Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych położnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Neonatologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Warszawa

Pozostałe usługi


WarszawaWarszawaWarszawa

30 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: wizyta domowa

Pani Malwina to absolutnie fantastyczna położna środowiskowa! Bardzo zaangażowana, dokładna, profesjonalna i empatyczna! Jestem bardzo zadowolona ze udało nam się trafić pod jej cudowna opiekę!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Cudowna położna! Bardzo zaangażowana, kompetentna, pełna empatii i zrozumienia. Pomogła nam przejść przez ciężki okres połogu. Będąc pod opieką Pani Malwiny ma się poczucie bycia zaopiekowanym, co na tym etapie jest bezcenne. Panią Malwinę polecam wszystkim mamom! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja położnicza

Pani Malwina cudownie zaopiekowała się mną i moim maleńkim synkiem, była fantastycznie zaangażowana i pomocna. Zawsze znalazła czas kiedy tego potrzebowaliśmy. Polecam każdej przyszłej mamie;-)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja położnicza

Panią Malwinę wybrałam na położną środowiskową zachęcona pozytywnymi opiniami i się nie zawiodłam. Położna na medal! Pomimo, że skontaktowałam się z Panią Malwiną dopiero po powrocie ze szpitala pierwsza wizyta patronażowa odbyła się bardzo szybko. Pani Malwina jest bardzo ciepłą i empatyczna osobą, ale też bardzo profesjonalną i rzeczową. Wiedza, którą posiada jest aktualna i zgodna ze wszystkimi najnowszymi rekomendacjami. Polecam w 100%!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja położnicza

Pani Malwina, to zdecydowanie wzór do naśladowania dla innych położnych i nie tylko. Zaangażowanie w pomoc, fachowa wiedza (wykraczająca często również poza obręb specjalizacji położniczej), zrozumienie, otwartość to jedynie niektóre pozytywy, jakie zauważyłam po każdorazowej wizycie patronażowej. Ponadto, Pani Malwina jest niezwykle sympatyczną osobą, która potrafi wiele doradzić i wytłumaczyć bez oceniania. Najlepsza pomoc po porodzie, jaką otrzymałam, a kontaktowałam się z różnymi profesjonalistami. Szczerze polecam i wystawiam najwyższą możliwą ocenę.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: wizyta domowa

Pani Malwina jest najlepszym co spotkało naszą rodzinę po porodzie i w trudnym czasie połogu. Jako świeżo upieczona mama nie wyobrażam sobie innej położnej. Niesamowicie cierpliwa, ciepła i delikatna, pełna zrozumienia trudnych emocji i sytuacji, kompetentna, rzetelna i profesjonalna - jej obecność była nieoceniona. Wizyty patronażowe trwały tyle ile tego potrzebowaliśmy, na naszą prośbę tata został przeszkolony od stóp do głów w zakresie pielęgnacji noworodka. Kontakt z panią Malwiną również przebiegał bez najmniejszego problemu, nawet poza standardowymi wizytami mogłam liczyć na pomoc. Wzór godzien naśladowania dla każdej położnej! Z całego serca polecam wszystkim rodzicom. Pani Malwino - dziękujemy! K. S. Z.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: przygotowanie do porodu

Byłam pod opieką Pani Malwiny od 21 tygodnia mojej pierwszej ciąży. Bardzo angażuje się w opiekę przedporodową, każdy temat omawia szczegółowo, nie pozostawia żadnego pytania bez wyjaśnienia. Służy radą i pomocą w nagłych sytuacjach. Wizyty umawiane bez żadnych problemów. Wspaniale zaopiekowała się nami po porodzie, patronaż odbył się zaraz po naszym powrocie do domu. Na kolejnych wizytach dokładnie doglądała synka. Ułatwiała nam również komunikację z przychodnią. Takie zaangażowanie i pełen profesjonalizm rzadko się juz spotyka. Porównując z doświadczeniem ciężarnych koleżanek, Pani Malwina zdecydowanie się wyróżnia wśród położnych POZ. Serdecznie polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: wizyta domowa

Specjalnie przed porodem zmieniłam deklarację na położną POZ, kiedy przeczytałam pozytywne opinie o Pani Malwinie. Nie zawiodłam się, dla młodej mamy, która w pobliżu nie ma nikogo bliskiego kto mógłby zerknąć na dziecko doświadczonym okiem - spotkania z Panią Malwiną były bardzo pomocne i uspokajające. Pani Malwina zajęła się zarówno dzieckiem jak i mną, jest bardzo zaangażowana, między spotkaniami odpowiadała cierpliwie na pytania. Widać że interesuje się mamą i dzieckiem a nie tylko odklepuje patronaże.

Pani Malwina to zdecydowanie położna z powołania, polecam każdemu. Spotkania to była czysta przyjemność.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja położnicza

Pani Malwina to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Kompetentna, profesjonalna, zaangażowana. Bardzo się cieszę, że właśnie mi trafiła się taka położna środowiskowa. Wykorzystałam wszystkie 6 wizyt po porodzie a byłam nastawiona, że skorzystamy tylko z jednej. Pani Malwina była niezmiernie pomocna w tych pierwszych tygodniach po porodzie. Do tego jest przesympatyczną osobą. Gorąco polecam wszystkim młodym mamom kontakt z Panią Malwiną :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: wizyta domowa

Pani Malwina jest bardzo kompetentną położna, odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Bardzo ciepła, miła, dba o swoich pacjentów, jest chętna do pomocy wręcz sama dopytuje czy wszystko w porządku. Jak najbardziej polecam. Dziękujemy z Ignasiem za każdą radę, pomoc i zaangażowanie :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Neonatologia

Powiązane wyszukiwania