lek.

Marcin Andrzej Kański

verifiedCreated with Sketch.

Internista, Geriatra

4 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem specjalistą II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych, posiadam także specjalizację z geriatrii, czyli leczenia osób w wieku podeszłym tj.powyżej 65 r. życia. Pracuję… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz prawidłowo zdiagnozował źródło problemu, jednak miało się wrażenie, że chce on jak najszybciej zakończyć wizytę, na wszystkie pytania odpowiadał krótko i niezbyt dokładnie. Wyszłam z pewnym niedosytem, jednak najważniejsze jest to, że obrane leczenie zadziałało.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły, delikatny, kompetentny.Uważnie analizował dokumentację choroby, osłuchał chorego.Przyjechał do domu mimo większej odległości.Rozumie ludzkie cierpienie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły i kompetentny. Zajął się mamą bardzo profesjonalnie .Pan Doktor ma bardzo dobre podejście do osób starszych i dużą wiedzę o chorobach tego wieku. Podchodzi do osób starszych z dużym szacunkiem.Nie ocenia pacjenta bez dokładnej diagnostyki . Rzetelnie informuje o wynikach badań .
  Magda F.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie wrażenie jest bardzo dobre - pan doktor jest miły, kontaktowy i drobiazgowo przeprowadza diagnostykę. Po sposobie, w jaki rozmawia z pacjentem widać, że naprawdę chce pomóc, a nie jest to dla niego tylko kolejny, rutynowy przypadek.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych, posiadam także specjalizację z geriatrii, czyli leczenia osób w wieku podeszłym tj.powyżej 65 r. życia. Pracuję w oddziale geriatrycznym oraz ambulatoryjnie w ramach prywatnej praktyki.
  Specjalizuję się przede wszystkim w leczeniu chorób układu krążenia, w tym choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, przewlekłych chorób płuc i przewodu pokarmowego. Zajmuję się również diagnozowaniem otępienia, zaburzeń zachowania i nastroju u osób starszych.
  Jako geriatra również koordynuję leczenie innych specjalistów, by uniknąć stosowania zbyt wielu leków co może nasilać działanie uboczne.

  Posiadam uprawnienia do wykonywania badań ultrasonograficznych (usg brzucha, echo serca).

  Jest możliwe umówienie wizyty domowej i podjęcie leczenia w domu chorego na terenie Poznania i Gniezna. Terminy do uzgodnienia telefonicznie (tel )

Specjalizacje

 • Geriatria
 • Choroby wewnętrzne