mgr

Marcin Kanafek

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem Magistrem Fizjoterapii- absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Obecnie w trakcie 5-ci letnich studiów podyplomowych Sutherland College of Osteopathic Medicine… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: ostry bol lokcia

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty a glownie ze skuteczności przeprowadzonych zabiegow/fala udezeniowa i terapia manualna/.Po dwóch spotkaniach wielka ulga -bol zniknal.Wmojej ocenie Pan Marcin ma bardzo profesjonalne podejście do pacjeta co skutkuje pozytywnymi wynikami terapii.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta fizjoterapeutyczna

  Pan Marcin to bardzo dobry, wykwalifikowany fizjoterapeuta. Starannie wykonuje zabiegi. Co więcej jest miłym, sympatycznym człowiekiem. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: fala uderzeniowa

  Sympatyczna atmosfera, Pan Marcin bardzo rzeczowy, szybka diagnoza, i szybka reakcja zabiegowa. Jestem bardzo zadowolona.

  Wapniejace zapalenie ścięgna nadgrzebieniowego
  Terapia manualna i falą uderzeniową

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: wizyta fizjoterapeutyczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienia dotyczące schorzeń, skuteczne zabiegi, miła atmosfera podczas wizyty. Bardzo polecam!!!

 • M
  Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: fala uderzeniowa

  Rezultaty fali uderzeniowej odczułem już po 1 wizycie dzięki profesjonalnie i skrupulatnie przeprowadzonemu zabiegowi przez mgr Marcina Kanafek, który wysłuchał uważnie problemów ze ścięgnem w stopie oraz historii dolegliwości, zalecił odpowiednie ćwiczenia rehabilitacyjne oraz doradził jak postępować po zakończeniu terapii falą. Polecam bez cienia wątpliwości tego terapeutę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: fala uderzeniowa

  Bardzo profesjonalny i rzeczowy. Przez całą wizytę dbał o komfort pacjenta. Odpowiadał cierpliwie na wszystkie pytania.Warto skorzystać z usług Pana Marcina.

 • Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: ból w okolicy uda

  Moja wizyta jakże trafna była związana z bólem w okolicy uda, ból występował w zasadzie przy każdym kroku. Za tydzień miałem zaplanowany start w 17 PZU Cracovia Maraton. Dwie wizyty u Pana Marcina gdzie na pierwszej przeprowadził ze mną długi wywiad zapoznał się z moją dokumentacją. Trafna diagnoza dwie sesje + taping i Pan Marcin spowodował, że moja nadzieja na start wróciła.
  Dziś piszą tą opinie jestem już po szczęśliwie ukończonym Maratonie. Panie Marcinie bardzo dziękuje nie dał bym rady bez Pana zresztą na pewno się spotkamy wkrótce i osobiście Panu podziękuje. Polecam !!!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: ból kolana

  Jestem po drugiej wizycie u Pana Marcina- człowiek godny polecenia! Dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem, dociekliwie doszukuje się źródła bólu. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, a od Pana Marcina przebija życzliwość, spokój i ogromne doświadczenie połączone ze wszechstronną wiedzą.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: wizyta fizjoterapeutyczna

  Do Pana Marcina trafiłam dzięki stronie internetowej z zawrotami głowy i bólem kręgosłupa. Po pierwszej wizycie poranne zawroty głowy ustąpiły, ból w kręgosłupie stał się znacznie mniejszy. Jestem umówiona na kolejną wizytę do Pana Marcina, który jest fachowcem w swojej dziedzinie oraz sympatycznym człowiekiem. Polecam.

 • Lokalizacja: Praktyka Zdrowia - Przychodnia Medica BrynówUsługa: wizyta fizjoterapeutyczna

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Czuję ulgę i przyjemną pewność, że z moim kręgosłupem będzie Ok. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo. Polecam!

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem Magistrem Fizjoterapii- absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Obecnie w trakcie 5-ci letnich studiów podyplomowych Sutherland College of Osteopathic Medicine . Moim głównym obiektem zainteresowań fizjoterapeutycznych jest rehabilitacja ortopedyczna, sportowa, pourazowa oraz terapia schorzeń kręgosłupa . W swojej praktyce wykorzystuję specjalistyczne metody kinezyterapii, terapii manualnej, osteopatii oraz tapingu medycznego. Niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne do prowadzenia leczenia zdobyłem na wielu kursach doszkalających oraz poprzez codzienną praktykę fizjoterapeutyczną w krakowskich oraz trójmiejskich placówkach.

  Szkolenia i metody pracy:
  -Osteopatia
  - Terapia Manualna Szkoły niemieckiej
  - Techniki Energizacji Mięśni
  - Techniki aktywnego rozluźniania
  - Dysbalans Mięśniowo- powięziowy
  - Terapia Punktów Spustowych
  - Kinesiology Taping

Specjalizacje

 • Osteopatia
 • Rehabilitacja medyczna

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie- kierunek Fizjoterapia

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • .