Adres

Rynek Puszczykowo 6, Puszczykowo
MANUALMED

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MANUALMED masaż leczniczy kręgosłupa

Pan Maciej sprawił że z chwili na chwilę przestał mnie boleć kręgosłup w czesci ledzwiowej. Niesamowity człowiek!! Polecam bardzo seddecznie:). Mnie 33-latke postawił na nogi w ciągu godziny. Cudotworca:)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MANUALMED masaż

Dziękuję za wizytę ,każda praca rąk Pana Macieja to cud ,przynosi ulgę i daje nadzieję,że będzie lepiej ,ma duzo empatii i ogromną wiedzę i umiejętności w ramach swojego zawodu
Polecam ,polecam,polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Maciej jest profesjonalistą w swojej dziedzinie , przesympatyczny fachowiec , który doprowadził mnie do biegania bez bólu kręgosłupa i prawej nogi .. Pomoże , wytłumaczy , objaśnia ,, pokaże , nauczy jak ćwiczyć dokładnie. Polecam z całym sercem , zawsze dostępny , elastyczny czas przyjęć .


P
Użytkownik zweryfikowany

Ja z moim kręgosłupem nie poszłabym już do nikogo innego. Pan Maciej to profesjonalista z powołania. Fizjoterapia przynosi ulgę w bólu. Pan Maciej podchodzi do każdego problemu kompleksowo - masaże oraz ćwiczenia. Walczy o zdrowie swoich pacjentów i motywuje do wspólnej pracy. Jest to osoba, która traktuje pacjenta na równi, rozmawia o problemie, tłumaczy i uświadamia. Dzięki temu Panu zrozumiałam co tak na prawdę dzieje się z moim kręgosłupem i w jaki sposób mogę sobie pomóc. Bardzo jestem wdzięczna za wszelkie porady i rozmowy, w nagłych sytuacjach oraz w przypadku wątpliwości zawsze można skonsultować się telefonicznie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalista w każdym calu. Świetne podejście do pacjenta, zaangażowany. Rece ktore czynia cuda ;). Gorąco polecam


B
Użytkownik zweryfikowany

Polecam od wielu lat borykałem się z bólami stawów i kręgosłupa przez co musiałem zaprzestać biegania, dzięki pomocy pana Macieja znów mogę startować w maratonach.


H
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały specjalista z idealnym podejściem do pacjenta!

W listopadzie przeszłam operacje biodra. Po 2 miesiącach leżenia i nieudolnych próbach chodzenia jak człowiek trafiłam na Pana Macieja, który dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu dosłownie postawił mnie na nogi! Profesjonalne masaże (które czasami nie należą do najprzyjemniejszych przynoszą dużą ulgę w chodzeniu i niwelują bóle ) i ćwiczenia, które są doskonale dobrane do moich możliwości! Zawszę mogę liczyć również na rozmowę, którą zawsze podnosi mnie na duchu kiedy tracę ducha walki o moją sprawność. Naprawdę gorąco polecam Pana Macieja! Jest on profesjonalnym i zaangażowanym fachowcem, nigdy się nie poddaje i bardzo chce pomóc swojemu pacjentowi. Myślę, że każdy kto zmaga się z bólem zasługuję na to aby trafić w ręce Pana Macieja ! ;) Pan Maciej czyni cuda!


A
Użytkownik zweryfikowany

Super rehabilitant. Pan Maciej bardzo pomógł mi po operacji barku. Teraz rehabilituję u Niego kręgusłup.Jest wspaniałym człowiekiem i super fachowcem. Gorąco polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna