lek.

Małgorzata Janik-Podgórska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

10 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Swoje pierwsze kroki w dziedzinie ortodoncji stawiała pod okiem francuskich specjalistów podczas stypendium w Paryżu oraz prof. dr hab.… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N

  Bardzo Polecam! Pani doktor jest przyjemna, bardzo miła, sumienna i dokładna w tym co robi. Opisuje dokładnie co po kolei będzie robiła. Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani doktor!

 • J

  Mocno polecam! Jestem bardzo zadowolona z usług i efektów pracy Pani Doktor. Zawsze serdeczna, sumienna i precyzyjna, jak zegarmistrz:) Leczenie zakończone z powodzeniem. Zawsze cierpliwie i kompetentnie odpowiadała na moje pytania. Wiedziałam na jakim etapie jest moje leczenie, co jest robione i dlaczego. To bardzo ważne, gdy lekarz ma czas i ochotę, by wszystko spokojnie wytłumaczyć. Dziękuję! Polecam wszystkim, którzy cenią profesjonalizm!

 • Nie polecam, ceny z kosmosu mocno przesadzone, brak zdecydowania w formie leczenia, a co za tym idzie leczenie wydłużone i bardziej kosztowne, podsumowując lekarz nie godny polecenia, Proszę nie pisać, że to ceny świadczą o profesjonalizmie. Jest wielu bardzo dobrych stomatologów w Radomiu, którzy gwarantują wysoką jakość usług za rozsądną cenę. Zdecydowanie odradzam wizytę, jeżeli chcecie, aby waszymi zębami zajął się ktoś profesjonalny i uczciwy radzę nie wybierać tego gabinetu.

 • K

  Bardzo mila Pani doktor, zna sie na rzeczy. Bylam na pierwszej wizycie i jestem zadowolona. Polecam

 • P

  Pani doktor kompletnie nie informuje pacjenta w jakim celu stosuje dane metody i jaki mają przynieść efekt. A ceny za wizytę bardzo mocno przesadzone....

 • I

  Świetny lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, które można zauważyć już na pierwszym spotkaniu.
  Dzisiaj cieszę się moim pięknym uśmiechem. Zaznaczam, że moja wada była bardzo skomplikowana. Zaczęłam leczenie ortodontyczne jako dojrzała pacjentka a teraz minęło już 5-ęć lat od zdjęcia aparatów stałych. Ostatnio odwiedziłam moją Panią Doktor, gdzie jak zawsze zostałam bardzo mile przywitana.
  Cieszę się, że spotkałam takiego ORTODONTĘ i dziękuję.

 • M

  Gorąco polecam! Korzystałem z usług Pani Doktor Janik w latach 2006-2007. Jest bez wątpienia autorką mojego pięknego uśmiechu. Bardzo kompetentny lekarz! Wyróżnia ją bardzo serdeczne podejście do pacjenta i ogromne doświadczenie! Oby więcej takich lekarzy!

 • Byłem leczona przez Panią Doktor Janik w Radomiu w latach 2005-2006 i bardzo chcę podziękować Pani Janik za pomoc w moim problemie! Bardzo dziękuje za to z jakiego stanu wyprowadziła moje zęby i za to, że teraz mogę cieszyć się pięknym uśmiechem! Zdecydowanie polecam! Pani Janik jest fachowcem w swojej dziedzinie a dodatkowo cechuje ją niesamowite podejście do pacjenta! Oby więcej takich lekarzy!

 • A

  Bardzo mocno polecam! Ortodontka ze swietnym podejsciem i ogromnym doswiadczeniem. Leczenie oczywiscie przebieglo pomyslnie, czego efekty widac do dzisiaj.

 • S

  Polecam, bardzo dobra, doświadczona ortodontka. Najbardziej kompetentny stomatolog z jakim miałem do czynienia, super podejście do pacjenta. Pani doktor przed rozpoczęciem leczenia bardzo dokładnie i rzetelnie przedstawiła plan leczenia, bez problemu odpowiadając na wszystkie pytania rozwiała wszystkie wątpliwości. Od leczenia ortodontycznego minęły już 3 lata, a moje zęby nadal są idealnie proste. Kilku moich znajomych też było pacjentami Pani Janik i wszyscy są teraz w posiadaniu pięknych uśmiechów :) Polecam wszystkim!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Swoje pierwsze kroki w dziedzinie ortodoncji stawiała pod okiem francuskich specjalistów podczas stypendium w Paryżu oraz prof. dr hab. n. med. Anny Komorowskiej w Zakładzie Ortodoncji i Ortopedii Twarzowo-Szczękowej w Akademii Medycznej w Lublinie. Z Francji do Radomia wróciła we wczesnych latach 90 i w swoim gabinecie przy ul. Przeskok 8 jako "ORTO-PROFIL" stała się pionierem nowoczesnej ortodoncji. Po 2000 roku powstała spółka "ORTO PROFIL ROMA" przy ul. Marickiej 5/7 w ramach, której to dr Janik oferowała swoje usługi. W 2012 roku doszło do rozwiązania spółki. Obecnie dr Janik przyjmuje w gabinetach:
  ORTO-LIVE przy ulicy Lekarskiej 2A w Radomiu,
  DENTAL GLAMOUR przy ul. Opaczewskiej 15 w Warszawie,
  ORTOLAN przy ul. Popularnej 8/10 w Warszawie..


  Uczestnicząc w wielu kongresach ortodontycznych w kraju i za granicą stale pogłębia swoja wiedzę, oferując dzięki temu swoim pacjentom wszystko to co najlepsze w dziedzinie ortodoncji.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna