Łukasz Popłonkowski, weterynarz Mińsk Mazowiecki

lek. wet. Łukasz Popłonkowski

Weterynarz więcej

7 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Cicha 12 lok. 56, Mińsk Mazowiecki
Przychodnia Weterynaryjna Vivet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Wystawienie paszportu dla psa/kota/fretki • 100 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem pomysłodawcą i kierownikiem Przychodni Weterynaryjnej Vivet w Mińsku Mazowieckim, absolwentem stołecznej SGGW. Obecnie w trakcie podyplomowych ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby wewnętrzne zwierząt
 • Choroby zakaźne zwierząt
 • Choroby endokrynologiczne zwierząt
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Cicha 12 lok. 56, Mińsk Mazowiecki

100 zł

Przychodnia Weterynaryjna Vivet

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Vivet badania diagnostyczne

Do Pana lekarza trafilismy z naszym malutkim Mopsem. Lekarz opowiedział nam o zakupionej rasie, problematyce zdrowotnej i jak nalezy postepowac aby unikac chorób, bądz zmiejszyc ryzyko wystepowania. Chcielismy zaszczepic naszego puupego ale diagnoza postawiona uniemozliwiła nam wykonanie zalecenia hodowcy.


Użytkownik zweryfikowany

Po przeczytaniu artykułu w sieci zadzwoniłam do doktora Popłonkowskiego z prośbą o indywidualną konsultację. Pomimo tego, że nie jestem pacjentką, mieszkam w innym mieście a kontakt znalazłam w internecie, lekarz znalazł dla mnie czas, odpowiedział szczegółowo na pytania i podpowiedział, co powinnam zrobić. Fachowiec! Rzadko się zdarza taka bezinteresowna pomoc.


M
Użytkownik zweryfikowany

Niedawno zmieniłam miejsce zamieszkanie jednakże zawsze wracam do do Doktora Popłonkowskiego z każdym problemem mojego ukochanego zwierzaka. Dlaczego? Profesjonalizm, opanowanie, empatia, fantastyczne relacje z pacjentem i często zafiksowanym na jego punkcie właścicielem - to i wiele innych czynników wpłynęło na pełnię zaufania w stosunku to TEGO Doktora.
Pomimo bardzo obfitej listy pacjentów Pan Doktor zna przypadek każdego podopiecznego i jego właściciela - ja często identyfikuję ludzi po ich psiakach, Doktor Popłonkowski również odwrotnie :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor uważnie słucha właściciela i rozmawia z psem, dzięki temu szybko nawiązuje świetny kontakt z pacjentem. Umie szybko i trafnie postawić diagnozę i wdrożyć odpowiednie i skuteczne leczenie. Bardzo stara się, aby niezbędne zabiegi i badania przeprowadzane były przy minimalnym stresie dla pacjenta. Dzwoni przedstawić i omówić wyniki wykonanych analiz. Opiekował się dwiema moimi starszymi już suczkami. W ciężkim stanie Igi trudno było wymagać od Pana Doktora cudu, ale dzięki swojej wyjątkowej empatii i kulturze umożliwił nam godne rozstanie z ukochanym psem - nigdy Panu tego nie zapomnę! Wika mimo swoich 15 lat i różnych problemów zdrowotnych, świetnie opanowanych i leczonych przez Pana Doktora, funkcjonuje tak komfortowo, jak tylko to możliwe. Mam do Pana Doktora pełne zaufanie i powierzyłabym mu każdy problem swojego psa.


Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor zaopiekowal sie naszym psem Kaziem. Kazio jest juz starszym psem z problemami z kregoslupem i stawami. Pan Doktor wdrozyl skuteczne leczenie dzieki ktoremu Kazia komfort zycia jest nieporównywalnie większy. Pan Doktor zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Ale bardzo duzo informacji przekazuje od siebie. Cierpliwie tlumaczy i proponuje rozwiazania problemu. Ma swietny kontakt z naszym psem dla ktorego do tej pory wizyty u weterynarza byly straszna trauma. I co niezwykle mile Pan Doktor zawsze kojarzy nazwisko wlasciciela ze zwierzakiem :-)


Użytkownik zweryfikowany

Z moim psem odwiedziliśmy wielu weterynarzy, ale dopiero dr Popłonkowski postawił właściwą diagnozę i wdrożył sensowne leczenie. Pan doktor jest bardzo kompetentny i empatyczny. Słucha opiekuna zwierzęcia, potrafi z nim porozmawiać i wszystko dokładnie wyjaśnić. Jest jedynym znanym mi weterynarzem, który potrafi zadzwonić i zapytać o stan pacjenta podczas domowej rekonwalescencji. Wyprowadził mojego zwierzaka ze stanu przewlekłej choroby i związanych z nią dolegliwości, do stanu pełnego komfortu psiego życia. Ja i mój pies ufamy mu całkowicie. Katarzyna


V
Użytkownik zweryfikowany

Mój czworonożny przyjaciel nigdy nie przepadał za wizytami u weterynarzy, lekko rzecz ujmując.
Pan Łukasz ma natomiast w sobie mnóstwo zwierzęcej empatii, bardzo mocno wyczuwalnej przez mojego psiaka.
Tym samym zasłużył sobie nie tylko na szacunek ze strony zwierzęcia, jak także i mój.
Pasjonata z profesjonalnym, a przede wszystkim ludzkim, czułym podejściem do pacjentów.
Polecam tego lekarza, mój psiak także.

Konrad.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam problem odnośnie psa - shih tzu, 10 letni samiec
  Mianowicie pies ma przy odbycie gulę małej wielkości według mnie, która nie krwawi przy próbie oddawania potrzeby, jednak pies pomimo starań nie oddaje kału. Ostatnio zwróciłem uwagę gdy próbował, że leciało rzadkie.
  I teraz się martwię ,żeby nie było to coś w rodzaju raka.

  Proszę nie szukać podpowiedzi w sieci, a jak najszybciej udać się do lekarza weterynarii. Dziękuję w imieniu Państwa psa, który sam o to nie poprosi.

  lek. wet. Łukasz Popłonkowski

 • Mam kundelka waży 12kg chciałam kupic obrożę foresto ale nie wiem którą wybrać żeby chroniła psiaka tą do 8kg czy powyżej 8kg mam obawy czy jedna nie będzie za słaba,a druga z kolei zamocna bardzo proszę o odpowiedz pozdrawiam

  Dzień dobry, skoro producent wyznaczył granicę na 8kg, proszę się do tego stosować.

  lek. wet. Łukasz Popłonkowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem pomysłodawcą i kierownikiem Przychodni Weterynaryjnej Vivet w Mińsku Mazowieckim, absolwentem stołecznej SGGW. Obecnie w trakcie podyplomowych ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby wewnętrzne zwierząt
 • Choroby zakaźne zwierząt
 • Choroby endokrynologiczne zwierząt
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania