Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Maciej Mądrzak jest fizjoterapeutą z kilkunastoletnim stażem. Zajmuje się przede wszystkim pacjentami ortopedycznymi: pracuje z dysfunkcjami w obrębie...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Fizjoterapia sportowa
  • Medycyna sportowa
  • Fizjoterapia twarzowo-szczękowa
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Rosyjski

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

129 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pań Maciej wrócił mi chęć do życia i pracy . Jest prawdziwym magikiem w swoim fachu a na dodatek wesoły i miły człowiek. Poleca w 100%

mgr Maciej Mądrzak

Tak sympatyczne osoby jak Pani zasługują na to aby żyć bez bólu.
Dziękuję za zaufanie i do zobaczenia.
Pozdrawiam Maciej Mądrzak 793005154

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5" Diagnostyka niemowląt i dzieci

Bardzo polecamy. Profesjonalna opieka i wspaniałe podejście do dzieci. Ogrom wiedzy i trafny dobór ćwiczeń rozwojowych.

mgr Maciej Mądrzak

Dziękuję za zaufanie. Dokładam wszelkich starań aby dorośli jaki dzieci czuły się podczas wizyty w pełni zaopiekowanie.
Pozdarwiam serdecznie i w razie potrzeby zapraszam 793005154

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5" Inny

Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Macieja. Już mówię dlaczego. Ciężko jest spędzić święta na leżąco. Uszka słabo wchodzą. I barszcz się ulewa. Ale tak wyglądały moje tegoroczne święta bożonarodzeniowe. Odcinek LS (czy jak go nazywają) odmówił boleśnie posłuszeństwa. Jako, że sytuacja ta wydarzyła się nie po raz pierwszy, zacząłem poważnie myśleć o operacji. W końcu tak boli, że to nie mogą być żarty. No i tak leżąc i jęcząc z bólu nastawiałem się na radykalne rozwiązanie powracające problemu. I wtedy zadzwonił kolega i mówi: "Żadne operacje! Jesteś za młody żeby dać się kroić (trochę przesadził z tą młodością). Bierz się do roboty, bo cię kopnę tam, gdzie się kończy odcinek LS. Znam jednego magika, który ci pomoże i wyciągnie". No i dał mi kontakt do magika. I dowlokłem się na Nową. Sceptycznie, bo jakoś za bardzo mnie bolało, żeby to było do wyciągnięcia. I wszedłem do gabinetu. I patrzę na człowieka. I on na mnie. I nie było w tym nic nadzwyczajnego do momentu, kiedy ten mi zaczął mówić, jak spędzam większość czasu, gdzie stoi komputer na którym pracuję, na jakiej wysokości mam monitor i w którą stronę się obracam sięgając do drukarki. Wszystko wyczytał z pozycji, w której wytoczyłem się do gabinetu. A wlazłem tam w pozycji krewetki. I powiedział jeszcze : " Lubię, jak ktoś nie wierzy w to, co robię. Wtedy nie ma efektu placebo". I dodał: "Gdybym miał cię nie wyciągnąć, to bym powiedział". I kończąc tą przydługą opinię, powiem; po pierwszej wizycie wyszedłem prosto, z podniesioną głową. Po drugiej w zasadzie pozostał cień bólu. Ale i to ma minąć. I wiem, że minie, bo Pan Maciej to prawdziwy magik w swoim fachu. Naprawdę polecam.

mgr Maciej Mądrzak

Arturze to była miła batalia z Twoim bólem. Po ponad roku od naszego spotkania wiem że masz się dobrze i cieszę się że bez bólu możesz spełniać swoje zajawki.
Dzięki za zaufanie i pozdrawiam
W razie potrzeby wiesz gdzie Mnie szukać 793005154


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5" Terapia manualna

Rewelacyjny specjalista! Skuteczny, bo od miesięcy ból nie wraca. Całościowe spojrzenie na problem, trafna diagnoza i wiele wskazówek co źle robiłam wcześniej. Bóle pleców całkowicie przeszły gdzie inni specjaliści pomagali na chwilę. Jestem bardzo zadowolona!

mgr Maciej Mądrzak

Dziękuję za opinię. Zdrowia życzę i w razie potrzeby zapraszam 793005154
Pozdrawiam Maciej Mądrzak


H
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5" Inny

Konkretny, rzeczowy, zaangażowany, pełen profesjonalizm a przy tym bardzo miły i sympatyczny. Gorąco polecam

mgr Maciej Mądrzak

Bardzo dziękuję za opinię.
Pozdrawiam i w razie potrzeby zapraszam 793005154


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5" akupunktura

Sztos , szacunek wow! Nic na siłę, wszystko z głową , wytłumaczeniem , cierpliwością- byłam u wielu ale mogliby się uczyć od Pana Maćka . Pasja i zaangażowanie , wnikliwość i obserwacja to są cechy które Pan Maciej na pewno posiada i dzięki temu po 1 Wizycie wiadomo nad czym pracować. Brawo!

mgr Maciej Mądrzak

Zawsze dokładam wszelkich starań aby znaleźć źródło problemu i najprościej w świecie je zlikwidować.
Dziękuję za dobre słowo to zawsze motywuje i w razie potrzeby zapraszam.
Pozdrawiam Maciej Mądrzak 793005154


K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5" Inny

Od wizyty już co prawda minęło sporo czasu, ale dzięki temu tym rzetelniem mogę ocenić jej skuteczność. Pan Maciej jest bardzo miłym, a co najważniejsze profesjonalnym fizjoterapeutą. Udało mu się błyskawicznie ustalić przyczynę moich dolegliwości, i wytłumaczyć złożoność problemu. Dodatkowo udzielił zaleceń odnośnie ćwiczeń jakie powinienem wykonywać. Gorąco polecam.

mgr Maciej Mądrzak

Przy każdej wizycie staram się dotrzeć do źródła bólu, co ułatwia jego zlikwidowanie. Każdy ból niestety jest inny dlatego wymaga indywidualnego podejścia.
Dziękuję bardzo za opinię, w razie potrzeby zapraszam.
Pozdrawiam Maciej Mądrzak 793005154


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5" Terapia manualna

Najlepszy fizjoterapeuta jakiego znam. Profesjonalny, skuteczny, a do tego bardzo sympatyczny. Niezwykle dociekliwy, który analizuje każdy najmniejszy nawet szczegół stanu zdrowia aby postawić właściwa diagnozę oraz zastosować odpowiednią technikę leczenia. A do tego bardzo czytelnie i skrupulatnie tłumaczy na czym polega problem oraz doradza dodatkowe narzędzia pomagające w leczeniu. Bardzo, bardzo dobry specjalista.

mgr Maciej Mądrzak

Serdecznie dziękuję za opinię. Cieszy mnie to że kolano już nie boli. Dziękuję również za motywację i mobilizacje podczas trwania wizyty.
Zdrowia życzę i serdecznie pozdrawiam Maciej Mądrzak 793005154


P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5" Diagnostyka niemowląt i dzieci

Konkretne i rzeczowe podejscie do problemu,polecam super lekarz.Jeszcze skorzystam z wizyty ,bardzo miła atmosfera

mgr Maciej Mądrzak

Dziękuję uprzejmie za opinię. W razie potrzeby zapraszam.
Pozdrawiam Maciej Mądrzak 793005154


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5" Terapia manualna

Jak już mówiłam, najlepszy fizjoterapeuta w Gorzowie! Ból pleców zniknął już po 1 wizycie i stosując się do zaleceń nie wrócił do dzisiaj. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pan Maciej odpowiada na wszystkie zadane pytania i doradza nawet jeszcze więcej. Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

mgr Maciej Mądrzak

Bardzo Mi miło. Cieszę się że mogłem pomóc i podczas kolejnej wizyty w Polsce zapraszam, oczywiście jeśli będzie potrzeba. Zdrówka życzę i pozdrawiam Maciej Mądrzak 793005154.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

25 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące zespoły mięśniowo-powięziowe

Od ponad tygodnia cierpię na ból między łopatkami a kręgosłupem, ból biegnie po lewej stronie obejmuje łopatkę bark, i żebra pod lewą piersią, towarzyszy mu mrowienie pleców w okolicy łopatki oraz jakby swędzenie czy palenie skóry w miejscu bólu. pamiętam że pojawił się po bardzo mocnym przeciągnięciu się rano w łóżu. ból zmniejsza sie po ciepłej kąpieli a nasila podczas długiego siedzenia bez oparcia lub stania. w sumie najlepiej mi się spaceruje. mięśnie barku są napięte. na żebrach i przy kręgosłupie wyczuwam jakby guzki.

Dzień dobry. Problem dotyczy mięśnia zębatego przedniego. Problem jest łatwy do rozwiązania. Temat można załatwić w domu, proszę znaleźć instruktaż rolowania tudzież aktywacji mięśnia zębatego przedniego to powinno zmniejszyć dolegliwości. Niestety nie uniknie Pan wizyty u fizjoterapeuty który musi Panu odbarczyć struktury żeber, stawów przykręgosłupowych i uwolnić w/w mięsień.
Pozdrawiam Maciej Mądrzak.

mgr Maciej Mądrzak

Jestem 37 letnim mężczyzną. Dwa miesiące temu miałem wypadek rowerowy w trakcie którego doznałem urazu kolana. Po badaniach RTG, USG i MRI ortopeda przedstawił mi następujący opis i zalecenia:
"Nie stwierdzono cech zablokowania się stawu.
W badaniu MRI stwierdzono poziome rozwarstwienie łąkotki przyśrodkowej w rogu tylnym bez destabilizacji - nie wymaga leczenia operacyjnego; oraz naderwanie troczka przyśrodkowego rzepki - do rozważenia jest rekonstrukcja.
Zalecenia:
6-8 tygodni oszczędzać nogę
FlexiStawXtra 1 x 1 przez kilkanaście miesięcy
PRP do MPFL + izometryczne ćwiczenia WM
Kontrolne MRI za 4-6 miesięcy"
Mam w związku z powyższym kilka pytań których zapomniałem zadań swojemu ortopedzie:
1. Jak poważne są to urazy?
2. Czy takie poziome rozwarstwienie samo się zrośnie? Czy leczenie zachowawcze wystarczy?
3. Podobnie jak wyżej, czy jest szansa że przy naderwaniu MPFL leczenie zachowawcze wystarczy? Że nie będzie konieczna rekonstrukcja?
4. Co dokładnie znaczy "izometryczne ćwiczenia WM". Czy chodzi o izometryczne ćwiczenia czworogłowego uda? Czyli co, napinanie uda przy wyprostowanej nodze?
Ortopeda kategorycznie zabronił mi kucania gdyż obciąża to łąkotkę i destabilizuje rzepkę (? nie wiem czy dobrze zapamiętałem), zatem odpadają w zupełności jakiekolwiek przysiady. Ale czy dotyczy to także takich czynności jak chodzenie, wchodzenie po schodach?
Biorąc pod uwagę powyższe, czy wykonywanie takiego ćwiczenia jak pompki może pomóc czy zaszkodzić? Podczas owego ćwiczenia noga jest wyprostowana i napięte są mięśnie uda (mięśnie czworogłowe pracują izometrycznie?) ale czy w jakiś negatywny sposób obciąża ono staw kolanowy?


Może to głupie pytania ale chciałbym wiedzieć że dobrze zrozumiałem i że sobie nie zaszkodzę robiąc coś czego nie powinienem lub nie robiąc czegoś co powinienem.


Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Witam. Izometryczne ćwiczenia WM (wzmacniające mięśnie). Uszkodzenia łąkotek niestety same się nie regenerują, sama struktura łąkotki jest taka że bardzo rzadko dochodzi w niej do urazu ale jak już do niego dojdzie to one bardzo słabo się regenerują przez słabe ich ukrwienie. Jak cały cykl naprawczy ma mieć sens proponuję aby Pan znalazł kogoś w swojej okolicy kto oceni Pana pod względem biomechanicznym - testy mięśniowe powinny dać dobry obraz tego jakie mięśnie działają a jakie nie. Napewno prosty uda jest zablokowany czyli nieaktywny w parze z nim może iść cały mięsień czworogłowy uda i grupa przywodzicieli ale to tylko domysły - trzeba zrobić testy. Sama aktywacja mięśniowa zrobi dużą robotę i powinien zmniejszyć się ból kolana bo wkońcu zostanie wprowadzona równowaga mięśniowa. Także proszę od tego zacząć a reszta powinna pójść z górki. Powodzenia życzę i pozdrawiam Maciej Mądrzak.

mgr Maciej Mądrzak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Maciej Mądrzak jest fizjoterapeutą z kilkunastoletnim stażem. Zajmuje się przede wszystkim pacjentami ortopedycznymi: pracuje z dysfunkcjami w obrębie...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Fizjoterapia sportowa
  • Medycyna sportowa
  • Fizjoterapia twarzowo-szczękowa
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Rosyjski

Najczęściej zadawane pytania