dr n. med.

Małgorzata Jezierska

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

143 opinie +dodaj

Umów wizytę
77 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Tel www.galaktyka-zdrowia.pl Jestem specjalistą otorynolaryngologii oraz otorynolaryngologii dziecięcej. Mam wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Moja indywidualna praktyka… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Sikory 7
  44-100 Gliwice, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Wizyta pierwszorazowa od 200 zł
  Wizyta kwalifikująca do zabiegu od 400 zł
  Badanie słuchu bera od 200 zł
  Endoskopowa ocena krtani od 20 zł
  Terapia niedosluchu centralnego 1 sesja 50 zł
  Wideootoskopia od 10 zł
  Wizyta kontrolna od 150 zł
  Impedancja z tympanometrią od 20 zł
  Endoskopowa ocena nosogardła od 20 zł
  Diagnostyka " niedosluchu centralnego" (apd) od 300 zł
  Audiogram 20 zł

  więcej

 • Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Sikory 7 w Gliwicach
  44-100 Gliwice, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
143 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Nie zdecydowanym polecam z czystym sumieniem. Do gabinetu Pani Doktor trafiłem z polecenia ale nie ukrywam ze zastanawiałem się nad wizytą gdyż mam daleką drogę dojazdu. Powiem krótko nie wyobrażałem sobie że tak fajnie może przebiegać wizyta u lekarza.
  Choć moja córka płakała na początku wizyty to Pani Małgorzata spokojnie tłumaczyła w szczegółach przebieg leczenia. Doświadczenie, wiedza i umiejętność podejścia do dziecka sprawiły że córka nie chciała wyjść z gabinetu bo tak dobrze się tam czuła.Pozdrawiam Panią doktor i wszystkich czytających opinie.

 • D
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: przewlekły ból gardła u nastolatka

  Wizyta przebiegła bardzo dobrze - Pani doktor jest spokojna i konkretna. Syn trochę bał się badania (przez nos) ale poszło szybko i sprawnie. Świetnie wyposażony gabinet, wizyta dokładnie o ustalonej wcześniej godzinie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Pani Doktor o szerokiej wiedzy. Podejście do pacjenta bardzo miłe, delikatne. Tłumaczy wyczerpująco. Proponuje różne rozwiązania problemu. Gabinet wyposażony w specjalistyczne sprzęty. Bardzo polecam Panią dr :).

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Chodzimy z córka od roku.
  Dzięki Pani Doktor córka została wyleczona z zapalenia zatok( zrobiona punkcja zatok, oczywiscie w szpitalu) przez co od razu lepiej słyszy, (założone dreny). Niestety infekcje powracały więc zapadła decyzja że jednak trzeba wyciąć trzeci migdał.Gdy tylko mamy jakiś problem laryngologiczny to zawsze można liczyć na Doktor Jezierską. Pani Doktor zawsze uśmiechnięta, bardzo sympatyczna, cierpliwa, wszystko pokazuje oraz tłumaczy co będzie robiła. Gabinet bardzo dobrze wyposażony. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: trzeci migdal, zapalenia uszu

  Lekarz z powolania. Wspaniały kontakt z dziecmi, świetny sprzet. Pani doktor wszystko dokładnie I cierpliwie tłumaczy. Jestesmy po zabiegu u pani doktor I nadal w razie potrzeby pod jej opieką. Mój synek bardzo lubi wizyty a ja jestem pewna ze jest w dobrych rękach. Profesjonalizm, zyczliwosc, ogromna wiedza- cechuja pania doktor. W razie konieczności będziemy wracać i zawsze polecać.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny lekarz, bardzo dobrze wyposażony gabinet, fajnie było zobaczyć wnętrze ucha i nosa na ekranie komputera. Wnikliwa i wyczerpująca diagnoza, metody postępowania w przypadku choroby- ogólnie jesteśmy bardo zadowoleni.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i sympatyczna dr Małgorzata Jezierska ,podejście do dzieci super wszystko dokładnie wytłumaczyła możliwości leczenia teraz czekamy na zabieg, Pozdrawiamy

 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Polecam, szczegolnie dla malych dzieci bardzo dobre podejście, Pani doktor jest uprzejmą, miłą osobą, co niestety nie jest tak czesto spotykane w srodowisku lekarskim.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: choroba

  Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Poprawa stanu zdrowia syna po zaaplikowaniu przepisanych medykamentów. Za miesiąc wizyta kontrolna. Polecam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr profesjonalnie podchodzi do każdego małego pacjenta. Miła, sympatyczna, wszystko wyjaśni, szuka najlepszego rozwiązania. Szczerze polecam każdemu :-))

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Tel www.galaktyka-zdrowia.pl

  Jestem specjalistą otorynolaryngologii oraz otorynolaryngologii dziecięcej. Mam wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie.
  Moja indywidualna praktyka lekarska działa od 2006 roku. Obecnie gabinet znajduje sie w Gliwicach przy ulicy Sikory 7, w centrum medycznym Galaktyka Zdrowia. Przyjmuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. W gabinecie istniej możliwość pełnej diagnostyki wszystkich zaburzeń słuchu w każdej grupie wiekowej. Diagnozujemy równiez APD - zaburzenia przetwarzania słuchowego, potocznie zwane "niedosłuchem centralnym". Prowadzimy terapie w oparciu o wynik testu, indywidualnie dostosowana do potrzeb dziecka. Metoda, ktora stosujemy jest aktualnie najlepszym narzędziem diagnostycznym. Daje rownież możliwość weryfikacji postępów w leczeniu i rehabilitacji.

  Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałam w 2005 roku obroną rozprawy doktorskiej zatytuowanej „Wyniki badań słuchu u wybranej populacji dzieci szkół podstawowych województwa śląskiego”.

  Mam to szczęście, że w pracy realizuję swoje pasje związane z zagadnieniami fizjologii i patologii zmysłu słuchu. Mam świadomość poważnych konsekwencji niedosłuchu u dzieci dlatego też ogromną satysfakcję przynosi mi diagnozowanie i leczenie schorzeń uszu, zwłaszcza gdy udaje mi się uzyskać poprawę słuchu. Zajmuję się również leczeniem schorzeń nosa, gardła i krtani zarówno u dzieci
  jak i u dorosłych.

  www.galaktyka-zdrowia.pl
  Rejestracja telefoniczna lub internetowa przez profil "znany lekarz"
  codziennie 8.00 - 21.00 lub poniedziałek- czwartek 12-14 lub SMS

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna