Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Łagiewnicka 53, Świętochłowice
Filemon

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Filemon

Najbardziej sympatyczny i kompetentny lekarz jakiego poznałam. Super stosunek do zwierząt. Pan doktor wszystko tłumaczy i odpowiada na każde nurtujące pytania. Dodatkowo widac, ze wszystko co robi jest z miłości do zwierząt :-) Gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Filemon

Szczęście każdego zwierzaka (i jego opiekuna) być pod opieką takiego specjalisty. Rewelacyjny lekarz i wspaniały człowiek! Oceniamy go najlepiej jak się tylko da. Pan doktor zawsze uważnie słucha wszystkiego, co właściciel ma do powiedzenia, niczego nie bagatelizuje, odnosi się do wszelkich wątpliwości i z własnej inicjatywy sprawdza czy obawy właściciela są uzasadnione. W dotychczasowym, jeszcze dość krótkim, życiorysie naszego pupila mieliśmy styczność z kilkoma weterynarzami, jednak jedynie doktor Kułaga od pierwszej wizyty prezentował pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wielkie serce do wykonywanego zawodu. Pierwsze wrażenie nas nie zawiodło, gdyż jakiś czas później szczeniaka czekał życiowy test – parwowiroza. Trafna diagnoza, natychmiastowa reakcja i odpowiednio dobrane leczenie pozwoliły uratować młodego. Co więcej, po serii zastrzyków oraz przeróżnych, niekoniecznie przyjemnych, badaniach i przeżyciach w gabinecie, psiak nadal chętnie chodzi do doktora witając go zawsze merdającym ogonkiem ;) Szczerze polecamy! :)


Użytkownik zweryfikowany

Pan dr Łukasz Kułaga to wspaniały lekarz, dla którego nie liczy się zasobność portfela. Wizyta zawsze przebiega w na prawdę miłej atmosferze. To człowiek z powołaniem i profesjonalista. Dobry diagnosta. Moje doświadczenia z weterynarzami w ostatnich trzech latach były różne. Do czasu kiedy natrafiłam na Pana doktora. Nareszcie mój psiak jest pod dobrą opieką :) Polecam wszystkim.


Użytkownik zweryfikowany

Niestety przyszło nam pożegnać się z ukochaną suczką i wybraliśmy właśnie ten gabinet. Jeżeli kogoś życie zmusi do takiej decyzji to polecam z pełnym przekonaniem gabinet Pana dr Łukasza Kułaga. Pan doktor rzeczowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta, zagada pogłaszcze i stwarza bardzo przyjazny klimat, wręcz uczestniczy w bólu właścicieli.... Świetny lekarz z powołania i dobry człowiek. , niezależnie od zasobności portfela właścicieli . Do każdego zwierzaka podchodzi jakby było jego własne, zawsze odbiera telefon. Dziękuję Panu za wszystko co Pan zrobił dla naszej suni i dla nas...


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i oddany zwierzakom lekarz, wyleczył naszą 7 tygodniową buldożkę francuską z parwowirozy. W trakcie leczenia zapewnił jej kompleksową opiekę, dzięki czemu do tej pory jest z nami. Lekarz z powołania, znający się na swoim fachu, serdeczny, zawsze pod telefonem służący dobrą radą. Wysoka jakość usług za niewielką cenę.
Pozdrawiamy i POLECAMY !
Artur, Karolina i buldożka Rita ;)


P
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz i naprawdę dobry człowiek. Leczy z powołania, niezależnie od zasobności portfela właścicieli. Do każdego zwierzaka podchodzi jakby było jego własne, zawsze odbiera telefon, jak trzeba przyjmuje o każdej porze dnia i nocy!!! Naprawdę z czystym sumieniem każdemu życzę takiego lekarza jak Pan doktor!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz rewelacyjny. Zwierzęta traktuje jak swoich pacjentów, których chce wyleczyć, a nie jak worek pieniędzy. Robi to z sercem i czystym powołaniem. Polecamy tego lekarza każdemu, dla którego zdrowie zwierzęcia jest równie ważne jak własne.


T
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor rzeczowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta, zagada pogłaszcze i rozwiązuje problem z którym zgłosiliśmy się. Gorąco polecam widać, że praca ze zwierzętami to nie tylko zawód pana doktora ,ale również pasja.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor to specjalista w każdym calu. Poświęca dużo uwagi, doskonale radzi sobie z psiakami, nawet tymi agresywnymi. Wszystko tłumaczy na spokojnie i w zrozumiały sposób. Leczenie nie trwa wieki, widać że nie chodzi o wyciągnięcie z klienta kasy. A przy tym ceny są naprawdę niskie. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie