lek. wet.

Maciej Skowyra

Weterynarz

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Maciej Skowyra specjalista chorób psów i kotów.
Miejsce pracy : Przychodnia Weterynaryjna…
więcej

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Maciej Skowyra specjalista chorób psów i kotów.
  Miejsce pracy : Przychodnia Weterynaryjna AS w Pile ul. Mieszka I 17 tel http://www.weterynarz.pila.pl http:// www.as-przychodnia.pl oraz Przychodnia Weterynaryjna ADA w Pile ul. Ludowa 17 tel http://www.weterynarze.pila.pl.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Chirurgia ogólna

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Witam serdecznie chcialabym podziekowac Panu Doktorowi Maciejowi za opieke nad moja suczka Nela i jej maluszkami .Polecam godny zaufania lekarz o kazdej porze dnia i nocy .Dziekuje bardzo .

 • J

  W/g mnie bardzo dobry lekarz. Niejednokrotnie pomógł mojemu psu. Po wizytach u 3 różnych weterynarzy przez telefon postawił właściwą diagnozę. Uratował psa. Dziękuję p. Macieju.

 • Z całą pewnością lekarz weterynarii godny polecenia!!!!!
  Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Lekarz godny uznania i polecenia z dużym zasobem wiedzy!!!!!!!!

  Mój psiak zachorował, był apatyczny, nie jadł, ciągle spał…wcześniej szukałam pomocy u innego (PODOBNO DOBREGO) lekarza, który przez okres 2 tygodni nie potrafił zdiagnozować choroby mojego pupila, leczył go na coś czego nie było ;(…… albo to tak jakby leczyć człowieka na serce, a okazuje się że osoba taka ma chore nerki – dosłownie.
  NA SZCZĘŚCIE w nieszczęściu psiak już w stanie ciężkim, na granicy śmierci trafił w ręce DR Macieja Skowyry i DR Piotra Wróbla, którzy po krótkim zbadaniu i wywiadzie trafili bezbłędnie w diagnozę! Wykonali natychmiastowo niezbędną operację, która uratowała życie mojego pupila. Gdyby nie natychmiastowa interwencja i poprawna diagnoza i przy tym ogromna wiedza tych weterynarzy, naszego psiaka nie byłoby z nami!!!! Jestem wdzięczna za fachową pomoc i postawienie mojego ulubieńca na nogi !!!! Lekarz warty uznania i polecenia :) Dziękuję za wszystko!!!! P-O-L-E-C-A-M!!!!!!!
  Polecam uczciwie i z całego serca całą lecznicę w której leczą weterynarze z powołania
  Wielkie Dziękuję za uratowanie mojego psiaka

  Agnieszka, Zofia i Józef L. z Tiniusią

 • Ogromne podziękowania dla pracowników dr. Skowyry za uratowanie naszego królika. Pracownicy z powołania ,profesjonalne i miłe podejście do pacjenta. JEDYNA LECZNICA W OKOLICY JAKĄ MOŻNA POLECIĆ DO LECZENIA TAKŻE ZWIERZĄT FUTERKOWYCH !!!Jesteśmy bardzo wdzięczni.

 • NAJLEPSZY WETERYNARZ W MIEŚCIE !!!!!!! kolejny raz bardzo pomógł mojej suczce ,która nie miała żadnych szans się sama wy szczenić Doktor Skowyra świetnie sobie poradził i z tym przypadkiem nie robiąc cięcia cesarskiego bardzo gorąco polecam

 • Polecam Przychodnię Weterynaryjną "As" w Pile i dr Macieja Skowyrę - szybka diagnoza, niemal natychmiastowy zabieg usunięcia nadziąślaka u wyżła z poprzedzającymi badaniami i pełną informacją. Ogólnie bardzo profesjonalnie. Dziękujemy :-)

 • Bardzo jesteśmy wdzięczni Doktorowi Skowyrze i jego personelowi za uratowanie naszej kici. Od jakiegoś czasu bardzo chorowała i lekarze do których chodziliśmy nie mogli nam jej wyleczyć. W sumie byliśmy w czterech przychodniach i już byliśmy zrezygnowani i wtedy przypomniłam sobie,że jest też duża przychodnia koło NOMI. Pojechaliśmy tam jak po cud i cud się stał. Kicia została dobrze przebadana. Okazało się,że nerki są uszkodzone i że kicia przez dłuższy czas musiała już na nie chorować. Obecnie jest wszystko dobrze. Kicia nie wykazuje żadnych objawów chorobowych , je specjalną karmę i cieszy się jak dawniej. Szkoda tylko,że tak długo kotek musiał się męczyć,no ale najważniejsze ,że jest już dobrze.

 • Świetny lekarz operował moją Sabę gdy miała 17 lat na ogromny nowotwór na gruczole mlecznym. Nikt z lekarzy nie chciał się tego podjąć od dwóch lat gdyż Saba miała chore serce i była już za stara. Doktor Skowyra zrobił sporo badań i podleczył Sabę,a następnie wyciął guza jakimś specjalnym urządzeniem do cięcia bezkrwawego. Efekt jest taki,że Saba żyje już rok dłużej i ma się dobrze. Jesteśmy bardzo wdzięczni Doktorowi i życzymy mu dożo sił do dalszej pracy.

 • Pan Doktor uratował nam naszego pupila- był chory na bakteryjne zapalenie kręgosłupa. Bardzo cierpiał, piszczal i nie mógł już chodzić :( Leczenie trwało bardzo długo,ale naprawdę opłacało się !!! Profesjonalne podejście Pana Skowyry jak i jego pracowników. Jesteśmy bardzo wdzięczni- Dziękujemy!!! Polecam!!!!

 • Nie będę się rozpisywać. Uważam, że jest to najlepszy weterynarz, jeżeli zależy Wam na wydaniu dużych pieniędzy to poszukajcie innego a jeżeli zależy Wam na zdrowiu pupila to tylko Maciej Skowyra,który leczy z powołania. W Pile jest pełno pseudo-weterynarzy, którzy nastawiają się tylko na zysk. Moje psy mają to szczęście, że ich Pani prowadza je do prawdziwego weterynarza…. Pozdrawiam i naprawdę polecam Doktora Skowyrę.