Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość
  • Położnictwo i ginekologia
  • Ginekologia estetyczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

62 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gravida Specjalistyczy Ośrodek Ginekologii i Położnictwa Inny

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę, która przebiegała bezproblemowo, doktor na wszystkie pytania zawsze udzielił odpowiedzi. Zlecał wiele badań, pod koniec ciąży dodatkowe usg prenetalne, KTG co kilka dni lub częściej jesli była potrzeba w gabinecie zawsze dobrze się czułam. Ze względu na wielkość dziecka dr. zalecił cc w trosce o pacjentkę. Na pewno wrócę przy kolejnej ciąży.

B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gravida Specjalistyczy Ośrodek Ginekologii i Położnictwa Inny

Mimo kilku prób leczenia zajścia w ciąże lekarz nie wykazał się próbą znalezienia przyczyny niepowodzeń tylko kazał dalej próbować bez żadnych zmian mimo że się nadal nie udawało. Nie jestem zadowolona z jego podejścia, powinien coś zmienić a nie w kółko to samo beż efektów niestety, jestem bardzo zawiedzona. Na początku tak zachęcał i myślałam że Nam pomoże ale tak się nie stało.

L

Opinia z 21.11.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej

N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gravida Specjalistyczy Ośrodek Ginekologii i Położnictwa

Kochany Pan Doktor. Co prawda ciąża w bardzo wczesnym etapie nie utrzymała się to podczas wizyt czułam się na prawdę dobrze. Dr pytał czy mam jakieś pytania, nie miałam to sam zwrócił uwagę na kilka ważnych kwestii. Bardzo podniósł na duchu i wytłumaczył pewne rzeczy, wyszłam z gabinetu na prawdę silniejsza niż weszłam. Wiem jedno, podczas mam nadzieje kolejnej ciąży na pewno wrócę :)

A

Opinia z 12.12.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej

D
Profil zweryfikowany

Doktor prowadził mi dwie ciąże, jestem bardzo zadowolona teraz zgłaszam się z trzecią.
Przy drugim porodzie nie byłam łatwą pacjentką, ale doktor miał głowę na karku i zrobił wszystko, żebym pomimo swojego strachu i chamowania porodu urodziła całe i zdrowe i w terminie.
Otoczył mnie dobrą opieką zarówno swoją jak i położnej. Miał ostatnie zdanie jeśli chodzi o moją osobę na oddziale i nie pozwolił zrobić innym lekarzom nic wbrew mojej woli jeśli nie było to konieczne, czułam się bezpieczna.Odwiedzał mnie na oddziale i był w kontakcie.Teraz jestem trzeci raz w ciaży i nie wyobrażam sobie pójść do innego lekarza.Mam pełne zaufanie do doktora Macieja Hawryluka.Polecam.


A
Profil zweryfikowany

Leczę się u dr Hawryluka od wielu lat. Jest kompetentnym lekarzem i przede wszystkim specjalistą w swojej dziedzinie. Do pacjentki podchodzi zawsze z życzliwością, analizując za każdym razem całą jej obecną sytuację i dobierając odpowiednią formę leczenia. Wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i to nie tylko w gabinecie prywatnym, ale również w oddziale szpitala wojewódzkiego, który jest szpitalem państwowym. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana doktora i to nie tylko za jego trafne diagnozy i odpowiednio prowadzone leczenie, ale przede wszystkim za ludzkie podejście

E

Opinia z 02.09.2013 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej

M
Profil zweryfikowany

Witam,Jestem pacjentką dr Hawryluka od kilku lat. Od trzech lat staramy sie z mężem o dziecko. Bez skutku.Zdecydowaliśmy się z mężem na in vitro. Trzy dni temu, w niedzielę miałam pierwszą punkcję, a dziś transfer. Wszystko jak zwykle odbyło się w miłej atmosferze i z bardzo profesjonalnym podejściem. Przez caly okres stymulacji doskonała opieka, moglam dzwonić o każdej porze, zawsze dostałam odpowiedź na każde moje pytanie, a trochę ich było. Teraz czekamy z mężem na dobre wieści i mamy nadzieję że już niedlugo okaże się, że dr Hawryluk będzie mógł poprowadzic moją ciążę. Dla nas dr Hawryluk jest lekarzem godnym polecenia

M
Profil zweryfikowany

Do doktora Hawryluka trafiłam z pierwszą ciążą, zadbał o stan dziecka i mój bardzo dobrze, na każdej kolejnej wizycie tłumaczył wszystko po kolei i zalecał tylko potrzebne badania, do samego porodu i po byłam pod jego opieką i jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia mojej ciąży.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość
  • Położnictwo i ginekologia
  • Ginekologia estetyczna