Dr n. med.

Marcin Birski verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • V
  Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w BydgoszczyUsługa: padaczka

  Witam bardzo chciałbym podziękować Panu doktorowi za udaną operacje na padaczke lekkooporną tylko ten człowiek uratował mi życie i bardzo polecam wszystkim którzy też chorują na głowę i kręgosłup jest bardzo dokładny bardzo miły a także podchodzi do sprawy z jakąś chorobą bardzo poważnie by się wszystko udało i żeby człowiek wyzdrowial

 • Szukasz neurochirurga? Pacjenci polecają:

  Kamila Woźniak-Dąbrowska
  Kamila Woźniak-Dąbrowska
  Neurochirurg
  Karłowicza 3-5, Bydgoszcz
  Anioł a nie kobieta bardzo mi pomogła super pani Doktor polecam takich lekarzy jak Dr Wożniak i Pana Doktora Zygmunta… więcej

  Radosław Zaborowski
  Radosław Zaborowski
  Neurochirurg
  Chołoniewskiego 46, Bydgoszcz
  Lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. W bardzo przystępny sposób udzielił mi konsultacji. Doktora cechuje:… więcej

  Tadeusz Kowalski
  Tadeusz Kowalski
  Neurochirurg
  ul. Jagiellońska 111 lok. 2, Bydgoszcz
  wizyta wyjaśniła mi wszystkie obawy dotyczące stanu mojego zdrowia, jestem zadowolony, problemem jednak jest parking… więcej

  Maciej Śniegocki
  Maciej Śniegocki
  Neurochirurg
  Marii Skłodowskiej-Curie 9, Bydgoszcz
  Wizyta związana była z konsultacją neurochirurgiczną dotyczącą złamania kompresyjnego kręgów. Po obejrzeniu wyniku… więcej

  Wojciech Beuth
  Wojciech Beuth
  Neurochirurg
  Ks. Skorupki 2, Bydgoszcz
  Pan Profesor to bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Wspaniały człowiek, empatyczny. Umie słuchać a przede… więcej

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  45 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • V
   Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w BydgoszczyUsługa: padaczka

   Witam bardzo chciałbym podziękować Panu doktorowi za udaną operacje na padaczke lekkooporną tylko ten człowiek uratował mi życie i bardzo polecam wszystkim którzy też chorują na głowę i kręgosłup jest bardzo dokładny bardzo miły a także podchodzi do sprawy z jakąś chorobą bardzo poważnie by się wszystko udało i żeby człowiek wyzdrowial

  • Lokalizacja: Prywatna Przychodnia USG

   Witam.Bardzo bym chciała podziękować Panu doktorowi Birskiemu za dobrze wykonana operacje oponiaka. I za dalsze prowadzenie w chorobie.czyli obserwacji tetniaka. Oraz za to .ze jest tak wspaniałamach lekarzem.Dobrze wytłumaczył wszystko i zajął sie moja osobą. Operuje i szyje perfekcyjnie. Dziękuję za wszystko z calą moja rodziną.Napewno nie zrezygnuje z dalszej opieki tego lekarza.Polecam .Szpital wojskowy w Bydgoszczy lekarze i pielęgniarki ogólnie na najwyższym poziomie. Pozdrawiam. Monika.

  • T

   Byłem operowany na rwę kulszową u doktora Birskiego na oddziale Neurochirurgii w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy metodą mikrodiscektomii odcinek L5-S1 operacja trwała godzinę. Nigdy nie spotkałem takiego lekarza jak doktor Marcin Birski. Anioł wśród lekarzy. Jest wspaniałym specjalistą wysokiej klasy! Spokojny wyważony w słowach wszystko dokładnie wyjaśnił. Polecam z całego serca i dziękuję najpiękniej!! Tomasz operowany 23.09.2016r

  • Jestem po operacji mal-formacji tętniczo-żylnej wyspy prawej skroni mózgu. (łącznie 5,5 cm ) operował mnie Pan doktor Birski. Operacja trwała 12 godzin, czas wybudzenia również krótki nie był ( 2 dni). Jedna placówka która podjęła się operacji oraz jedyny lekarz który dał mi szanse na nowe życie. Pan Doktor Birski jest człowiekiem który do końca robi wszystko by pacjent wyszedł ze szpitala zdrowy. Szczerze polecam wszystkim, którzy mają problemy z malformacją naczyń mózgowych oraz naczyniaków. Pan doktor Birski uratował mnie co podkreślają to inni lekarze specjaliści a przede wszystkim lekarze neurolodzy z poznania(którzy dziwili się że w Bydgoszczy podjęli się tak poważnej operacji) Szpital wojskowy oddział Neurochirurgi w Bydgoszczy to miejsce gdzie są specjaliści niesamowitej wiedzy oraz chęci uratowania człowieka, Panu doktorowi serdecznie dziękuję za drugie życie i za poświęcony swój czas by jego pacjent mógł na nowo cieszyć się życiem :) Dziękuje również całemu zapleczu szpitalnemu !!!
   Maciej

  • O

   Jestem pacjentką dr Birskiego, prowadził moje leczenie i operował oponiaka. Uważam, że to doskonały specjalista, konkretny i rzeczowy człowiek. Doktor uważnie przestudiował mój przypadek, udzielił informacji na wszystkie zadane pytania, w kontakcie osobistym jest miły i wyważony w słowach.
   Moja operacja odbyła się bez powikłań i późniejszych dolegliwości, jestem bardzo zadowolona i wdzięczna z całego serca. Ponoć pięknie zszywa - w moim przypadku to prawda, po szwie prawie nie ma śladu.
   Olga

  • I

   Wdzięczna pacjentka Maria T. z Chełmży.
   Chciałabym podziękować Panu Dr. Bilskiemu za przeprowadzenie operacji,która zakończyła się sukcesem.
   Lekarz bardzo kompetentny i wrażliwy na ludzkie problemy.Wspaniały człowiek,godny polecenia.

  • Witam,
   W skrócie przedstawię swoją sytuację.
   Od około dwóch lat miałam bóle głowy. Bóle te występowały coraz częściej i były coraz silniejsze, co skłoniło mnie do wizyty u neurologa.
   W lipcu 2015 roku miałam rezonans magnetyczny. Wynik - olbrzymia torbiel pajęczynówki (torbiel wewnątrz i nadsiodłowa) około 60mm oraz wodogłowie obu komór mózgu. Od swojej Pani neurolog otrzymałam skierowanie do neurochirurga szpitala we Wrocławiu. Tam po krótkiej konsultacji z innym profesorem, neurochirurg tego szpitala stwierdził, że operacji się nie podejmie, gdyż jest bardzo ryzykowna. Torbiel uciska mózg, a więc kiedy zostanie usunięta, mózg może się zapaść i może dojść do nieodwracalnych w skutkach uszkodzeń mózgu a nawet śmierci. Zalecił pozostawienie torbieli i okresowa jej obserwacja. Taka diagnoza zwaliła mnie z nóg. Jestem młodą osobą, całe życie przede mną a tu już miałby być koniec?
   Zaczęłam poszukiwać informacji w Internecie.
   Czytałam rankingi najlepszych neurochirurgów w Polsce. Ale los chciał, że akurat znajomy rodziny miał operacje na guza mózgu w Bydgoskim Wojskowym Szpitalu Klinicznym i operacja w pełni się powiodła. A więc zaczęłam czytać opinie o Bydgoskim Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Zadzwoniłam do rejestracji w celu zarejestrowania się na wizytę do neurochirurga. Tam Pani poinformowała mnie, że kolejki są ogromne.
   Zatem zadzwoniłam do prywatnego gabinetu i wizytę miałam już po ok. miesiącu. Byłam szczęśliwa a zarazem miałam nadzieję, że lekarz podoła wyzwaniu i pomoże mi powrócić do pełni zdrowia.
   Na wizycie pierwsze spojrzenie profesora na rezonans – ze spokojem jakby to był chleb powszechni- „pilnie potrzebna jest operacja”, to usłyszałam. Chwilę później zapoznanie się z oświadczeniem, podpis dokumentacji i miałam już termin operacji. Zgodziłam się bez wahania. Do Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy wstawiłam się 3 miesiące później zgodnie z terminem zaplanowanym.
   Kiedy już w trafiłam na oddział (czyli w grudniu 2015) i przebywałam na Sali z innymi chorymi pacjentkami przyszedł do mnie dr Marcin Birski i oświadczył, że będzie mnie operował.
   Dr Marcin Birski to wspaniały lekarz, to lekarz z powołania, co w dzisiejszych czasach bardzo rzadko jest spotykane. To lekarz bardzo spokojny, kulturalny, cierpliwy. Bardzo dokładnie i na spokojnie opisał mi przebieg operacji, co tylko potwierdziło mnie w przekonaniu o jego bogatym doświadczeniu w tym, co robi na co dzień.
   Tuż po operacji, jeszcze na sali pooperacyjnej jako pierwsza dowiedziałam się od doktora Birskiego, że operacja przebiegła zgodnie z planem bez żadnych komplikacji.
   Kiedy przebywałam na oddziale w Szpitalu, dr Marcin Birski codziennie przychodził do mnie pytając o samopoczucie. To naprawdę niezwykły specjalista. Wszystkim bardzo polecam dr Marcina Birskiego.
   Panie doktorze bardzo dziękuję za udaną operację.
   Ponadto co warto również zaznaczyć ten Wojskowy Szpital Kliniczny to naprawdę wysoka klasa całej kadry. Nie tylko lekarze są wyjątkowi, ale również pielęgniarki. Cały czas doglądały, pytały o stan zdrowia, opiekowały się, a gdy byłyśmy w potrzebie to podejmowały się pomocy bez żadnego wahania.
   Z całego serca polecam ten szpital. Mam miłe wspomnienia z pobytu – na oddziale neurochirurgicznym - w szpitalu.
   Szpital miał wyjątkową atmosferę, wszyscy czuli się jak rodzina. Ludzie byli bardzo pomocni dla siebie i nawzajem się wspierali. Pielęgniarki były również bardzo pomocne, na każde zawołanie, co rzadko jest spotykane w innych szpitalach.
   Ten szpital mogę bardzo szczerze polecić każdemu, jeśli chodzi o oddział neurochirurgiczny. To wysoka klasa specjalistów, którzy swoim doświadczeniem, wiedzą oraz wysokim kunsztem, w tym co robią dają nadzieję na dalsze życie, kiedy inni lekarze nie wiedzą jak podołać trudnej i beznadziejnej sytuacji.

  • A

   18 lat leczenia mojego dziecka w różnych szpitalach między innymi czdz. warszawa ale takiego lekarza jak dr.Birski nigdy nie spotkałam .wspaniały człowiek lekarz z powolania .brak słów aby go opisać uczciwie .szkoda że tak wspaniałych lekarzy jest tak mało na tym świecie.doktorze BÓG ZAPŁAĆ!!!!!!!!!!!

  • W lipcu 2015 miałam okazję poznać osobiście Pana Doktora, pojechałam z rodziną na konsultację w sprawie mojego męża. Miał guza mózgu z podejrzeniem glejaka wielopostaciowego, miał również niedowład lewej kończyny górnej i dolnej, jedynie Pan Doktor dał nam nadzieję, że może być to coś innego. Od początku lekarz wzbudzał wielkie zaufanie i sympatię, był bardzo cierpliwy i spokojny a przy tym bardzo dokładny. Każdego traktuje indywidualnie, każdemu chce pomóc i dla każdego ma czas. To lekarz o wielkim sercu, można śmiało powiedzieć posłaniec od Boga. Operacja przebiegła pomyślnie zgodnie z planem i bez żadnych powikłań. Guz został wycięty w całości. Wynik histopatologiczny potwierdził szpiczaka co jest rzadkością w guzie mózgu. Po operacji mój mąż zaczął poruszać lewą ręką i nogą. Po tygodniu z pomocą rehabilitanta stanął na własne nogi. To był cud. Doktor przychodził do męża o każdej porze, gdy miał tylko wolną chwilę aby zapytać jak się czuje i czy czegoś nie potrzebuje. Lekarz profesjonalista, jest najlepszy w tym co robi. Lekarz z powołania, dzięki takim ludziom chce się żyć!!! Dostaliśmy szanse na dalsze życie! Z całego serca dziękujemy. Oby więcej takich lekarzy! Bogdan (pacjent) Jola (żona pacjenta), Bożena (siostra pacjenta) Tomaszów Mazowiecki

  • M

   Profesjonalista w każdym calu. Świetny lekarz z powołania. Doktor Marcin Birski to nie tylko super Neurochirurg ale też człowiek o wielkim sercu. Miałam operację mózgu w lutym 2015, po której w bardzo krótkim czasie doszłam do siebie. Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna z całego serca za nowe życie. Z czystym sumieniem polecam wszystkim Pana Doktora.

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional