Adres

Filemon
ul. Łagiewnicka 53, Świętochłowice

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
F
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Filemon Inny

Bardzo gorąco polecam Pana doktora jako specjalistę. Świetne podejście do zwierząt. Wizyta na bardzo wysokim poziomie. Może i moja piesełka chowa się na wizycie pod kanapą, która znajduje się w gabinecie, ale potem jest szczęśliwia i zdrowa :)

N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Filemon Inny

Co tu dużo pisać? Pan Łukasz jest najlepszym weterynarzem jakiego znam! Miły, sympatyczny, uczciwy, ciepły dla moich pupilów i tak dalej i tak dalej.....Serdecznie polecam z całego serca!

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Filemon

Najbardziej sympatyczny i kompetentny lekarz jakiego poznałam. Super stosunek do zwierząt. Pan doktor wszystko tłumaczy i odpowiada na każde nurtujące pytania. Dodatkowo widac, ze wszystko co robi jest z miłości do zwierząt :-) Gorąco polecam!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Filemon

Szczęście każdego zwierzaka (i jego opiekuna) być pod opieką takiego specjalisty. Rewelacyjny lekarz i wspaniały człowiek! Oceniamy go najlepiej jak się tylko da. Pan doktor zawsze uważnie słucha wszystkiego, co właściciel ma do powiedzenia, niczego nie bagatelizuje, odnosi się do wszelkich wątpliwości i z własnej inicjatywy sprawdza czy obawy właściciela są uzasadnione. W dotychczasowym, jeszcze dość krótkim, życiorysie naszego pupila mieliśmy styczność z kilkoma weterynarzami, jednak jedynie doktor Kułaga od pierwszej wizyty prezentował pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wielkie serce do wykonywanego zawodu. Pierwsze wrażenie nas nie zawiodło, gdyż jakiś czas później szczeniaka czekał życiowy test – parwowiroza. Trafna diagnoza, natychmiastowa reakcja i odpowiednio dobrane leczenie pozwoliły uratować młodego. Co więcej, po serii zastrzyków oraz przeróżnych, niekoniecznie przyjemnych, badaniach i przeżyciach w gabinecie, psiak nadal chętnie chodzi do doktora witając go zawsze merdającym ogonkiem ;) Szczerze polecamy! :)


Profil zweryfikowany

Pan dr Łukasz Kułaga to wspaniały lekarz, dla którego nie liczy się zasobność portfela. Wizyta zawsze przebiega w na prawdę miłej atmosferze. To człowiek z powołaniem i profesjonalista. Dobry diagnosta. Moje doświadczenia z weterynarzami w ostatnich trzech latach były różne. Do czasu kiedy natrafiłam na Pana doktora. Nareszcie mój psiak jest pod dobrą opieką :) Polecam wszystkim.


Profil zweryfikowany

Niestety przyszło nam pożegnać się z ukochaną suczką i wybraliśmy właśnie ten gabinet. Jeżeli kogoś życie zmusi do takiej decyzji to polecam z pełnym przekonaniem gabinet Pana dr Łukasza Kułaga. Pan doktor rzeczowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta, zagada pogłaszcze i stwarza bardzo przyjazny klimat, wręcz uczestniczy w bólu właścicieli.... Świetny lekarz z powołania i dobry człowiek. , niezależnie od zasobności portfela właścicieli . Do każdego zwierzaka podchodzi jakby było jego własne, zawsze odbiera telefon. Dziękuję Panu za wszystko co Pan zrobił dla naszej suni i dla nas...


Profil zweryfikowany

Bardzo dobry i oddany zwierzakom lekarz, wyleczył naszą 7 tygodniową buldożkę francuską z parwowirozy. W trakcie leczenia zapewnił jej kompleksową opiekę, dzięki czemu do tej pory jest z nami. Lekarz z powołania, znający się na swoim fachu, serdeczny, zawsze pod telefonem służący dobrą radą. Wysoka jakość usług za niewielką cenę.
Pozdrawiamy i POLECAMY !
Artur, Karolina i buldożka Rita ;)


P
Profil zweryfikowany

Świetny lekarz i naprawdę dobry człowiek. Leczy z powołania, niezależnie od zasobności portfela właścicieli. Do każdego zwierzaka podchodzi jakby było jego własne, zawsze odbiera telefon, jak trzeba przyjmuje o każdej porze dnia i nocy!!! Naprawdę z czystym sumieniem każdemu życzę takiego lekarza jak Pan doktor!!!


K
Profil zweryfikowany

Lekarz rewelacyjny. Zwierzęta traktuje jak swoich pacjentów, których chce wyleczyć, a nie jak worek pieniędzy. Robi to z sercem i czystym powołaniem. Polecamy tego lekarza każdemu, dla którego zdrowie zwierzęcia jest równie ważne jak własne.


T
Profil zweryfikowany

Pan doktor rzeczowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta, zagada pogłaszcze i rozwiązuje problem z którym zgłosiliśmy się. Gorąco polecam widać, że praca ze zwierzętami to nie tylko zawód pana doktora ,ale również pasja.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania