lek.

Maciej Orzechowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

451 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 874 odwiedziny w ciągu 30 dni

Brak wolnych terminów w kalendarzu - proszę dzwonić do rejestracji .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00. Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
451 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKA

  Szczeze polecam wizyty u dr. Orzechowskiego !!! Bardzo Sympatyczny i kompetentny Lekarz. Cierpliwie i szczegółowo odpowiada na zadawane pytania.

 • P
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: usg - drugi trymestr

  Bardzo polecam wizytę u Pana doktora. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze a Pan doktor wyczerpująco udziela informacji i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Badanie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Na każde pytanie wyczerpującą odpowiedź. Polecam. Pełen profesjonalizm!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profemi Ginekologia & ESTETYKAUsługa: badanie kontrolne

  Jak zwykle pełna profesja :) miło i konkretnie :) Olbrzymi szacunek do pacjenta,po ludzku sympatyczny, a przy tym kompetentny.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Doktor Maciej prowadzi naszą ciążę od samego początku, był również moim lekarzem przed pojawieniem się dzieciątka .... nie wyobrażam sobie lepszego lekarza. Zawsze uprzejmy, wyczerpująco odpowiada na nasze pytania. Przyjazny dla osób towarzyszących. Szczegółowo omawia wykonywane badania dzięki czemu mam pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Poświęca nam tyle czasu ile potrzebujemy.
  Polecam każdej kobiecie, nie tylko jako lekarza prowadzącego ciążę ale również dla Pań, które pragną być pod kontrolą ginekologiczną.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: badanie ginekologiczne

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Lekarz uprzejmy zawsze odpowiada na wyczerpująco na wszystkie pytania. Szczerze polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: wizyta kompleksowa, badanie ginekologiczne

  Bardzo profesjonalne podejście do każdego przypadku , zapewnienie komfortu wizyty i w razie potrzeby pomocy po wizycie. Oby takich więcej.

 • I
  Lokalizacja: Profemi Ginekologia & ESTETYKAUsługa: usg 11-13 tyg. ciąży, ocena ryzyka genetycznego

  Gorąco Polecam !!! Bardzo miłe podejście do pacjentki ,duża cierpliwość,profesjonalizm .Niejeden lekarz mógłby się od Pana Orzechowskiego uczyć .Pierwszy raz od wielu lat zostałam potraktowana przez lekarza z wielkim szacunkiem .Pomimo trudności w badaniu (synek nie chciał się obrócić) i trzech podejść do badania w odstępie 2 h Pan Orzechowski był do końca miły i cierpliwy .Naprawdę warto umówić się na wizytę .

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizytę oceniam bardzo dobrze, Pan doktor był bardzo miły, uprzejmy, odpowiedział na każde pytanie. Gorąco polecam.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: terapia kobiet w ciąży

  Bardzo polecam wizyty u Pana doktora. Wizyta przebiega w miłej atmosferze a Pan doktor wyczerpująco udziela informacji i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Pełen profesjonalizm!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profemi Ginekologia & ESTETYKAUsługa: wizyta kompleksowa, badanie ginekologiczne

  Jestem bardzo zadowolona świetny sprzęt, badanie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Na każde pytanie wyczerpującą odpowiedź. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Brak wolnych terminów w kalendarzu - proszę dzwonić do rejestracji .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00. Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym poinformowaniu - UWAGA ! W przypadku braku dogodnego terminu proszę dzwonić do rejestracji, jak tylko zwolni się termin - oddzwonimy. Uprzejmie prosimy o SMS-owe potwierdzenie wizyty w dniu ją poprzedzającym. Brak potwierdzonego SMS-a oznacza anulowanie wizyty. Cena badań prenatalnych w ciąży ( z wyjątkiem ciąży bliźniaczej ) w zależności od warunków i czasu badania wynosi od 250 do 350 zł. W przypadku ciąży bliźniaczej prosimy o rejestrację wizyty na 60 minut. Wizyty w mojej praktyce umawiane są na czas 30 minut, ale każdej pacjentce poświęcam tyle czasu ile potrzebuje, pamiętając o pozostałych pacjentach oczekujących na umówione przez siebie wizyty. W przypadku opóźnień w godzinach wizyt proszę o wyrozumiałość, aby każde badanie było przeprowadzone z najlepszą starannością oraz możliwą w danym czasie dokładnością. Zapraszam :-)

  Od ponad 15 lat jestem lekarzem, specjalistą położnikiem - ginekologiem i jest to moją życiową pasją. Jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania znaczną część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję zawodową.

  Troszcząc się o zdrowie moich Pacjentek wyposażyłem gabinet w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię, w tym najwyższej klasy, kliniczny aparat ultrasonograficzny firmy GE Voluson E10. Pozwala on na niespotykaną dotąd dokładność i rzetelność w diagnostyce pacjentów. Obecnie jest to jeden z zaledwie kilkunastu tej klasy aparatów dostępnych w Polsce. Zgodnie z misją firmy Profemi Ginekologia & Estetyka, nasi pacjenci są diagnozowani i leczeni najnowocześniejszym sprzętem dostępnym obecnie na rynku. W celu zapewnienia najwyższych standardów terapii regularnie odbywam szkolenia potwierdzone certyfikatami polskich i zagranicznych towarzystw medycznych.

  Posiadam międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ryzyka genetycznego w 11-13 tygodniu ciąży przyznane i audytowane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie ( Fetal Medicine Foundation ) - jedyną instytucję, której licencja pozwala na szacowanie takiego ryzyka.

  Zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ciąży w II trymestrze (The 20-22 weeks scan), przyznawane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat ten posiada obecnie 32 ginekologów praktykujących w Polsce.

  W trosce o bardziej precyzyjną diagnostyką u pacjentek, zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny zmian w jajnikach, przyznawane przez Komitet Sterujący Międzynarodowej Grupy Analizy Guzów Jajnika IOTA 2018

  Dbając o najwyższe standardy badań ultrasonograficznych u pacjentek w ciąży, zdałem egzamin i uzyskałem następujące certyfikaty:

  Specjalistyczny Certyfikat Badań Prenatalnych,
  Specjalistyczny Certyfikat Oceny Serca Płodu,
  Specjalistyczny Certyfikat Badań Doplerowskich ( przepływów naczyniowych u płodu i pacjentki w ciąży ),

  przyznane przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Certyfikaty te posiada obecnie odpowiednio 92, 74 i 62 z ponad 7600 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Czasami sam bywam pacjentem, dlatego staram się przyjmować Pacjentki w taki sposób, w jaki ja również chciałbym być leczony.

  Serdecznie zapraszam i gwarantuję, że wizyta u mnie może być pozytywnym przeżyciem.
  Pozdrawiam Maciej Orzechowski

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny - Wrocław

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl