mgr

Magdalena Jaskółka

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
104 odwiedziny w ciągu 30 dni

Zapraszam na moje strony: 1) strona poradni: http://jaskolka.dobrydietetyk.pl 2) fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/MagdalenaJaskolkaDietetyk/ 3) Instagram: https://www.instagram.com/magdalena_jaskolka/ E-mail:… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk

  Pani Magdalena to osoba kompetentna o profesjonalnym podejściu do pacjenta. Dzięki indywidualnie dobranemu menu udało mi się zrzucić wagę bez większego trudu. Pani Magdalena to dietetyk z powołania, z prawdziwą pasją. Profesjonalizm i przyjacielskie podejście do pacjentów motywują do zrzucania zbędnych kilogramów. Pani Magdalena to właściwa osoba na właściwym miejscu.
  Szczerze polecam Panią dietetyk Magdalenę.

 • E
  Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk

  Bardzo polecam Panią Magdę, dieta była bardzo smaczna i prosta w przygotowaniu. Waga utrzymuje sie bez efektu jojo. w 4 miesiące 12kg. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk

  Korzystam z planu dietetycznego u pani Magdaleny i jestem zachwycona, polecam każdemu. Wyostrzył mi się zmysł smaku, skóra wygląda dużo lepiej, mam więcej energii do życia i zrzuciłam zbędne kilogramy
  To nie jest zwykła dieta, to jest zmiana sposobu żywienia, która zmienia wszystko.
  Najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.

 • D
  Lokalizacja: Poradnia Dobry DietetykUsługa: otyłość

  Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Magdy! Pani Magda to bardzo ciepła osoba, przed którą nie miałem oporów, żeby się otworzyć i opowiedzieć o swoich problemach. Byłem u wielu dietetyków i za każdym razem miałem wrażenie, że nie chodzi o pomoc, a jak najszybsze skasowanie odpowiedniej kwoty za z góry ułożony plan żywienia - dla wszystkich taki sam. Dopiero Pani Magda podeszła do mojego przypadku kompleksowo i przygotowała indywidualny plan, uwzględniając także wyniki badań, co pozwoliło mi w końcu uporać się z dość dużym nadmiarem wagi i teraz cieszę się piękną sylwetką i nowym życiem! Dziękuję Pani Magdo!

 • H
  Lokalizacja: Poradnia Dobry DietetykUsługa: Nadwaga

  Madzia najlepsza Pani dietetyk pomogła mi w szybkim czasie zrzucić kilogramy.
  Jadłospis bardzo pyszny i nie monotonny a na dodatek syty. Z serca i doświadczenia polecam tylko Madzie.

 • B
  Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk

  Polecam ! Pani Madzia dobiera jadłospis indywidualnie zależnie od potrzeby danej osoby. Wszystko na bardzo wysokim poziomie a dania bardzo smaczne :)

  Magdalena Jaskółka2018-08-08

  Dziękuję :)

 • Pani Madzia jest najlepszym dietetykiem jakiego spotkałam na swojej drodze.W ciągu 9 miesięcy schudłam 30 kg ????????. Dietę ułożona przez Panią Madzie traktuje jako zmianę nawyków żywieniowych. Nie katuje sie. Czasami jak każdy mam zachcianki i dla mnie to normalna sprawa. Ale zawsze wracam do jadłospisu ulozonego przez Panią Madzie i pilnuje godzin 5 posiłków dziennie. Najważniejsza jest kwestia przyzwyczajenia się bo nie oszukujmy się.... początki są trudne..... ????????

  Magdalena Jaskółka2018-08-08

  Pani Aniu, cieszę się Pani sukcesem i dziękuję za miłe słowa :)

 • K
  Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk

  Pani Madzia jest bardo dobrym dietetykiem. Wysłucha, podpowie, zawsze służy dobrą radą a przede wszystkim posiłki są smaczne i szybkie w przygotowaniu! Polecam z całego serduszka!!

  Magdalena Jaskółka2018-08-08

  Cieszę się, że mogłam pomóc :)

 • I
  Lokalizacja: Poradnia Dobry DietetykUsługa: ustalenie diety

  Pełen profesjonalizm u Pani Magdaleny ???? polecam z całego serca ???? dieta łatwa w przygotowaniu, posiłki pyszne, zero uczucia głodu a waga leci w dół ☺️

  Magdalena Jaskółka2018-08-08

  Bardzo dziękuję :)

 • Lokalizacja: Poradnia Dobry DietetykUsługa: ułożenie diety

  Gorąco polecam ! Dla wszystkich, którzy chcą zmienić nawyki żywieniowe a co za tym idzie jakość swojego życia. Pani Madzia dobiera jadłospis indywidualnie zależnie od potrzeby danej osoby. Wszystko na bardzo wysokim poziomie a dania bardzo smaczne :)

  Magdalena Jaskółka2018-08-08

  Miło mi to słyszeć, dziękuję :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na moje strony:
  1) strona poradni: http://jaskolka.dobrydietetyk.pl
  2) fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/MagdalenaJaskolkaDietetyk/
  3) Instagram: https://www.instagram.com/magdalena_jaskolka/

  E-mail: m.jaskolka@dobrydietetyk.pl

  Specjalizuję się w terapii nadwagi, otyłości oraz chorób dietozależnych. Do każdego pacjenta podchodzę z ogromnym zaangażowaniem, wyznając zasadę, że każdy człowiek jest indywidualnością, a kluczem do sukcesu osiągnięcia wymarzonej sylwetki jest dopasowanie diety do jego potrzeb, preferencji oraz stanu zdrowia.

  Dla każdego pacjenta przygotowuję indywidualny program żywieniowy. Dużą wagę przykładam do zastąpienia złych nawyków żywieniowych nowymi - dobrymi, co przekłada się na trwałe efekty i zdrowie. Dietetyka to moja pasja. Stale poszerzam kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz śledząc najnowsze badania naukowe.

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy