lek.

Małgorzata Futyma- Jędrzejewska

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

25 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Jestem starszym asystentem w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie na Oddziale Neurologii. Systematycznie podnoszę kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, kursach i… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Pani Doktor jest cudownym i wrażliwym człowiekiem, ma bardzo dużą wiedzę i myśli. Połączenie tych wszystkich cech jest niezwykle rzadkie i niezwykle wartościowe zwłaszcza u lekarza. Odwiedziłam przez ostatnie 6 miesięcy wielu lekarzy a była tą jedyną Osobą która o pewne rzeczy spytała i poświęciła mi bardzo,bardzo dużo swojego bezcennego czasu. Pani Doktor bardzo dokładnie bada pacjenta i podejmuje odpowiednie działania. Mogę z pełną odpowiedzalnością polecić Panią Doktor każdemu choremu człowiekowi a proszę mi wierzyć-wiem co piszę. Kochana Pani Doktor proszę się nie zmieniać i dalej iść pod prąd i tak jak dotąd kierować się sercem i wykorzystywać swoją wiedzę i możliwości.
  Pacjentka i jednocześnie lekarz od 30 lat
  Marzena Milanowska-Kuś

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje neurologiczne

  Wspaniały lekarz i człowiek, jak mało kto rozumie problemy niepełnosprawnych. Bardzo dokładna, ma czas dla pacjenta, uważnie słucha, mój syn autysta z padaczką jest bardzo trudnym przypadkiem. Bardzo polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani Doktor słucha pacjenta, jest cierpliwa i wnikliwie tłumaczy proces choroby. Wizyta odbywa się bez pośpiechu, dokładnie przeprowadza badanie, skrupulatnie prowadzi wywiad, ma indywidualne podejście do pacjenta. O ewentualnym złym stanie zdrowia informuje rzeczowo ale z wyczuciem, starając się wszystko dokładnie wyjaśnić i odpowiedzieć na każde pytanie.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Bardzo dobry lekarz. Uważnie słucha pacjenta. Odpowiada na każde pytanie. Mój przypadek jest dosyć trudny ponieważ mam zmiany demielinizacyjne ale na wizycie dostałam dużo cennych wskazówek . Wizyta trwała dlugo i bez posiechu. Polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Świetny lekarz, z ludzkim podejściem do pacjenta. Wyjaśnia konkretnie wszystko, odpowiada na każde pytanie, interesuje się pacjentem.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u pani dr Małgorzata Futyma-Jędrzejewska odbyła się w miłej atmosferze,pani dr cierpliwie wysłuchała,następnie bardzo obszernie,wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie zadane pytania, dokładnie poinformowała o problemie i sposobie leczenia.Jestem mile zaskoczona wiedzą i kompetencją jaką pani dr posiada,na pewno będę kontynuowała leczenie u pani dr Małgorzaty Futyma -Jędrzejewskiej.Polecam 100%

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w ostatnim czasie. Pani Małgorzata jest godnym polecenia neurologiem ze względu na jej dużą wiedzę i podejście do pacjenta. Już od pierwszych chwil podczas wizyty stwarza miłą atmosferę, jest spokojna i uśmiechnięta. Dokładnie przeprowadza badanie a następnie rozmawia z pacjentem i odpowiada na każde pytanie, przy czym sama dopytuje o wiele rzeczy. Wizyta trwa około 30minut, także to świadczy tylko o tym iż pacjent nie jest potraktowany jako jeden z wielu, którego trzeba jak najszybciej się pozbyć. Jestem bardzo zadowolona i polecam z całego serca wizytę u tak wspaniałego lekarza!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Po złej diagnozie bardzo szybko i profesjonalnie potwierdziła że tato nie ma padaczki, którą pomylono ze zwykłymi drgawkami przy omdleniu.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: drgania mięśni ciała

  Wizyta u Pani Małgorzaty była moją pierwszą u neurologa i powiązaną z (między innymi) problemami natury mentalnej. Z oczywistych względów miałem pewne obawy o przebieg wizyty i wrażania po niej. Pani Małgorzata przerosła moje wszelkie oczekiwania. Jest przemiłą, uprzejmą i dokładną osobą. Cierpliwie odpowiadała na każde nawet najgłupsze bądź najbardziej delikatne pytanie i tłumaczyła wszystko tak żeby pacjent zrozumiał dokładnie na czym stoi i z czym jest problem. Jeśli miałbym komuś opisać jak wyobrażam sobie idealną wizytę u lekarza to w tej chwili wystarczy, że opiszę przebieg wizyty z Panią Małgorzatą. Polecam absolutnie wszystkim, a przede wszystkim tym, którzy poszukują lekarza, z którym chcieliby rozpocząć swoje leczenie - ciężko mi jest sobie wyobrazić lepszego przewodnika.
  Pani Małgorzata to nie tylko profesjonalista - to przede wszystkim świetny człowiek, a to niezwykle cenne i przy tym (niestety) rzadkie.
  Pozdrawiam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu i uwagi, odpowiadała na wszystkie pytania i wątpliwości. Jest miła, przystępna, konkretna i ma ogromną wiedzę. Nie czułam pośpiechu, z którym spotkałam się w wielu gabinetach. Zostałam dokładnie zbadana, Pani Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, postawiła wstępną diagnozę, zleciła dalsze badania i omówiła przebieg leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i czekam na efekty leczenia. W 100% polecam

Pytania pacjentów (20)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem starszym asystentem w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie na Oddziale Neurologii. Systematycznie podnoszę kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach naukowych. Zdobytą wiedzę wykorzystuję na co dzień w pracy z pacjentami.

Specjalizacje

 • Neurologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

 • Wybrane aspekty epidemiologiczne i kliniczne pacjentów z zespołami korzeniowymi.

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Izby Lekarskiej