dr n. med. Magdalena Staszewska-Cynkier

Internista więcej

Łódź 1 adres

Nr PWZ: 1631895

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi w 1991 roku. Po ukończeniu stażu podyplomowego kontynuując tradycje rodzinne całe swoje życie za...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Choroby wewnętrzne

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy

Karol Wiśniewski

Profil zweryfikowany

Ostatnio byłem z młodszym bratem u Pani Magdaleny, bardzo dobre się nim zajęła, poświęciła czas na wszelkie badania i na tłumaczeniu mu i mi co mu dolega, po co były poszczególne badania oraz jak wróci do zdrowia. Bardzo fajnie się nim zajęła, polecamy z bratem ;)

B

bury.karolina

Profil zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor trafnie zdiagnozowała moją dolegliwość na podstawie wcześniej wykonanych badań oraz EKG. U mnie już wszytko w porządku a dla Pani doktor wielkie dzięki!

Katarzyna Polarska

Profil zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Niesowicie miła i cierpliwa, ale też ma ogromną wiedzę. Jak muszę iść do niej, to wiem, że będę potraktowana bardzo przyjaźnie i dostanę fachową poradę.


P

Przemysław Jarociński

Profil zweryfikowany

Polecam Panią doktor Staszewską-Cynkier! To lekarka posiadająca bardzo rozległa wiedzę i potrafiąca ją wykorzystać, wyprowadziła moje zdrowie na prostą, choć nie było kolorowo. Na tej podstawie chciałbym podziękować Pani doktor i polecić ją innym.


A

Adam123

Profil zweryfikowany

Do pani doktor trafiłem z polecenia znajomego-znajomego, miałem problem z nadmiarem wapnia w organizmie. Nie wymyślała mi chorób jak to robi co drugi lekarz w małym mieście tylko zleciła szereg badań i powoli wszystko się klaruje. Ma się poczucie, że nie jestem w końcu pozostawiony samemu sobie i chyba rzeczywiście ktoś chce mi pomóc.. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że trafiłem na dobrego lekarza.


D

D.Porkas

Profil zweryfikowany

Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, bo indywidualne - nie schematyczne, co przy już nie małym stażu niestety wkrada się do pracy niektórych lekarzy. Miła, sympatyczna i do tego z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zdecydowanie mogę polecić.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania