Adres

Demeter
Czerwonego Krzyża 21/ lok.147 , Siedlce

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Czerwonego Krzyża 21/ lok.147 , Siedlce

150 zł

Demeter

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • fizjoterapia uroginekologiczna

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Demeter Inny

Wizyty u Pani Magdy zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze, które są najpierw poprzedzone szczegółowym wywiadem odnośnie samopoczucia pacjenta. Pani Magda na bieżąco tłumaczy co będzie robiła przez co jestem świadoma przebiegu całej wizyty, a dodatkowo czuje się komfortowo. Dokładnie jest przekazywana pacjentowi wiedza odnośnie ćwiczeń, które powinien wykonywać w domu. Pierwszy raz czuje, że wizyty u fizjoterapeuty przynoszą zamierzone efekty i to już po w krótkim czasie. Stały kontakt sms jest dodatkowym plusem. Dodatkowo jeżeli komuś zależy na zachowaniu odpowiedniej higieny podczas wizyty u fizjoterapeuty to Pani Magda spełnia te oczekiwania w stu procentach. Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pani Magdaleny.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Demeter konsultacja fizjoterapeutyczna

Polecam Panią Magdę z czystym sumieniem, nawiązuje świetny kontakt z pacjentem, co przekłada się dobrze na przebieg wizyty. Jest bardzo miła i motywująca do działania. Bardzo dobra fizjoterapeutka, która zna się na swoim fachu. Napewno skorzystam w przyszłości z jej usług.

N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Demeter konsultacja fizjoterapeutyczna

Pani Magdalena przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i dokładnie wytłumaczyła zalecane ćwiczenia. Samo badanie i wizyta przebiegła w komfortowej i miłej atmosferze. Bardzo profesjonalne pojęcie do pacjenta. Polecam i na pewno wrócę.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

W ranach wizyty w Aremidzie Pani Magda Stendziak przeprowadziła ze mną rzeczową, profesjonalną wizytę kontrolno-profilaktyczną. Podczas wizyty, która trwała godzinę Pani Magda przeprowadziła szczegółowy wywiad, wysłuchała mnie, przekazała zalecenia, pokazała pomocne ćwiczenia oraz udzieliła odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Po wizycie otrzymałam na maila zapisane zalecenia. Całym sercem polecam Panią Magdę jako bardzo empatyczną i profesjonalną fizjoterapeutkę.To na pewno nie była moja ostatnia wizyta u Pani Magdy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania