Adresy (2)

ul.Olszańska 5G, Grzegórzki , Kraków
Centrum Medyczne PROMED (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Sołtysowska 35A, Czyżyny , Kraków
Przychodnia Sołtysowska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu w Katowicach. Obecnie pracuje jako starszy asystent na oddziale otolaryngologii w krakowskim Rydygierze.Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja laryngologiczna


ul. Sołtysowska 35A, Kraków

120 zł

Przychodnia Sołtysowska

Pozostałe usługi

Badania laryngologiczne


ul. Sołtysowska 35A, Kraków

Brak informacji o cenie

Przychodnia Sołtysowska


Badania laryngologiczne dzieci


ul. Sołtysowska 35A, Kraków

120 zł

Przychodnia Sołtysowska


Płukanie zatok


ul. Sołtysowska 35A, Kraków

Brak informacji o cenie

Przychodnia Sołtysowska


Zwykła wizyta


ul. Sołtysowska 35A, Kraków

Brak informacji o cenie

Przychodnia Sołtysowska

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja ślinianki

Operacja była bardzo dobrze zrobiona.Śladu po cięciu prawie nie widać.Pani Dr.bardzo miła,kontaktowa,Bardzo dobra w swoim zawodzie.
Bardzo polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu krzywa przegroda, trzeci migdałek + przerośnięte małżowiny nosowe

Pani doktor bardzo kompetentna i widać że podchodzi fachowo do swojej pracy. Bardzo miła. Czułam się w jej rękach bardzo bezpiecznie i sam zabieg przebiegł bardzo sprawnie ;) Bardzo dobra opieka pooperacyjna jak i sam kontakt z panią doktor. Jestem niecałe dwa tygodnie po zabiegu a efekty są niemal oszałamiające ;) zarówno te w wewnątrz jak i z zewnątrz ponieważ wyprostował się lekko nawet nosek po zabiegu ;) Bardzo polecam i w przyszłości na pewno jeszcze raz skorzystam ;)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trudno znaleźć słowa opisujące to, jak zostaliśmy potraktowani przez panią doktor. Zabieg wstrzyknięcia leku do ucha przez błonę bębenkową odbył się niemal bez znieczulenia, bo pani doktor nie chciało się czekać 20 minut, by środek znieczulający zadziałał. Wskutek zbyt szybkiego podania leku, cały dzień utrzymywał się ból, który wymagał podania dodatkowych środków przeciwbólowych. Dwa dni wcześniej ten sam zabieg wykonywała inna lekarka, więc wiemy, że może nie boleć i można go wykonać delikatniej. Zwłaszcza jeśli chodzi o tak delikatny narząd.
Kompletny brak empatii czy delikatności. Kontakt z panią doktor odbywał się w ramach NFZ. Na pewno z tymi uwagami udam się także do ordynatora oddziału, gdzie pracuje pani doktor. Ogólnie - odradzam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Sołtysowska

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Badanie i wywiad przeprowadzone bardzo dokładnie. W razie innych problemów laryngologicznych na pewno wybiorę się do pani doktor jeszcze raz.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Prostowanie przegrody nosowej, redukcja małżowin nosowych

Lekarz rodzinny skierował mnie z podejrzeniem krzywej przegrody nosowej.
Już na pierwszej wizycie Pani doktor zabrała się do roboty (zamrażanie przegrody nosowej) z racji tego, że termin oczekiwania na zabieg był długi (ponad 1rok). Sam zabieg przebieg bez żadnych komplikacji. Bardzo konkretna osoba i szczerze polecam!
Czułem że jestem w fachowych rękach.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Lekarz bardzo konkretna, wizyta punktualna, niestety Pani bardzo mało kontaktowa, bardzo osłche i szorstkie podejście do dziecka. To byla tylko wizyta profiaktyczna, o fachowosci sie nie wypowiadam..


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Przychodnia Sołtysowska konsultacje laryngologiczne

Niestety dawno nie byłam tak zniesmaczona po prywatnej wizycie. Pani dr nie udzieliła nam żadnej odpowiedzi na nasze pytania związane z problemami synka, wystawila jedynie receptę (nawet bez omówienia dawkowania ) i kazała pojawić się za 2 tyg. Szczerze nie polecam. Pomijam już stracone pieniądze (180 zł!!) do tego czas i nerwy.
Od lekarza na wizycie prywatnej wymagam czegoś więcej. Żałuję że nie doczytałam komentarzy o pani dr - madry polak po szkodzie.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Korzystałem z prostego zabiegu. Pani Doktor wykonała go szybko, dokładnie, profesjonalnie. Wyszedłem zadowolony.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor konkretna, nie cacka się i fachowo podchodzi do sprawy. Przeprowadzała zabieg podcięcia wędzidełka języka u mnie i mojego synka a mnie operowała (wycięcie migdalkòw). Zero komplikacji, majstersztyk robota, zawsze rzetelna informacja, wyczerpująca odpowiedź na każde pytanie. Delikatna ale stanowcza, super lekarz. Nie wiem czego oczekiwała osoba, która dodała negatywny komentarz, może niańki a nie lekarza. Zdecydowanie polecam panią doktor.


Użytkownik zweryfikowany

Poinformowano mnie, że pani doktor posiada "świeżą" specjalizację z laryngologii dziecięcej, dlatego wybrałam się do niej ze swoim niemowlaczkiem. Po godzinnym opóźnieniu zostaliśmy przyjęci. Na początku bardzo zasmucił mnie fakt, że pani doktor w ogóle nie próbowała w żaden sposób zagadać do dziecka, złagodzić strach, zaciekawić. Od razu przystąpiła do badania mojej, rozpłakanej okrutnie, córeczki. Padło stwierdzenie, że nie widać żadnych zmian poza opuchlizną od płaczu (nie wiem więc dlaczego Mała dostała silne krople). Wyszliśmy właściwie z niczym. Następnego dnia udaliśmy się do bardziej doświadczonego laryngologa, który 1) przyjął nas bez kolejki ze względu na niemowlę 2) potrafił (mimo, że mężczyzna) tak zagadać Małą, że nawet nie zdążyła zapłakać 3) jednak coś w nosku zobaczył i postawił trafną diagnozę. A więc bez komentarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu w Katowicach. Obecnie pracuje jako starszy asystent na oddziale otolaryngologii w krakowskim Rydygierze.Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia