Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

3 Maja 65, Jarosław
Med-Jar

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Badanie eeg • 100 zł

Badanie video eeg 30 min • 120 zł

Badanie wieloogodzinne np we śnie • od 200 zł +1 więcej

Konsultacja specjalistyczna • 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję w Oddziale Neurologii w Przemyślu , gdzie pełnię funkcję zastępcy Kierownika Oddziału. Ponadto prowadzę prywatną praktykę. Specjalizuję s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Padaczka
 • Choroba Parkinsona
 • Choroba Alzheimera i inne otępienia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Neurologia

Usługi i ceny

Badanie eeg


3 Maja 65, Jarosław

100 zł

Med-Jar


Badanie video eeg 30 min


3 Maja 65, Jarosław

120 zł

Med-Jar


Badanie wieloogodzinne np we śnie


3 Maja 65, Jarosław

od 200 zł

Med-Jar


Konsultacja specjalistyczna


3 Maja 65, Jarosław

120 zł

Med-Jar

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Med-Jar konsultacja specjalistyczna

Leczę się u pani doktor Luizy Balickiej Adamik już 7 lat, zawsze mi pomaga i jestem jej za to bardzo wdzięczy. Bardzo dobra i mądra lekarka. Konkretna mówi prosto z mostu, poczułem się faktycznie tak, że można wygrać z tą chorobą. Bardzo polecam


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Med-Jar konsultacja specjalistyczna

Pani Doktor jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Dzięki Jej trafnej diagnozie i zastosowaniu prawidłowego leczenia zawroty głowy, na które cierpiałam od ponad roku znacznie się zmniejszyły a mnie wróciła chęć do życia. Wszystko to zawdzięczam Pani Doktor Luizie. Dziękuję bardzo

dr n. med. Luiza Balicka-Adamik

Dziękuje Pani Danusiu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Med-Jar konsultacja specjalistyczna

Uważam że Pani doktor jest najlepszą specjalistką. Pani doktor jest bardzo miła, i ma wręcz przyjacielskie podejście do pacjenta. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze, a trudne zagadnienia związane z moją chorobą były bardzo dokładnie przedstawione. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, Pani doktor bardzo dobrze dobrała lek i jego dawkowanie, które poskutkowały dobrymi wynikami i to w krótkim czasie. Dziękuję Pani doktor za pomoc i wyleczenie z choroby.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Med-Jar konsultacja specjalistyczna

Z wizyty jestem mega zadowolony. Dopiero pani doktor jako 3 lekarz mnie jako pacjenta uspokoiła a to sie liczy. Dziękuję pani za szczerość i profesjonalne podejście do sprawy. Polecam ze szczerego serca:-)

dr n. med. Luiza Balicka-Adamik

Dziękuje Panie Marku . Pochwala zawsze motywuje do dalszej pracy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Med-Jar konsultacja specjalistyczna

Uważam że Pani Doktor jest świetnym specjalistą . Mi osobiście bardzo pomogła i jestem jej bardzo wdzięczna. Jeśli coś się dzieje zawsze można się z nią skonsultować i udzieli pomocy. Mamy szczęście że w Jarosławiu jest ktoś taki.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Med-Jar konsultacja specjalistyczna

Duży guz mózgu zdiagnozowany jako nerwica i przepisane zostały leki przeciwdepresyjne plus jakieś witaminy. Objawy miałem takie jak poranne bóle głowy, napady padaczkowe 4 razy w ciągu 4 miesięcy, zmiany osobowości a i tak wizyta trwała 5 min, recepta na leki i dziękuję, 150zł

dr n. med. Luiza Balicka-Adamik

Szanowny Panie .
Trudno odnieść się publicznie do tego zarzutu bo jest anonimowy . Jeśli podałby Pan nazwisko mogłabym merytorycznie odpowiedzieć.
Po pierwsze :
jeśli przychodzi do mnie pacjent z dokładnie takim wywiadem jak Pan przedstawia to zawsze kieruje go na badanie głowy ( Tomografię lub rezonans) oraz moja asystentka robi badanie Eeg „ na padaczkę” i nigdy nie diagnozuję takiego wywiadu jako „ nerwica„ bez wykonania badań.
Po drugie :
każdemu neurologowi słyszącemu taki wywiad ( napady padaczkowe , zmiany osobowości) zapala się czerwona lampka w głowie i nigdy ich nie zbagatelizuje wiec nie wierze , że słysząc taki wywiad nie byłam zaniepokojona .
Po trzecie :
pacjent samodzielnie nie jest w stanie zdiagnozować u siebie zmian osobowości ... bo jest psychiatrycznie zaburzony i o tym nie wie . To rodzina przyprowadza go do lekarza i mówi ze ich bliski „ zachowuje się dziwacznie , jak psychicznie chory” wiec trochę dziwne , żeby Pan sam sobie taką diagnozę postawił i do mnie w ten sposób mówił w wywiadzie ... że „ mam zaburzenia osobowości ” ...Mniemam , że skoro jest diagnoza guza to dostał Pan skierowanie na badanie głowy i zamiast zgłosić się do mnie z wynikiem to wolał Pan anonimowo mnie obsmarować publicznie .
Po czwarte :
leki przeciwdepresyjne są bardzo często przepisywane przez neurologów w bólach głowy a nawet pomocniczo w guzach mózgu więc nie było to żadnym błędem .

Po piąte nie prawdą jest ze wizyta trwała 5 minut. I wiedzą to wszyscy pacjenci
Którzy do nas chodzą ... wręcz narzekają że wizyty się przeciągają i są opóźnienia po pół godziny...
Przykro mi bardzo , że jest Pan chory i do tego niezadowolony . Naprawdę nie pamiętamy ani ja ani moja asystentka takiego przypadku jak Pan opisuje a wszystkich pacjentów z takim niepokojącym wywiadem raczej pamiętamy...wiec jest to bardzo zastanawiajace . Jeżeli będę mogła jakoś pomóc to służę pomocą ,jeśli Pan raczy się przedstawić .
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia .


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Med-Jar konsultacja specjalistyczna

Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny Pani Doktor za dobrą opiekę medyczną. Jest to konkretny lekarz,który ma powołanie aby pomagać i leczyć ludzi. Dzięki niej, moje leczenie kieruje się ku lepszemu-,bo byłem w fatalnym stanie fizycznym i psychicznym. Zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Szczerze i z całego serca polecam Ją jako lekarza, bo naprawdę jest lekarzem z powołania.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Med-Jar konsultacja specjalistyczna

Muszę z przykrością stwierdzić że nie jestem zadowolony z wizyty u pani doktor przychodząc ze zdjęciem tomografu komputerowego kręgosłupa Pani doktor doktor zajęła się bardziej sprawa psychiczną mojej osoby jak leczeniem na bolący kręgosłup od od lat młodych dzieciństwa miłym wszystko Poprosiłem panią o jakieś tabletki które zostały mi przypisane odnośnie kręgosłupa mam pytanie Czy pani doktor Proponuję wszystkim tabletki antydepresyjne

dr n. med. Luiza Balicka-Adamik

TAK , z pewnością wizyta Pana pozostanie długo w pamięci mojej i mojej asystentki...długo zastanawiałam się czy odpowiadać na ten negatywny komentarz, jednak uważam że jest on tak irracjonalnie niesłuszny iż postanowiłam się do niego odnieść.
1. po pierwsze nie patrzył Pan mi w oczy tylko odwracał, albo spuszczał wzrok jak zadawałam Panu pytania w trakcie wywiadu lekarskiego
2. po drugie odmówił Pan badania lekarskiego i rozebrania się - co delikatnie mówiąc bardzo nas zaskoczyło,
3. po trzecie uparcie chciał Pan tabletki " na ból kręgosłupa" w takim razie należy zadać pytanie po co przeszedł Pan do mnie po pomoc?? skoro chciał Pan tylko lek przeciwbólowy należało iść do apteki i zakupić dostępny bez recepty ketonal albo dexak.
4. po czwarte odpowiadając na zarzuty, że zajęłam się Pańskim zdrowiem psychicznym i że wszystkim przepisuję leki antydepresyjne odpowiem TAK , ale tym pacjentom którzy tego potrzebują, a jako doświadczony specjalista wiem iż przewlekłe bóle kręgosłupa są bardzo często na podłożu psychosomatycznym, jak widać moja obserwacja Pana ( nawet bez dokładnego zbadania) i szybka ocena tylko potwierdziła diagnozę pewnych zaburzeń. . Pamiętam że delikatnie starałam się wypytać Pana w wywiadzie lekarskim o jakieś stresy, czy problemy w domu albo w pracy, zapewniam że nie z mojej ciekawości , ale wnikliwości lekarskiej. zaproponowałam Panu leczenie pregabalina i duoxetyną które jak specjaliści wiedzą mają doskonałe działanie w bólu przewlekłym a dodatkowo pomagają " wyłączyć" niejako ból rejestrowany w receptorach OUN, co też starałam się Panu spokojnie wytłumaczyć, na co Pan bardzo obcesowo zareagował, reasumując...pozostawił Pan na mnie i mojej asystentce ( która szeroko otwierała oczy ze zdziwienia, że jeszcze Pan nie wyprosiłam z gabinetu ) "niezapomniane wrażenie". A skoro zaraz na drugi dzień wystawił Pan negatywną opinię tylko potwierdza moją diagnozę. Dziwne że inni pacjenci, i którzy przychodzą po pomoc, szczerze rozmawiają o swoich problemach , ufają mi , dają się przebadać , otrzymują jeśli potrzeba również leki antydepresyjne, później piszą właśnie pozytywne komentarze jak bardzo im pomogłam... Cóż....mimo Pańskiego zachowania życzę Panu zdrowia i życia bez bólu kręgosłupa .


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Med-Jar

Witam,
Trafiłam do Pani doktor z śilnymi migrenami miesiąc temu ,dostałam leki przeciw depresyjne,przeciwbólowe i przeciw padaczkowe . Bałam się ,początkowo ale zaufałam Pani doktor Balickiej , i dziś jestem bardzo wdzięczna za trafną diagnozę,za zaangażowanie w moje leczenie. Dzięki tym lekom dziś funkcjonuję jak normalny człowiek. Serdecznie dziękuję Pani doktor, polecam każdemu szczególnie mlodym dziewczynom aby sie nie baly i zaufały . Pani doktor jest przesympatyczną osobą a każdego pacjenta trakuje indywidualne z ogromnym zaangażowaniem. Jeszcze raz z całego serca dziękuję postawiła mnie Pani na nogi . Oby więcej takich lekarzy bylo, właśnie takich jak Pani. Pozdrawiam serdecznie pacjętka Teresa


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Med-Jar Bóle głowy

Do Pani doktor Luizy trafiłem w maju z silnymi bólami głowy i bezsennością.
Po wstępnym badaniu zostałem skierowany do szpitala w Przemyślu na rezonans i tomografię. Po uzyskanych wynikach otrzymałem leki między innymi
na padaczkę lecz nigdy jej nie miałem ale bardzo pomogły ,bóle ustąpiły.
Jestem w trakcie brania leków czuję się dobrze .Polecam Panią doktor.
Piotrek


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję w Oddziale Neurologii w Przemyślu , gdzie pełnię funkcję zastępcy Kierownika Oddziału. Ponadto prowadzę prywatną praktykę. Specjalizuję s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Padaczka
 • Choroba Parkinsona
 • Choroba Alzheimera i inne otępienia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Neurologia