Adresy i cenniki usług

 • "Mazur-Med"

  Osiedle Mazurskie 33a,pokój nr5
  11-710 Mrągowo, warmińsko-mazurskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet

  Piaskowa4A/8A
  11-700 Mrągowo, warmińsko-mazurskie

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo sympatyczna Pani, uprzejma, wyrozumiała, zadba o kazdy szczegół. Oby więcej takich lekarzy ;)

 • Hmm. Odwieczne pytania Pani doktor ile ma się dzieci i dlaczego tak mało jest nie na miejscu. Błędne odczytywanie USG. Zobaczyła u mnie mięśniaki proponując wycięcie wraz z macicą, na szczęście żaden inny lekarz tych mięśniaków nie widzi. Ja podziękuje tej Pani.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • TAK TO JEST WSPANIAŁY LEKARZ WYJĄTKAWA PANI DOKTOR TRZEBA SZUKAC ZE SWIECZKĄ BARDZO MLODA ALE CZLOWIEK JAKOŚ TEGO NIE ODCZUWA SKROMNA DELIKATNA SZANUJE LUDZI.ZYCZĘ ABY BYLA ZDROWA I SZCZĘŚLIWA

 • Pani Doktor to dobry lekarz i bardzo dobry położnik, prowadziła moje dwie ciąże. Pomimo poważnych komplikacji postawiła trafne diagnozy. Wizyta zawsze była wyczekiwana i bardzo miła. Pani doktor odpowiadala wyczerpująco na każde pytanie, byla wsparciem w trudnych momentach po stracie dziecka. polecam

 • Jestem pacjentką pani doktor już od 10 lat i złego słowa o niej nie mogę powiedzieć. Miła i sympatyczna pomogła mi wiele razy. Aby było więcej takich lekarzy :)

 • zgadzam sie z Paniami powyzej, miła, spokojna i najwazniejsza atmosfera tylko lekarz i pacjent. Byłam dziś na wizycie poniewaz podejrzewałam ciąże a ponieważ zawsze chodziłam na krolewiecka do przychodni Pani dokor bez problemu mnie przyjeła gdy opowiedziałam o małym krwawieniu.Jestem obecnie w 5 tyg ciazy, dostałam tabletki na podtrzymanie i planuje nadal tam chodzić . Polecam

 • Zgadzam sie z opiniami, ze p. Pomiećko jest mila i sympatyczna, ale moim zdaniem nie jest dobrym fachowcem. Chodzilam do niej dluższy czas, ponieważ po każdym stosunku dostawałam zapalenia dróg moczowych i p. Pomiećko powiedziala mi na to, ze taka moja uroda, nic sie nie da z tym zrobić i mam po każdym stosunku lykać Furaginum.Na pytanie "A co sie stanie kiedy Furaginum przestanie działac?" nie potrafila znaleźć odpowiedzi. Dopiero po badaniach nasienia w Olsztynie u innej lekarki (dr Majewicz) okazalo sie,że mąż ma bakterie, ktora to powoduje. Po tygodniowej antybiotykoterapii było po wszystkim i do dnia dzisiejszego jest ok, a dr Pomiećko twierdziła, ze nie sie nie da z tym zrobić (zreszta kilku innych mragowskich ginekologów tez tak mówiło). Z kolei ostatnio mojej mamie powiedziala, ze powinna pogodzic sie z tym, ze sie starzeje i bez uzgodnienia przepisala jej hormony na zatrzymanie miesiaczkowania (wczesniej mama naklejala plastry w ramach hormonalnej terapii zastępczej). \moze panie maja lepsze doswiadczenia z dr Pomiećko, moje niestety nie sa za ciekawe.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • zaczełam chodzić na wizyty do pani doktor przy drugiej ciąży.jesten pod ogromnym wrażeniem.miła osoba,spokój w pokoju,drzwi zamknięte,bez obawy że ktoś wejdzie.żadnego porównania z przychodnią na królewieckiej.gdzie w pokoju zazwyczaj doktor i 2 pielęgniarki.wszyscy chodzą i obserwują nagiego pacjenta.bardzo polecam panią pomiećko jeśli chodzi o ciąże w innej sytuacji niebyłam u tej pani..uwarzam że osoba zna sie na prowadzeniu ciąży.czytałam wyżej że żle odczytuje usg.moja ciąża tuż przed porodem była obserwowana na monitorze przez tą panią i przez podobną najlepszą lekarke w szpitalu i obie sie pomyliły o ponad kilogram na wadze dziecka.uwarzam że to niewina lekarzy tylko niezawsze z precyzją da sie uchwycić to co na monitorze.

 • Wybieram się do pani doktor z drugą ciążą. Opieka i kontakt z pacjentem - bez zarzutów. W czasie jednej wizyty wywiad, badanie, usg..., wizyty umawiane na konkretną godzinę. Tylko jedna osoba w gabinecie. Nie ma niepotrzebnych opryskliwych pielęgniarek, przy których muszę ganiać bez majtek (to jednak trochę krępujące, kiedy w gabinecie kręci się za dużo osób).
  Ponadto do tego lekarza wyrywam się z pracy na godzinę i jestem kompleksowo przebadana, a w przychodni przyszpitalnej... uuuu, szkoda gadać: praktycznie za każdym razem ze względu na kolejki muszę brać urlop na cały dzień (a to na wizytę, a to na usg...:-)

 • Wspaniały lekarz, cudowny człowiek,w gabinecie spokojna i miła atmosfera a co najważniejsze świetny znawca. Z poważaniem.

Jesteś tym lekarzem?

154

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.