Małgorzata Klimkowicz, ortodonta Lublin

lek. dent. Małgorzata Klimkowicz

Ortodonta

13 opinii

Zapisz


Adres

aleja Warszawska 141a, Lublin
Ortodoncja Małgorzata Klimkowicz

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Przelew na konto, Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Skanowanie łuków zębowych zamiast tradycyjnych wycisków - skaner I-Tero! Leczenie nakładkami INVISALIGN Indywidualne plany leczenia z komputerową wi...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Ortodoncja

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja ortodontyczna


aleja Warszawska 141a, Lublin

Ortodoncja Małgorzata Klimkowicz

Pozostałe usługi

Aparaty ruchome


aleja Warszawska 141a, Lublin

Ortodoncja Małgorzata Klimkowicz


Aparaty stałe


aleja Warszawska 141a, Lublin

Ortodoncja Małgorzata Klimkowicz

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ortodoncja Małgorzata Klimkowicz aparaty stałe

Wizyty odbywały się bez opóźnień, w przypadku awarii udawało się je umówić nawet z dnia na dzień. Kolejne etapy leczenia były dokładnie tłumaczone - wiadomo było czemu ma służyć każda nowa sprężynka, gumka czy drucik. Obie panie doktor są bardzo profesjonalne i pomysłowe (co oczywiście poparte jest dużą wiedzą i doświadczeniem) i z pewnością nie usłyszycie tutaj "nie da się" albo "tak już musi zostać". Jeśli dane podejście z jakichś powodów nie przynosi efektów, próbują znaleźć inny sposób, a potem kolejny i jeszcze następny, więc jeśli okaże się, że trzeba pójść na drobny kompromis możecie być pewni, że wszystkie triki zostały już wykorzystane :). Wielkim plusem jest znany na samym początku łączny koszt leczenia, wiemy na co się piszemy, nie ma więc mowy o żadnych nieporozumieniach. Cały zespół jest bardzo miły i profesjonalny, świetne podejście do pacjenta. Niedawno zdjąłem aparat i końcowy efekt naprawdę przerósł moje oczekiwania. Wszystkim niezdecydowanym z czystym sercem mogę polecić gabinet pani Małgorzaty.

lek. dent. Małgorzata Klimkowicz

Bardzo się cieszymy, że się udało i że jest Pan zadowolony.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ortodoncja Małgorzata Klimkowicz leczenie ortodontyczne

Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu leczenia, obsługi oraz samego efektu. Już na początku określany jest cały koszt leczenia, który możemy podzielić na wygodne dla nas raty, bez naciągania na dodatkowew koszty i dodatkowe wizyty. Wszystkie wizyty dopasowane godzinowo do pacjenta, w razie nagłych wypadków (zmian spotkań z winy pacjenta) nie ma problemu z przesunięciem wizyty i ustaleniem nowego terminu. Pani doktor i cały personel bardzo przyjazny i pozytywnie nastawiony do pacjenta. Plan leczenia korygowany na bieżąco, czas może się skrócić lub wydłużyć, to wszystko zależy od pacjenta i jego wady. Cieszę się, że wybrałam gabinet Pani Małgorzaty, polecam wszystkim niezdecydowanym.

lek. dent. Małgorzata Klimkowicz

Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację naszego gabinetu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ortodoncja Małgorzata Klimkowicz leczenie wad zgryzu

Jak najbardziej polecam! Jeszcze przed założeniem aparatu ( system Damona) znałam koszty leczenia, mogłam zobaczyć przewidywane rezultaty ( otrzymalam wizualizacje zmian) oraz znałam czas leczenia. Każda wizyta w miłej atmosferze. Widać ze Pani doktor nie poprzestaje na laurach. Cały czas śledzi nowinki w świecie ortodoncji, uczęszcza na różne kursy( w poczekalni można znaleźć cały segregator różnych certyfikatów). Jestem świeżo po zdjęciu aparatu i nie spodziewałam się ze będzie to wyglądało tak dobrze. Pani doktor naprawdę wie co robi i mam do niej pełne zaufanie. Polecam z całego serca, bo jeszcze nie spotkałam lekarza który wykładałby tyle serca i pasji w to co robi. Dziękuję Pani doktor i do zobaczenia za kilka miesiący na wizycie kontrolnej ;)

lek. dent. Małgorzata Klimkowicz

Bardzo dziękuję za tak miłą opinię, cieszę się że jest Pani zadowolona z leczenia. Małgorzata Klimkowicz


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ortodoncja Małgorzata Klimkowicz

Leczenie aparatem stałym ortodontycznym skończyłem ponad rok temu, trwało około 2-ch lat, przyniosło założony efekt który miałem spisany w umowie, pomimo tego pani doktor nie ograniczała się jedynie do warunków umowy, jeżeli była taka możliwość to przy okazji pani Małgorzata "naciągała, prostowała" co tylko było możliwe aby całkowity efekt również wizualny był jak najlepszy. W gabinecie pomagały stażystki, jednakże wszystkie główne decyzje i znaczące zabiegi wykonywała sama pani Małgorzata, była również przy każdej wizycie. Ważne rzeczy to: umowa (+raty), znany koszt i czas leczenia, rozsądna cena, indywidualne podejście, dostępność w umawianiu się na wizyty, parking. Polecam,

lek. dent. Małgorzata Klimkowicz

Bardzo nam miło, że wystawił nam Pan tak dobrą opinię i że po zakończonym leczeniu nie żałuje Pan wyboru naszego gabinetu. A tak przy okazji, osoby pracujące ze mną w gabinecie tylko wyglądają na stażystki ale to już lekarze z pełnym prawem wykonywania zawodu.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ortodoncja Małgorzata Klimkowicz

Niedawno zakończyłem leczenie aparatem Damon u pani Małgorzaty i efekt był zaskakujący. Większość ludzi z mojego otoczenia było pod wrażeniem. Pani doktor przez cały okres starała się wszystko na bieżąco tłumaczyć, wyjaśniać, czasem pewnie z dozą cierpliwości. Żadna wizyta nie była głuchym milczeniem, wręcz przeciwnie - to nie tylko tematyka związana z leczeniem, ale również zwyczajna, luźna rozmowa i przyjemna atmosfera. Nie można pominąć tutaj innych Pracowników - zawsze uśmiechnięci i przede wszystkim profesjonalnie podchodzący do zawodu, dlatego dziwię się, że gdzieś na stronie ktoś narzekał na stażystów. Zawsze byłem w dobrych rękach. Pani Bożenka, która odpowiadała za rejestrację - opanowanie, cierpliwość i uśmiech, pełen profesjonalizm. Co więcej, może wydawać się to dla innych nieistotne, ale nigdy nie poczułem się tam, jak człowiek, którego się nie pamięta. Zawsze,gdy wchodziłem, byłem witany po imieniu. Gdy tylko pojawił się jakiś problem, szybko znajdowała godzinę, gdzie mogła upchnąć awaryjną wizytę.No i oczywiście samo leczenie - efekty w moim przypadku bardzo szybko stały się zauważalne. I choć wcześniej nie bardzo chciało mi się uśmiechać, to teraz po prostu się szczerzę (!). A same zamki Damona kompletnie nie przeszkadzały; jeśli coś zabolało, to było to naprawdę bardzo sporadycznie. Sam system płatności, jak dla mnie w porządku. Zapłaciłem raz i nie musiałem płacić za kolejne wizyty. Znajomi, którzy chodzą do ortodonty, słysząc to zazdroszczą mi, gdyż nie jest dla nich czymś przyjemnym wydawać co miesiąc prawie 200 zł i wcale nie wynosi ich to taniej. Podsumowując - jestem bardzo zadowolony i polecam.

lek. dent. Małgorzata Klimkowicz

Dziękuję za wystawioną opinię w imieniu swoim jak i współpracowników, bardzo nam było miło przeczytać tak miłe słowa. Cieszę się, jeśli rzeczywiście udało mi się "przywrócić uśmiech" na Pana twarzy.


Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam !!! Pełen profesjonalizm, dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Solidnie i rzetelnie zajmuje się pacjentem.


K
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam Pania Doktor, wlaśnie zdjęto mi aparat, jestem mega zadowolona z efektów, mimo że leczenie było przyspieszone na moją prośbe z przyczyn osobistych. Efekt końcowy bardzo zadowalający. Wielkim plusem jest cały koszt leczenia przedstawiony z góry i nie ma możliwości ze wyjdzie cos wiecej. Możliwa platność w ratach, bardzo dogodnych. Cała obsługa bardzo sympatyczna. Gorąco polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani,Miałam poważną wadę ale została ona skorygowana.Pani Doktor jest bardzo miła.POLECAM!!


I
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam leczenie w gabinecie Pani Doktor, moja dość poważna wada została znakomicie skorygowana i teraz mogę się cieszyć pięknym uśmiechem. Koszt całego leczenia jest oszacowany z góry, płatności dokonuje się w ratach, dlatego nie ma obawy, że lekarz "naciągnie nas" na kolejne wizyty. Pani Doktor jest bardzo dokładna i cierpliwa, wysłuchuje odczuć i sugestii pacjentów, w razie wątpliwości - wszystko wytłumaczy. Również zespół asystentów i lekarzy w gabinecie z wielką precyzją wykonuje powierzone zadania. POLECAM


M
Użytkownik zweryfikowany

Właśnie skończyłam leczenie aparatem stałym i jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor jest świetnym fachowcem. Widać, że cały czas jest na bieżąco z nowymi metodami leczenia i poszerza stale swoja wiedzę. Jako pacjentka darzę Panią Doktor wielkim zaufaniem. Podczas leczenia wiedziałam, że jestem w dobrych a prawdopodobnie nawet najlepszych rękach.
Bardzo podoba mi się to, że Pani Doktor mówi pacjentowi o wszystkim co robi, wyjaśnia bardzo dokładnie. Szkoda, że niewielu lekarzy tak traktuje pacjentów.
Organizacja wizyt jest bardzo dobra. Nigdy nie zdarzyło mi się czekać długo na wizytę. Rzadko zdarzały się opóźnienia i to niewielkie.
System płatności - świetny. Wiemy przed rozpoczęciem leczenia, ile dokładnie będzie nas ono kosztować, niezależnie od długości jego trwania. Nie było żadnych niespodzianek. To bardzo uczciwe podejście.
Pani Doktor jest do tego bardzo sympatyczna zarówno w stosunku do pacjentów jak i współpracowników. Wyczuwa się miłą i życzliwą atmosferę pomiędzy pracownikami gabinetu.
No i najważniejsze - efekt leczenia jest bardzo dobry. Warto było się pomęczyć i zyskać proste, piękne zęby.

Moja opinia może trochę brzmieć jak reklama, ale naprawdę nie mam nic do zarzucenia Pani Doktor. Poziom jej usług jest na najwyższym poziomie. Zdecydowanie wszystkim polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Skanowanie łuków zębowych zamiast tradycyjnych wycisków - skaner I-Tero! Leczenie nakładkami INVISALIGN Indywidualne plany leczenia z komputerową wi...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Ortodoncja

Powiązane wyszukiwania