Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

Wróblewskiego 18 lok 11, Puławy
Margo Medycyna Estetyczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
Kowalskiego 302 lok 27/L, Dęblin
przychodnia dęblin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
Rynek 14, Dęblin
Gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Kowalskiego 302 lok 27/L, Dęblin

przychodnia dęblin


Rynek 14, Dęblin

GabinetKowalskiego 302 lok 27/L, Dęblin

100 zł

przychodnia dęblin

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: przychodnia dęblin konsultacja pediatryczna

Odradzam tą lekarkę. Podejście tej lekarki do pacjenta jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Ale do rzeczy. W ogóle nie słucha ani nie zwraca uwagi na to co się do tej Pani mówi. Nie wykazuje empatii w stosunku do dziecka. Wypisała za słaby lek mimo ,że wymagało ono mocniejszego. Bagatelizowała stan zdrowia dziecka i skupiała się na rzeczach mało ważnych w perspektywie lekarza. Nie osłuchała dziecka z należyta dokładnością. Po czym stwierdziła ze dziecko jest zdrowe. Dzień po jej "wizycie” okazało się ze dziecko ma zapalenie płuc.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Margo Medycyna Estetyczna bóle głowy, kregosłupa

Pierwszy lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość. Pani doktor zleciła szereg badań, które mogę wykonać w ramach NFZ oraz przepisała kilka leków. Wspaniały człowiek, można porozmawiać na wszystkie nurtujące problemy, doradzi, pomoże, oby jaki najwięcej takich lekarzy. Pani Doktor jest bardzo miła, wysłucha dokładnie co pacjent ma do powiedzenia, proponuje różne opcje leczenia. dzięki niej pozbyłam się przez NFZ guza oponiaka w głowie, za co jestem jej niezmiernie wdzięczna.


G
Użytkownik zweryfikowany

NEGATYWNA OPINIA!!! Zazwyczaj jestem powściągliwa w wydawaniu opinii o kim kolwiek, zwłaszcza kiedy piszę w internecie. P.dr M.Flak znam od 20 lat. Po raz pierwszy zetknęłam się z tą osobą w przychodni na Partyzantów w Puławach, kiedy chorowały moje dzieci. Na szczęście nie byłam zdana wyłącznie na dr Małgorzatę Flak. Unikałam tej lekarki jak ognia. Dzieci leczyłam u innych lekarzy.
Teraz kiedy dzieci są duże rzadko korzystam z porady lekarskiej gdyż nie chorują prawie wcale. Niekiedy jednak trafiam do przychodni i jeżeli nie ma innego lekarza korzystam z porady pani dr Flak. Przeważnie trafiam na lekceważenie moich pytań i obaw, nawet jeżeli proszę o konieczne badania czy zwolnienie lekarskie otrzymuję odpowiedź że nie jest to potrzebne, a dolegliwości to symulanctwo. Przykłady: Syn miał uraz golenia, zgłosił się do przychodni i akurat, niestety do dr Flak. Muszę wspomnieć, że syn rzadko decyduje się iść do lekarza, nie ma w zwyczaju skarżyć się na swoje samopoczucie. P.dr stwierdziła, że przesadza, że nic się nie stało i nie dała skierowania na RTG. Po długim czasie okazało się że kość była ukruszona. Było to około roku temu, a do tej pory go boli. Mąż cierpiał na boleści brzucha, po miesiącu "wypchnęłam" go do lekarza, trafił do dr Flak, stwierdziła że źle się odżywia, je za dużo mięsa, mało warzyw, nie zleciła żadnych badań czy analiz, nawet podstawowego badania krwi, czy moczu. Standardowo zaleciła gimnastykę i stwierdziła brak ruchu, muszę tu nadmienić że mąż codziennie ćwiczy minimum pół godziny i wtedy jadł przeważnie warzywa i kaszę-akurat w poście nie jadł mięsa :/
następny i ostateczny powód napisania przeze mnie tej opinii na forum to mój wypadek. Zgłosiłam się do dr Flak po upadku ze schodów. I mimo że bardzo rzadko idę do lekarza, tym razem musiałam bo ból stopy nie przechodził. Nie dostałam nawet standardowego skierowania na RTG, dr stwierdziła ze to tylko stłuczenie a bez opuchlizny i sinienia nie ma wskazań że to poważne. Zwróciłam uwagę p. dr że mam nietypowe objawy przy złamaniach. Na zewnątrz skóry nic nie widać, brak obrzęku i siniaków, przy czym ból nie ustaje i jest specyficzny. Nie dostałam skierowania na prześwietlenie, ani do specjalisty-np ortopedy. Po jakimś czasie zgłosiłam się ponownie do poradni bo nadal ból nie przechodził mimo że się oszczędzałam, ponownie dostałam środki p.bólowe. Mam pracę gdzie trzeba dużo chodzić, mimo to nie dostałam skierowania na RTG. Po miesiącu trafiłam do innej p.doktor i dostałam skierowanie do ortopedy, po dwóch tygodniach dostałam się do specjalisty-ten od razu zlecił RTG i na zdjęciu nawet laik zobaczyłby złamanie! Czyli po półtora miesiąca od wydarzenia upadku kość się nie zrosła. Dr Flak nadal twierdzi-mając wynik "przed nosem" że nie był to błąd diagnozy.
I nie jest tu najbardziej oburzającym fakt błędu, ale brak samokrytycyzmu i odwagi przyznania się do błędu- P. dr Flak nadal twierdzi że nie było podstaw do skierowania na badanie RTG.Podczas tych wydarzeń doszło jeszcze do innych drobniejszych błędów popełnionych przez P. dr- np przy wypisywaniu zwolnienia, ale bezczelnie wręcz przesunęła odpowiedzialność na innych. Człowiek ma prawo do błędów, ale niech się do nich przyznaje.
Jestem bardzo zawiedziona.
GAJA


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo negatywnie oceniam Panią Małgorzatę Flak. Mam nadzieję że mój wpis będzie przestrogą dla innych rodziców. Zgłosiliśmy się do Pani Dr z naszą 7 miesięczną córeczką. Mała miała gorączkę w granicach 39 stopni a poza tym żadnych innych objawów. Pani dr po pierwsze była niemiła podczas wizyty, potraktowała nas bardzo obojętnie. Stwierdziła u małej zapalenie dróg oddechowych i spływający katar chociaż zaznaczaliśmy że dziecko kataru nie ma. Bez zlecenia jakichkolwiek badań przypisała antybiotyk w bardzo bolesnych zastrzykach i dodatkowo inne leki. Nie zgadzaliśmy się z tą diagnozą ale jak dziecko w nocy znowu dostało dużej gorączki więc postanowiliśmy zaufać wiedzy i doświadczeniu Pani dr. Wykupiliśmy zastrzyki i podawaliśmy je przez dwa dni córci. Po dwóch dniach mała dostała wysypki, zgłosiliśmy się do lekarza rodzinnego i po wykonaniu badać okazało się że to 3 dniówka bez jakichkolwiek bakterii w organiźnie. Jak widać nie zawsze należy się sugerować diagnozą lekarza który bardzo olewczo podchodzi do dziecka bo dziecko cierpi na tym najbardziej. Stanowczo odradzam Panią dr a jeśli ktoś już do Pani dr trafi to zalecam czujność !!!


E
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani doktor trafiłam przez przypadek. Akurat traf chciał, że kiedy przyszłam przyjmowała tylko ona, przychodnia miała wtedy remont. Zarejestrowałam syna do dr Flak i w oczekiwaniu w kolejce sprawdziłam co to za lekarz w internecie. Natrafiłam właśnie na ten portal... i byłam przerażona opiniami jakie przeczytałam... Ale przyszła nasza kolej i dzisiaj dziękuję Bogu, że trafiłam na dr Flak! Po tułaczce od lekarza do lekarza na nocnych dyżurach w końcu ktoś postawił jasną diagnozę! Niezrozumiałe są dla mnie negatywne komentarze sprzed ponad roku. Ale wnioskuję, że skoro wymienieni w postach lekarze już w tej przychodni nie przyjmują, to albo była to antyreklama, albo z innych słusznych przyczyn ci państwo już nie przyjmują. POLECAM DR FLAK!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry pediatra, lekarz rodzinny w jednym (ma 2 specjalizacje). Przychodząc do Pani Doktor rodzina oszczędza na czasie. Nigdy nie robi problemów, zawsze chętnie nas przyjmie mimo, że czasem nie ma już numerków. Chyba jedyny puławski lekarz, który zaczyna leczyć od metod naturalnych, zmuszając nasze organizmy do walki z chorobą. Tak jak pisali poprzednicy- uważam, że antybiotyk jest ostatecznością. Gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

jestem samotnym ojcem wychowującym syna i mam kontakt z panią doktor M Flak która leczy mojego syna jestem bardzo zadowolony bo ma dobry kontakt i podejście do dzieci leczy różnymi metodami i są bardzo dobre a antybiotyk to jest konieczność ,,,,,,Bardzo dziękuję za dobre diagnozy...


K
Użytkownik zweryfikowany

odkąd jest mojm lekarzem rodzinnym jestem bardzo zadowolona mam wreście rozpoznaną chorobę ,bardzo słucha pacjenta i dobrze stawia diagnozę .bardzo współpracuje z pacjentem ......Jest przyjaznym lekarzem........


J
Użytkownik zweryfikowany

Z porad tejże Pani Doktor korzystam mniej więcej od roku. Moje 5- letnie dziecko odkąd zaczęło chodzić do przedszkola było częstym bywalcem przychodni. Infekcja za infekcją i ciągle kończyło się antybiotykami od innych lekarzy. Ludzie! Przecież to nie jest metoda! Nie od dziś słyszałam, że antybiotyki wyniszczają organizm, osłabiają później odporność! Ale co mogłam zrobić, skoro ciągle od kogoś dostawaliśmy antybiotyk. Całkiem przypadkiem trafiłam do Pani doktor Flak i byłam mile zaskoczona. Nareszcie ktoś powiedział mi o innych metodach leczenia. Poleciła bańki, leki wspomagające, nacieranie i oklepywanie plecków dziecku i nawilżanie nosa. Nie pozostawiła dziecka na przyszły tydzień do obejrzenia, lecz poleciła pokazać małą za dwa dni w obawie gdyby coś się miało rozwinąć poważniejszego. Nic się na szczęście nie rozwinęło. Było lepiej. Bardzo polecam! Wnikliwa, poświęca dziecku dużo czasu, bardzo otwarta Pani doktor, dokładnie bada.


K
Użytkownik zweryfikowany

Popieram opinie powyżej. zdecydowanie odradzam wizyty u pani dr FLAK, chyba lepiej wstrzymać się choć 1 dzień albo jechać na ostry dyżur niż odwiedzić z dzieckiem tę panią doktor! na zapalenia ucha dała synowi kropelki a 2 dni później wylądowaliśmy na pogotowiu z ostrym zapaleniem ucha wewnętrznego i zewnętrznego oraz perforacją błony bębenkowej (z ogromną ilością krwi w uchu). nie wspomnę ile dziecko przez te dwa dni się umęczyło z tym bólem, bo ból ucha to podobno coś okropnego - tak powiedział laryngolog na pogotowiu! Przykre


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie