Marcin Hornung, ginekolog Koszalin

lek. Marcin Hornung

Ginekolog

88 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Zwycięstwa 253, Koszalin
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
88 opinii

D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza Inny

Nie polecam na prowadzenie ciąży. O wszystko trzeba dopytywać. Wszystkie badania trzeba robić we własnym zakresie i najlepiej sprawdzać z kalendarzem badań z internetu aby czegoś ważnego nie pominąć. Średni czas wizyty to 10min, szybkie USG bez pomiarów szczegółowych płodu. Dobry lekarz do bezproblemowej ciąży. Jeżeli pojawi się cukrzyca to musisz ją leczyć wlaściwie sama. Lekarz nie prowadzi notatek o zaleceniach i stanie zdrowia więc na każdej wizycie trzeba powtarzać historię choroby i powtórzyć mu co zalecił wcześniej. Kiepski kontakt telefoniczny w razie pilnej porady.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza Inny

Nie polecam doktora na prowadzenie ciąży, szczególnie pierwszej. Kiedy staraliśmy się z mężem o dziecko ponad rok, poszłam na wizytę do doktora. Nie dostałam żadnego skierowania na badania. Już w trakcie ciąży okazało się, że mam nie do czynność tarczycy. Doktor bardzo chętnie żartuje, opowiada o swoim życiu prywatnym, ale o kwestie merytoryczne związane z ciąża trzeba się dopytywała. Zdarza się, że wprowadza nerwów atmosferę. Rzuca obraźliwe komentarze związane z wagą.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Dnia 4.02.20 trafiłam do szpitala w 32 tyg ciąży, dzięki szybkiej akcji ze strony Pana doktora udało się nas uratować :) jesteśmy wdzięczni za pomoc i serdeczność... Polecam z całego serca.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza konsultacja ginekologiczna

Bardzo miły lekarz . Trafiłam do Pana doktora z polecenia z podejrzeniem nowotworu.Pan doktor wytłumaczył mi wszystko w sposób przystępny i zrozumiały.Wskazał kolejne etapy diagnostyki


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Doktror przeprowadzal u mnie cesarskie ciecie. Od poczatku III trymestru lezalam plackiem na patologii ciazy miedzy innymi pod opieka doktora. Ciecie bylo bardzo skomplikowane. Trwalo prawie 2 godziny. Zakonczylo sie walka o zycie moje i coreczki lacznie z pelna narkoza i przetaczaniem krwi. Mysle, ze zawdzieczam mu zycie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza zagrożona ciąża

Świetny lekarz!Konkretny,ma dobre podejście do pacjentek.Moje rokowania były bardzo kiepskie,wczesna ciąża 23tydz.wielkie prawdopodobieństwo utraty, a on mimo to podjął próbę ratowania mojego dziecka.Zalozyl szew ratunkowy i pessar.Jest dużo lepiej i cierpliwie czekamy na szczęśliwe zakończenie.Polecam naprawdę lekarz z powołania,nawet w beznadziejnej sytuacji nie poddał sie.Walczy o każdą pacjentkę.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza zagrożona ciaza

Doktor bardzo rzeczowy! Prywatnie jak i w szpitalu . Poprowadził moją ciążę ,ktora nie byla bez problemowa. Jako jedyny w Koszalinie podjął sie pokierował nas od a do z co robic jak działac aby nasze dziecko urodzilo sie w odpowiednim czasie i zdrowe. Podczas wizyt bardzo konkretnie odpowiada na pytania, pab doktor ma poczucie humoru i to specyficzne ale to jego plus. Nie owija w bawełne. Jesli nie odbiera telefonu pisze smsy. Po czym w pierwszej wolnej chwili oddzwania. Dla mnie naprawde świetny lekarz.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentny lekarz i przemiły człowiek! Podczas wizyty jest delikatny, nie spieszy sie, można o wszystko wypytać. Nie straszy, uspokaja, pozytywnie nastawia. Chodzę od niedawna i nie zamienię na żadnego innego. Polecam z czystym sercem


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz.Leczę się u niego onkologicznie 2 lata.Nie żałuje skierowań na badania.Wszystko tłumaczy.Aha,leczę się na NFZ


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem stałą pacjentką Pana Marcina.Już jakieś 4 lata chodzę tylko do niego.Bardzo sobie chwalę tego lekarza.Co prawda nie każdy może sobie pozwolić na taki luksus bo wizyta to przeciętnie 80 zl, nie mniej jednak wizyty nie są częste wykluczając kobiety w ciąży.Doradzi, wytłumaczy, stara się zrelaksować swoje pacjentki by badanie było bezbolesne i bezstresowe.Czasem nawet zażartuje to i pośmiać się można.W razie wątpliwości, można się z nim kontaktować telefonicznie i nie ma pretensji, że ktoś dzwoni po godzinach z problemem.Zawsze chwalę Pana Marcina i zachęcam do wizyt u niego.Nawet jeśli ma to być jedna wizyta w celu rozpoznania problemu czy sprawdzenia czy z dzieckiem wszystko w porządku.Jeszcze raz bardzo polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie