Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Subisława 28, Żabianka, Gdańsk
Rehika Centrum Medyczne

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Magister Fizjoterapii z ponad 10 letnim doświadczeniem w pracy z Pacjentem. Zawodowo związany zarówno z placówkami publicznej służby zdrowia jak i z p...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból biodra
 • Skręcenie stawu
 • Zespół bolesnego barku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Usługi i ceny

Konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)


Subisława 28, Gdańsk

375 zł

Rehika Centrum Medyczne

Konsultacja fizjoterapeutyczna (85 minut) obejmująca: ocenę postruralną BODYREADING®, kontynuację terapii oraz zalecenia. Dłuższy czas wizyty pozwala na przeprowadzenie dłuższej terapii, która może być bardziej efektywna. Decyzja o długości wizyt podejmowana jest na pierwszej konsultacji fizjoterapeutycznej.Subisława 28, Gdańsk

250 zł

Rehika Centrum Medyczne

Konsultacja fizjoterapeutyczna (55 minut) obejmująca: ocenę postruralną BODYREADING®, kontynuację terapii oraz zalecenia.


Konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


Subisława 28, Gdańsk

375 zł

Rehika Centrum Medyczne

Konsultacja fizjoterapeutyczna (85 minut) obejmująca: szczegółowy wywiad, analizę dokumentacji medycznej, badanie narządu ruchu wraz z oceną posturalną BODYREADING®, terapię oraz zalecenia.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Medyczne konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)

Do pana Łukasza trafiłam z bólem kolana, który dokuczał mi przy bieganiu. Od lutego mogłam tylko marzyć, że przebiegnę kilometr bez bólu. Wizyty u kilku fizjoterapeutów nie przynosiły efektu aż do momentu, kiedy pod koniec kwietnia trafiłam do pana Łukasza. Już kilka dni po pierwszej wizycie mogłam znowu cieszyć się biegami nie myśląć o tym, czy dam radę dotrzeć bez bólu do domu ;) Z czystym sumieniem polecam pana Łukasza jako doświadczonego i profesjonalnego fizjoterapeutę, który nie wypuści pacjenta bez fachowej diagnozy i pomocy ;) Dojeżdżam do Centrum Rehika z Warmii, bo uważam, że dla konkretnego podejścia do problemu warto pokonywać tyle kilometrów. To zdecydowanie najlepszy specjalista w swojej dziedzinie ;)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Medyczne konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Witam z zawodu jestem strażakiem od długiego czasu mam problem z bólem pleców w odcinku lędźwiowym oraz wzmożone napięcie mięśni. Gdy trafiłem do p Łukasza szybko zdiagnozował przyczynę poprzez szczegółowy wywiad i dokładne badanie. Jego terapia przyniosła mi natychmiastową ulgę w postaci ustąpienia bólu. To bardzo dobry fachowiec ma ogromną wiedzę i doświadczenie, godny zaufania, szczerze polecam. Bardzo dziękuję panie Łukaszu


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Medyczne Inny

I have seen Mr.Łukasz for back pain problems.
I have been extremely happy with the treatment I have received. Very knowledgeable and take great care in reviewing and treating my condition.
I can not recommend him more highly.

Chodzę do Pana Łukasza z powodu problemów z kręgosłupem. Jestem niezmiernie zadowolony z leczenia, które prowadzi.
Jest bardzo kompetentny i leczy moją przypadłość na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Medyczne konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)

Do Pana Łukasza trafiłem z polecenia lekarza z Centrum Rehika. Przewlekły ból odcinka lędźwiowego (dyskopatia) nie pozwalał mi normalnie funkcjonować w życiu codziennym pomimo wielu wcześniejszych wizyt w różnych innych miejscach rehabilitacji. Nauczony doświadczeniem nie wiedziałem czego więc mogę się spodziewać po kolejnym z takich miejsc. Po kilku spotkaniach z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że Pan Łukasz jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Dysponuje ogromną wiedzą zawodową, z której korzysta w terapii z pacjentem. Komfort mojego życia poprawił się znaczącą, a przewlekły ból ustąpił. Dziękuję!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Medyczne konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Łukasza. Moje dolegliwości dotyczą a raczej dotyczyły :) części lędźwiowej i krzyżowej, bóle miałam każdego dnia. Po pierwszej wizycie czułam niesamowitą ulgę. Profesjonalne podejście, zabiegi prowadzone z zaangażowaniem, a co najważniejsze skuteczne. Szczerze polecam p. Łukasza


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Medyczne problem z lewym barkiem

Do Pana Łukasza Rolki trafiłam przez lekarza ortopedę. Pierwsza wizyta trwała ok 1,5 godziny, pan Łukasz całą dokumentację dokładnie obejrzał, wypytał o wszystko , mój bark również został dokładnie zbadany. Jestem już prawie po czwartej serii zabiegów i postępy są ogromne. Na początku ledwo mogłam ruszać ręką i barkiem, ale po zabiegach jest coraz lepiej. Terapia nie zawsze bywa przyjemna, czasem wręcz bolesna, ale przynosi efekty. Pan Łukasz zawsze dokładnie tłumaczy wszystko jak i co robi. Naprawdę dziękuję i polecam :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Łukasza trafiłem po rekonstrukcji ACL. To tu po raz pierwszy, miałem przyjemność poznać jak wygląda profesjonalna rehabilitacja. Pierwsze spotkanie to długi wywiad i co najważniejsze wysłuchanie pacjenta, żadne pytania czy wątpliwości nie zostaną bez odpowiedzi. Kolejne wizyty to pytania o postępy i o trudności, potem solidna, naprawdę solidna terapia manualna i zastosowanie urządzenia do masażu tylnej partii kończyn. Kiedy po pierwszej wizycie wyszedłem na ulicę, myślałem że mi się to przyśniło, bez ściągania, spinania i tego rozpierania za kolanem, bezcenne. Obecnie 5 miesięcy po operacji, mam bardzo dobre zgięcie i porządny wyprost stawu kolanowego. Dodatkowo Pan Łukasz pamiętał o moim problemie kulszowym i nad tym tez pracuje na zmianę z ACL. Zalecenia prostych ćwiczeń do domu jak i cenne wskazówki co do rozpoczęcia aktywności jak rower czy orbitrek, dopełniają pracę Pana Łukasza. Chcę też powiedzieć że wcześniej trafiłem gdzie indziej na pakietowo- korporacyjną „rehabilitację” tu zaoszczędzę szczegółów. Pan Łukasz z rehiki to profesjonalizm. Wielkie dzięki za włożoną ciężką pracę. Pozdrawiam i polecam.
Jarek


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Medyczne rehabilitacja pooperacyjna

Do Pana Łukasza trafiłem z polecenia mojego lekarza chirurga ortopedy który mnie operował. Byłem po rekonstrukcji więzadła ACL.
Pierwsza wizyta odbyła się tydzień po operacji. Rehika posiada sporo gabinetów więc każdy pacjent rehabilitowany jest indywidualnie w oddzielnym pomieszczeniu. Fizjoterapeuta Łukasz Rolka podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie, zachowując przy tym wszelkie cechy wysokich standardów rehabilitacyjnych. Ma sporą wiedzę dotyczącą tych zagadnień i chętnie udziela odpowiedzi na pytania pacjenta. Duży nacisk kładzie na dobre samopoczucie rehabilitowanego. Zabiegi składały się z masaży oraz sporej ilości ćwiczeń. Te ćwiczenia mogłem wykonywać również w domu. Dobierane często były pod kątem posiadanych możliwości w domu, często każdy ma jakieś przyrządy typu gumy, hantle piłki itp.. Sporo czasu poświęcał na usunięcie napięcia w mięśniach co przynosiło sporą ulgę.
Z jego usług korzystałem około 8 tygodni, i co mnie mile zaskoczyło : Tyle ile trzeba !! W żaden sposób nie poczułem się naciągany na kolejne wizyty. Na koniec wizyty która trwała godzinę często podłączany był elektrostymulator mięśni na kolejne 20 min już poza czasem opłaconym za wizytę. I za ten czas nie musiałem nic dopłacać. Podczas rehabilitacji ciężko wszystko spamiętać, i tu duży plus bo zostały trudniejsze zestawy ćwiczeń nagrane i przesłane do mnie abym mógł za jakiś czas skorzystać ze ściągi. Podczas wizyt kontrolnych w szpitalu dowiedziałem się że Pan Łukasz jest byłym pracownikiem oddziału Ortopedii i został bardzo wysoko pozytywnie oceniony również przez lekarza z przychodni.
Efekty: Po tygodniu rehabilitacji (2 po operacji) przestałem korzystać z kul podczas chodzenia, a po 3 tygodniach (4 po operacji) przestałem korzystać z ortezy. Prawie pełne zgięcie kolana i pełny wyprost uzyskałem już po kilku wizytach.
Uważam, że jeśli chodzi o stawy i urazy stawów nie ma co oszczędzać szukając jak najtańszej opcji. Należy szukać i zapisywać się do najlepszych rehabilitantów a Pan Łukasz myślę, że do tej grupy należy. Z czystym sumieniem Polecam !!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja kobiet w ciąży

Do Pana Łukasza trafiłam ok. 3 lata temu po przebytej artroskopii kolana. Po zabiegu rozpoczęłam rehabilitację u innego rehabilitanta, chodź zabieg nie był skomplikowanym powyższy rehabilitant nie potrafił mi pomóc i miesiąc po artroskopii nadal miałam problem z zaciskaniem mięśnia czworogłowego uda i chodziłam o kulach. Wtedy też zgłosiłam się do Pana Łukasza, który polecił mi zakup elektrostymulatora mięśni i dobrał odpowiednie ćwiczenia, dzięki czemu już po tygodniu mogłam sprawnie się poruszać.
Pan Łukasz pomógł mi także po drugiej artroskopii i w bólach kręgosłupa, które pojawiły się w międzyczasie.
Rehabilitację kręgosłupa u Pana Łukasza odbywał także mój mąż.

Pan Łukasz jest osobą konkretną, z dużą wiedzą medyczną i nie tylko, miły i sympatyczny, słucha pacjenta dzięki czemu pomógł mi także z wadą postawy dając cenne wskazówki i dobierając ćwiczenia.

Polecam Pana Łukasza :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehika Centrum Medyczne Bol w okolicach odcinka krzyzowo -ledzwiowego kregoslupa

Pan Lukasz jest najwyzszej klasy specjalista fizjoterapii.Jestem bardzo zadowolona z terapii manualnej, jaka stosowal w moim przypadku.Moj problem w strefie odcinka krzyzowo-ledzwiowego i wiazadel miesniowych w okolicach miednicy, powodowal bol w trakcie chodzenia i stania, bol promieniujacy do lydki ,pod kolano i pieczenie stop/wedrujace nerwy/.Walcze z tym problemem od wielu lat,szukajac i zmieniajac terapeutow w Polsce i za granica, gdzie rowniez zamieszkuje.Wlasciwie zaczelam tracic nadzieje co do poprawy mojej kondycji fizycznej.Bol coraz bardziej utrudnial mi chodzenie,zaczely dopadac mnie stany depresyjne,gdzie z gruntu jestem bardzo pozytywna, zdyscyplinowana i aktywna osoba. Cwicze codziennie ,duzo chodze.Ale juz pierwszy kontakt z Panem Lukaszem ,jego dignoza i uswiadomienie problemu, edukacja w tym temacie, co jest przyczyna bolu , ,spowodowal,ze zaczelam wierzyc ,ze bedzie poprawa.I tak sie stalo.1-godzinne terapie manualne byly niesamowicie efektywne i budujace moja psychike oraz stan fizyczny. Zaczelam czuc sie lepiej.Zostaly wlaczone cwiczenia ,ktore wykonuje juz w domu samodzielnie.Pan Lukasz ma ogromna wiedze i profesjonalizm w swoim zawodzie ,a jednoczesnie cudownie nawiazuje kontakt wspolpracy z pacjentem.Pacjent czuje ,ze terapeuta bardzo duzo z siebie daje,ze chce mu pomoc.To bylo moje najpiekniejsze doswiadczenie w zyciu, w walce o lepsze zdrowie.Jestem bardzo, bardzo szczesliwa ,ze trafilam do Pana Lukasza i polecam Go wszystkim osobom szukajacym pomocy u fizjoterapeuty. Dziekuje bardzo Panie Lukaszu.Wanda


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Magister Fizjoterapii z ponad 10 letnim doświadczeniem w pracy z Pacjentem. Zawodowo związany zarówno z placówkami publicznej służby zdrowia jak i z p...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból biodra
 • Skręcenie stawu
 • Zespół bolesnego barku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Powiązane wyszukiwania