Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wąwozowa 5E, Koszalin
Indywidualna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Inny

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Mieszkam w Koszalinie od 12 lat, przez cały ten czas szukałam swojego lekarza......niestety nikt nie spełniał moich oczekiwań. Jednak rok temu trafił do Pana doktora i po kolejnej wizycie wiem, że już nigdy go nie zmienie ! Ten człowiek oprócz tego, że posiada odpowiednią wiedzę, kompetencje jest poprostu lekarzem dla pacjenta. W dzisiejszych czasach trudno znaleść lekarza z takim podejściem. Poświęca 1000% uwagi pacjentowi, nie śpieszy się, wszystko dokładnie bada i tłumaczy...... Jest najlepszy pod każdym względem.....Dziękuje Panie doktorze :-)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Inny

To była moja pierwsza wizyta u doktora Błaszczyka. Doktor jest przemiłym człowiekiem, na moje pytania odpowiadał wyczerpująco. Po wizycie u Pana Doktora jestem pełna nadziei.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

Najlepszy lekarz u jakiego byłam! Ogromna wiedza i doświadczenie sprawiają, że jestem pewna tego, że lepiej trafić nie mogłam.
Dr Błaszczyk wszystko wyjaśnia w zrozumiały sposób, zleca niezbędne badania, przedstawia plan leczenia i po prostu działa- pełen profesjonalizm.
Ma świetne podejście, jest konkretny,a przy tym bardzo sympatyczny.
Polecam z czystym sumieniem.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska problemy tarczycowe

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Doktor dokładnie tłumaczy wyniki, poświęca czas pacjentowi, odpowiada na pytania - cena wizyty bardzo przystępna -godny polecenia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

Dr Błaszczyk jest kompetentny, problemy swoich pacjentek traktuje niezwykle poważnie, nie bagatelizując żadnych dolegliwości. Skrupulatnie omawia problemy, poświęca dużo czasu i bardzo chętnie wchodzi w dyskusję, nie traktuje pacjenta z góry... Badania są wykonywane dokładnie i profesjonalnie, gabinet jest nowocześnie wyposażony, są nawet poduszki na krzesłach dla wygody:) Dr Błaszczyk poza rozległą wiedzą ginekologiczną, jest także doskonałym endokrynologiem. Zależy mu nie tylko na zdrowiu swoich pacjentek, ale też na ich samopoczuciu. Komfort wizyty, wiedza, którą się dzieli i troska o pacjentkę 6+... Polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska konsultacja endokrynologiczna

Lekarz należy zdecydowanie do osób konkretnych,nie owija w bawełnę. Stawia dobre diagnozy,przepisuje leki, które dają pożądany efekt. Już na pierwszej wizycie Pan Doktor postawił diagnozę,której nie mogłam usłyszeć przez kilka lat z ust innego lekarza. Gabinet bardzo ładny,sprzęt nowoczesny. Jestem bardzo zadowolona, wrócę na kolejne wizyty.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska wizyta ginekologiczno-endokrynologiczna

Konkretny i rzetelny człowiek.Wizyta u pana dr zawsze jest treściwa i rzeczowa,pacjentka ma wszystko wyjaśnione,jak na dłoni,jest gruntownie zbadana,wywiad jest szczegółowy.To nie jest typ lekarza,który celowo przeciąga wizyty,aby tylko bardziej naciągnąć na koszta.W razie czego ma się zlecane konkretne badania,dostaje się dobrze dobrane leki za niewygórowaną cenę(jak to inni robią).Jedyny minus to jak jedna pani wyżej napisała-cieżki kontakt z powodu nadmiaru pacjentek i obowiązków u pana dr...No niestety,my jako pacjentki widzimy to z innej perspektywy a przecież dr.Błaszczyk ma też rodzine i życie rodzinne,,ale kiedy jest w stanie to nigdy nie odmawia pomocy.Chodze na wizyty ginekologiczno-endokrynologiczne i lekarz jest godny polecenia i cenowo i z podejścia do pacjentki.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

Lekarz na prawdę bardzo dobry. Jest bardzo konkretny i rzetelny, do tego nie drogi. Jedyny minus jest taki, że trudno się z nim skontaktować. Jak ktoś nie może czekać to lipa. Pan doktor ma tyle pracy, że trudno mu oddzwaniać.
Marta


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska zespol policystycznych jajnikow i niedoczynnosc tarczycy

Polecam, bardzo dobry lekarz. Wszystko wytłumaczył. Była to moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska kontrola ciazy

Byłam na wizycie raz, ale z pewnością nie ostatni. Zdecydowanie najlepszy ginekolog, u którego byłam do tej pory, a byłam już u wielu. Bardzo dokladne badanie i - co ważne - wyczerpująca rozmowa. Żałuję tylko, że mieszkam zbyt daleko, by Pan Marcin mógł prowadzić moją ciążę. Polecam wszystkim z calego serca.
Pozdrawiam, emilia


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia