lek. dent.

Magdalena Sukiennicka

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej

86 opinii +dodaj

Lekarz stomatolog Magdalena Sukiennicka ukończyła Pomorską Akademię Medyczna w Szczecinie w 2009 roku. Po ukończeniu studiów podjęła pracę w klinice specjalizującej się w implantach… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
86 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Stomatologiczna "implanty.sukiennicka.pl"Usługa: leczenie próchnicy, most protetyczny

  Nie ma lepszego stomatologa niż pani Magdalena. Pomimo młodego wieku ma na prawde niesamowite zaplecze jeżeli chodzi o umiejętności i profesjonalizm. Przemiła osoba, informuje na bierząco o każdym działaniu i każda wizyta w tym gabinecie kończy się szerokim uśmiechem od ucha do ucha. Z całego serca polecam!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i fachowa obsługa. Wyjaśnienia dotyczące zakresu leczenia, porada na przyszłość. Wyleczenie 2 ubytków i usunięcie kamienia na jednej wizycie. Ceny przystępne.

 • K
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Stomatologiczna "implanty.sukiennicka.pl"

  Polecam w 200 procentach! Dałabym 6 gdyby była możliwość! Przemiłe podejście, bez stresu, a przede wszystkim bez bólu! Usunięcie ósemki gładko i szybko. Naprawdę fachowe i profesjonalne podejście! Ceny też nieduże! Polecam szczerze :) Pani Magda pozostanie moją stała dentystką :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani, zna się na swoim fachu, profesjonalnie i precyzyjnie wykonuje usługi jak i przekazuje wszystkie informacje sama, które chcemy usłyszeć, Polecam wszystkim !!!

 • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Stomatologiczna "implanty.sukiennicka.pl"

  Jestem osobą po traumatycznych doświadczeniach ze stomatologami. Pierwsze wejście do gabinetu jest zawsze u mnie okupione bardzo wysokim ciśnieniem i prawie histerią. Po przeprowadzce musiałam znaleźć nowego lekarza, więc trauma powróciła. Powiem tylko tyle: jeśli w ogóle jest możliwe powiedzieć, że wizyta w tym miejscu może być niemal przyjemnością, to właśnie to chcę napisać o gabinecie dr Sukiennickiej. Delikatność i wrażliwość, z jaką do mnie podeszła jest absolutną dla mnie nowością. Tłumaczyła każdy najdrobniejszy krok, aplikacji znieczulenia prawie w ogóle nie poczułam (najpierw dziąsło zostało znieczulone miejscowo, zanim wbito mi igłę). Wyrozumiała, bardzo sympatyczna, niezwykle dokładna, profesjonalna - tyle mogę powiedzieć. Ja już znalazłam swojego stomatologa :)

 • M

  Super, profesjonalizm, polecam bez zastrzeżeń! 1x aż chce się wracać;)Pani Magda pełen profesjonalizm. Asystentka Pani Magdy super wyczucie rytmu do Piosenek z radia :) Polecam najlepszy stomatolog w mieście!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Stomatologiczna "implanty.sukiennicka.pl"

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.Wizyta dotyczyła implantów , uzyskałam stosowne informacje i zdecydowałam się na zabieg. Profesjonalna obsługa.Ceny bardzo przystępne.Polecam Panią Magdalenę .Warto stawiać na młodych ambitnych lekarzy.Beata .J.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Stomatologiczna "implanty.sukiennicka.pl"

  Wizyta totalnego tchórz o dziwo nie była taka straszna! Pani Doktor bardzo miła, wszystko po kolei wtłumaczyla, przedstawiła możliwości leczenia. Znieczulenie i leczenie bezbolesne! Leczenie przebiegło spokojnie, z troską o pacjenta. Pani Doktor zdecydowanie dba o komfort psychiczny. Kolejna wizyta umówiona. Polecam!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Magdalena sprawiła że po raz pierwszy w życiu nie boję się wizyt u stomatologa. Obsługa bardzo miła,delikatna,opisująca wszystko krok po kroku co co będzie robione . Stomatolog godny polecenia i na pewno polecę

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Stomatologiczna "implanty.sukiennicka.pl"

  Będąc po kilku wizytach jestem bardzo zadowolony i pozostaje nadal pacjentem, pomimo ”zamiłowań” do foteli dentystycznych. Pani doktor jest niezwykle miłą osobą, o zarówno wysokiej kulturze osobistej, jak i zawodowej–pełen profesjonalizm w podejściu do leczonej osoby. Komfort pacjenta jest także bardzo ważny dla Pani doktor, co wiąże się praktycznie z bezbolesnym leczeniem. Przebieg zabiegów tłumaczy wyjątkowo dokładnie, oraz wykonuje z dużą starannością (np. leczenie kanałowe), co zapewne poskutkuje w przyszłości. Gabinet estetyczny, ciepło skomponowany, muzyczka relaksująca. Pełen zakres usług stomatologicznych .Polecam! :-D

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz stomatolog Magdalena Sukiennicka ukończyła Pomorską Akademię Medyczna w Szczecinie w 2009 roku. Po ukończeniu studiów podjęła pracę w klinice specjalizującej się w implantach zębowych, gdzie miała okazję zdobyć ogromne doświadczenie zawodowe. Obecnie prowadzi własny gabinet stomatologiczny, w którym oferuje pełen zakres usług stomatologicznych, spełnia się zawodowo i stale udoskonala swoje umiejętności.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
więcej

Edukacja

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl