego unikania w przyszłości.

  Gorąco polecam wszystkim przyszłym mamom!!!

 • B
  Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica Brynów

  Bardzo polecam Pana mgr Marcina. Ból kręgosłupa minął po 2 spotkaniach ( masaż + taping). Wizyta w miłej atmosferze, a samo leczenie bardzo profesjonalne i dokładne.

 • Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: Wizyta fizjoterapeutyczna

  Dwie wizyty i wszystko naprawione!
  Prawdopodobnie poprzesuwałam sobie coś w kręgosłupie piersiowym podczas zbyt intensywnych ćwiczeń, co skutkowało ogromnym bólem przy jakiejkolwiek próbie ruchu.
  Mgr Marcin po dwóch wizytach przywrócił mnie do życia i mam nadzieję że tak już zostanie. Po pierwszej wizycie czułam już radykalną zmianę.
  Sympatycznie, szybko, bez bólu.
  Polecam i na pewno w razie jakiś problemów powrócę do gabinetu na Rolnej.
  Pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Pana Marcina była moją pierwszą u fizjoterapeuty. Pojawił się u mnie silny ból barku i ramienia, który utrudniał wykonywanie podstawowych czynności i swobodne poruszanie się.Już po pierwszej wizycie widoczna była poprawa a ból ustąpił już po trzech wizytach. Pan Marcin jest znakomitym, rzeczowym specjalistą a przy tym bardzo sympatycznym :) szczerze polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo Polecam Pana Marcina ! Doskonały specjalista! Podczas wykonywania na siłowni martwego ciągu coś strzeliło mi w plecach. Pojawił się ból promieniujący do nogi. bardzo się wystraszyłem ze względu, na to że martwy Ciąg jest wymagajacym ćwiczeniem dla kregosłupa . Obawiałem się najgorszego... Na szczescie Pan Marcin zbadał mnie dokładnie i stwierdził ucisk na korzeń nerwowy. Jedno bezbolesne kliknięcie i objawy jak ręką odjął ! Pan Marcin poinstruował mnie na co uważać aby się sytuacja nie powtórzyła. Będę korzystał z Pana usług napewno nie raz ! Szczerze polecam !

 • D

  Pana Marcina poznałem z polecenia. Fachowy i kompetentny specjalista. W ciągu 2 dni moje dolegliwości zmniejszyły się do stopnia, w którym mogłem wrócić do pracy. Poza fachowością Pan Marcin dojeżdża do domu w różnych godzinach, co było ważne przy trybie życia jaki prowadzę. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem Magistrem Fizjoterapii- absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Obecnie w trakcie 5-ci letnich studiów podyplomowych Sutherland College of Osteopathic Medicine . Moim głównym obiektem zainteresowań fizjoterapeutycznych jest rehabilitacja ortopedyczna, sportowa, pourazowa oraz terapia schorzeń kręgosłupa . W swojej praktyce wykorzystuję specjalistyczne metody kinezyterapii, terapii manualnej, osteopatii oraz tapingu medycznego. Niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne do prowadzenia leczenia zdobyłem na wielu kursach doszkalających oraz poprzez codzienną praktykę fizjoterapeutyczną w krakowskich oraz trójmiejskich placówkach.

  Szkolenia i metody pracy:
  -Osteopatia
  - Terapia Manualna Szkoły niemieckiej
  - Techniki Energizacji Mięśni
  - Techniki aktywnego rozluźniania
  - Dysbalans Mięśniowo- powięziowy
  - Terapia Punktów Spustowych
  - Kinesiology Taping

Specjalizacje

 • Osteopatia
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie- kierunek Fizjoterapia

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • .