Małgorzata Kroll, pediatra

lek. Małgorzata Kroll

Zapisz

Pediatra więcej

10 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Chojnicka 4, Chludowo
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Kochani, przykro mi, ale od 10 lat nie praktykuję w zakresie wizyt domowych.
NIE PRAKTYKUJĘ


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M

Pani doktor Kroll \"ratowała\" naszego dwuletniego Wojtka z odwodnienia (angina z wymiotami) na wakacjach. To było 8 lat temu! Od tamtej pory pomaga nam w każdej sytuacji \"chorobowej\" telefonicznie. My - Warszawa, p. doktor - Poznań. Pomaga leczyć się nam (dorosłym) i naszym dzieciom. Oczywiście, zawsze powtarza, że nie widząc pacjenta - nie może być autorytetem. Moja żona jednak konsultuje z Nią wszystkie wątpliwości.Nigdy się nie zawiedliśmy! To p. dr Kroll zauważała, że dawka antybiotyku jest za mała, a w innym przypadku - za duża. Ostatnio, po nietypowym urazie krtani u naszego syna - wyjaśniła na co zwrócić uwagę, co może być niebezpieczne i kiedy jechać do szpitala. Wiedząc, że wziernikowe badanie krtani jest bardzo nieprzyjemne - przekonała nas argumentami, że to ostateczność.
Pani doktor MYŚLI O DZIECIACH i WIE CO CZUJĄ.
Czujemy się bezpiecznie, wiedząc, że JEST

M
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się z wszystkimi opiniami o Pani Dr. M. Kroll! Znam Ją od 15 lat, bo od takiego czasu leczy moje dzieci. Wszystkie decyzje które pomogła mi podjąć były zawsze trafne, diagnozy postawione właściwie. Ufam Jej i nigdy się nie zawiodłam. Dostępna zawsze na telefon i gotowa poświęcić ostatnie 5 minut swojej obecności w domu. Niesamowita osobowość, która będąc Mamą rozumie obawy każdej matki. Podziwiam Ją. Taki powinien być lekarz z powołania. Polecam wszystkim Panią Małgorzatę.

S
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam!!! Opiekuje się naszą 14 miesięczna córeczką. Lekarz z powołania, nigdy nie odmawia pomocy. Zawsze można liczyc na fachowa rade, przez cały tydzień. Nie faszeruje antybiotykami na każdą infekcję. Cierpliwie odpowiada na zadawane przez rodziców pytania, zrosumiałym językiem.

S
Użytkownik zweryfikowany

witam
w jaki sposób można poznań adres tej lekarki oraz numer telefonu?dziękuję z góry!

A

Kobieta od urodzenia opiekuje się naszymi dziecmi. Bardzo profesjonalna, dokładna, rzeczowa a przy tym z rewelacyjnym podejściem do maluchów. Przez 6 lat stawiała celne diagnozy naszej parce urwisów ograniczając tym samym przypisywanie antybiotyków do niezbędnego minimum. Wizyta u Pani Doktor baardzo uspokaja - szczególnie rodziców. W mojej ocenie pasjonatka godna polecenia.


A

Pani Dr Kroll ma pod swoją opieką moją trzylatkę. To lekarz do ozłocenia. Miałam dość wymuszonych wizyt u pediatrów w przychodni w miejscowości L. pod Poznaniem. Ci ludzie siedzą tam za karę. Nagromadziło mi się mnóstwo pytań związanych ze zdrowiem mojej córki. Pani Kroll poświęciła mi ponad godzinę, odpowiadając wnikliwie na każde pytanie, przy okazji zagadując moje wszędobylskie dziecko. Miała cierpliwość zarówno do małej jak i do mnie. Uwielbiam tego lekarza pediatrę i polecam wszystkim Mamom, które chcą dziecko wyleczyć na dłużej a nie tylko zaleczyc na kilka dni. Wierzcie mi, jest najlepsza i pracuje z sercem!

P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor to najwspanialszy pediatra jakiego spotkałam na swojej drodze. Pisze tu jako mama 20 miesięcznego bobaska ale też obiektywnie oceniam jako pielęgniarka. Pani doktor to złoto , zawsze potrafi trafnie doradzić unkia niepotrzebnych antybiotyków u dziecka co jest bardzo ważne. rozmawiając tarktuje na równi jako partnera w leczeniu , potrafi wysłuchac , nie wysmiewai nie bagatelizuje żadnego pytania czy niepewności. Jest dostępna telefonicznie przez 24 godzniny. Nigdy nie pozostawia bez pomocy zawsze podaje najlepsze wyjście. Badanie wykonywane jest bardzo doładnie i powoli moje maleństwo uśmiecha się i zagaduje takie ma fantastyczne podejście do dzieci. Pani Doktor Małgorzata Kroll to wspaniały pediatra, przyjaciel rodziny to poprostu dobry Człowiek

K
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam tą Panią doktor. To specjalistka jakich mało w naszym kraju. Prawdziwy lekrz z powołania. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Do dyspozycji prawie 24h na dobę. Zawsze chętnie doradza i wskazuje ścieżki, którymi należy podążać by nasze maluchy rosły zdrowo. Przy badaniu dziecka bardzo dokładna i skrupulatna, śmiało można Panią Doktor o wszystko zapytać, zawsze odpowie.

Użytkownik zweryfikowany

Pod opiekę Pani Doktor oddaję swoje dzieci z pelnym zaufaniem, od wielu lat. Każde leczenie zakończone jest sukcesem i bez nawrotów choroby. Uważam, że przyczynia się do tego mądry dobór leków i nacisk na leczenie oparte na wspieraniu organizmu w walce z chorobą, a nie na przedwczesnym aplikowaniu antybiotyków. Polecam!!! Zwlaszcza tym osobom, które są już zmęczone bieganiem po lekarzach, którym wmówiono alergie i które z powodu ciągnących się w nieskończoność chorób (zapalenie oskrzeli itp.) nie mogą podjąć pracy zawodowej, nie mogą oddać dziecka do przedszkola. Uważam, że dzięki stosowanym metodom leczenia moje dzieci uodpornily się na infekcje i obecnie chorują mniej więcej raz w roku (katar, kaszel).

E
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny lekarz z powołaniem!!! Neonatolog(to znaczy od noworodków). Ale nie tylko...Pediatra, który nigdy nie odmówi porady!!! Uspokoi (bo mówimy o dzieciach), wyjaśni, a o bardzo poważnych schorzeniach nie mówi, że są - tylko CO MOŻNA Z TYM ZROBIĆ!!!
Nie przepisuje antybiotyków na zwykłą infekcję! Nie jednego dorosłego też postawiła na nogi. Interesuje się swoimi pacjentami i zaraża wszystkich optymizmem. Gorąco polecam!!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Kochani, przykro mi, ale od 10 lat nie praktykuję w zakresie wizyt domowych.
NIE PRAKTYKUJĘ